Kowadła

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Viserix, 18 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Viserix

    Viserix Forumowy żółtodziób

    Witam,
    Czy Wy także macie problem z wypadaniem kowadeł? Ja dostaje z drzew może z 6 na dzień, a mam ich dwa razy więcej. Mało tego, posadziłem wczoraj dodatkowo 10 jabłoni i dzisiaj z tych drzew dostałem 0 kowadeł. W tym tempie to pierwszą roślinę do sadzenia może wyprodukuje we młynie w ostatnim dniu eventu :(
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Większa szansa na otrzymanie większej ilości kowadeł będzie przy zbiorze większej ilości drzew dłużej rosnących np. 20 h. Kowadła wypadają też z hodowli w oazie miłości, możesz też poprosić o nie sąsiadów lub innych Graczy w tym wątku: Przedmioty eventowe - wrzesień 2020.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Viserix

    Viserix Forumowy żółtodziób

    W opisie eventu jest informacja, że kowadła wypadają z drzew czyli ze wszystkich a nie, że z drzew długo rosnących. Nie mam więcej pytań. Widzę, że ten event to mogę do kosza wyrzucić :(
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, wypadają z drzew ale zasada wypadania przedmiotów jest taka, że szansa na wypadanie jest większa z drzew lub roślin długorosnących. Zapoznaj się proszę z poradnikiem:
    A skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.