Opinie Kotomania

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    witam czy event mozna zrobic bez tych kaset tylko samymi roslinami
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Można i samymi roślinami
     
  3. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    dziekuje za odpowiedz
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Klikanie zajmuje więcej czasu, a dodatkowo u mnie, jak po klikaniu szarłatu przeszedłem na Bahamy to jeszcze dobrą minutę leciały mi wylotki z farmy xDxD. Takie tam ulepszenie... Na szczęście event już ukończony.
     
  5. hapsak89

    hapsak89 Mieszkaniec forum

    Tak, ja tak robię, bo mam za małe ilości zwierza na stanie, żeby klonować, więc sieję na upartego roślinki. Dlatego wszystkim, narzekaczom, że w hodowlanym ojojoj roślinki, dziękuję bardzo, ale np mi to jest bardzo na rękę, tym bardziej w takiej formie, gdzie jeszcze dodatkowo mogę sobie wybierać roślinki z dłuższym albo krótszym czasem wzrostu. Dla mnie jest to super rozwiązanie, dzięki któremu w ogóle mogę się bawić i robić ten event. Powodzonka walczącym i gratulacje tym co skończyli;)
     
  6. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    koniec xD pikolak dojrzewa;)
    z pikolaka kosiarz się wykluł:)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2024
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja nie robię tej "trójcy", po prostu dopadło mnie zmęczenie materiału.
    No cóż, przyszedł czas na odpoczynek o gry i nie będę się zmuszać do niczego.
    Nawet nie sądziłam że tak bardzo jestem zmęczona bo nawet nie bardzo
    mi się chce cokolwiek robić. mam więc urlop bezterminowy.
     
  8. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jakimś cudem ale skończyłam, szczerze mówiąc to za dużo tych eventów, jak tak dalej będzie to przestanę je robić.
    Co da pikolak jeszcze nie wiem.

    [​IMG]
     
  9. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Sianogrosze wydawane i pomalutku do celu. :inlove:[​IMG]
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja sobie sieję krzak sześciostrunowy a potem się zobaczy... Natomiast wymiotło mi z targu wszystkie daktyle, magnolii czy cytryn jest bardzo mało ofert a na domiar złego zapomniałem odpalić bonus +100% (S) przed chwilą, żeby było więcej daktyli i tylko tygrysków będzie więcej:cry: O ile oczywiście mam jeszcze dla nich paszę, ale z tego co kojarzę, to tak (tygrysy mam na jednej łące, na pozostałych kakaowce, bo może są potrzebne też do innych pasz niż tygrysie a poza tym wolę mieć za dużo niż za mało). Także co z tego, że mam prawie 2 miliardy SG jak mogę je wydać tylko na część rzeczy a resztę muszę produkować...


    EDIT: Zapomniałem, że bonus S koliduje z chutneyem, więc jeden bonus na zagrody odpaliłem, ale na drzewa to już zapomniałem...
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2024
  11. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Również nastawiłem się na zrobienie ewentu zielem, i również jestem zadowolony że jest taka możliwość.
    Skoro nie chcą dać obniżek na oazy, to sobie prysnę zielonym i dodam bonusy, zaoszczędzę Sp i zwierza.
    SN sobie odrobię, choć mam tylko 3 nawozowce xxl, a SP na drzewach przecież nie rośnie.
     
  12. dana7317

    dana7317 Mieszkaniec forum

    Kotomania w mojej głowie zamieniła się w ,,Kotokwik'' xD

    Wystawiła J.Cytronety na Plantacje i zdziwiona , że po zebraniu Piszczałkowca nie wyleciała ani jedna Portmonetka
    xDxDxD

    O Matulu! za dużo tego naraz :sleepy::cry:xD
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To co to za hodowlany jak można załatwić samymi badylami8)xD:cry:xD

    EDIT: Farma tak mi muli, że wszystkie oferty magnolii po 50 sztuk mi sprzątnęli sprzed nosa a mam otwarte tylko niecałe 20 kart w Edge:mad::mad::mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2024
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Powoli człapią kotowate 5-7-7-5
    towar w stodole jest, ale eventówki powoli przybywa bez SN
     
  15. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    pnącze odpalone , uff :)
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dwa kroki do pnącza zabrakło portmonetek kotlarnia wczoraj skończona
     
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    7-8-7-7 wciąż brakuje eventówki, bardzo powoli rośnie na wodzie.
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie same kocie gwiazdy.;)xD

    [​IMG]

    Dla mnie ewent fajny, choć z przygodami, raz mi wcięło całe pole piszczałkowca.:oops:
     
  19. dorro007

    dorro007 Książę forum

    Skończyłam. Picolaki jeszcze w pasku. Poczekam na więcej :) Teraz, po taniości, pozbywam się stada tygrysów, bo namnożyło się nie wiadomo skąd. Te skrzynie z bonusami... zawsze mam nadzieję, że wyskoczy jakieś +100% do zbiorów roślin... i na nadziei się kończy ;) Tym razem też - plus pd i plus tpd. Pewnie wrzucili mi pierwsze z brzegu ;)
     
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje Elu:inlove:
    U mnie eventówka rośnie na samej wodzie, więc jeszcze daleko im do gwiazd -.-