Opinie Kotomania

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    4 pełne wsady a póżniej już kombinowałam,zostało mi 225 kaset + eventowe,poszło ok.1500 tygrysów
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    tygrysy i oceloty zrobione teraz czas na badyle ;):)
     
  3. _Marchewa_

    _Marchewa_ Zaawansowany

    Wiem, że niektórzy narzekają, że event hodowlany, a badyl trzeba wrzucać. Powiem Wam, że cieszę się gdy są eventy, które nie tylko opierają się na roślinkach eventowych i wypadajkach, ale także na klasycznych roślinkach/zwierzęrtach farmy - można coś dokupić lub nieźle zarobić jak się ma pełną stodołę. Na targu się coś dzieje. Można pokombinować, którą drogą pójśc - jak nie mam tego, to zrobię kroki A lub B itd. A jeszcze jak możesz wybrać, który czas wzrostu eventówki lepiej Ci odpowiada do rozsiewu... Łooo Panie, czego chcieć więcej od Bigpointu?!
    Zawsze coś ciekawszego niż tylko - sianie- zbieranie- pilnowanie zegarka...
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event skończony :) :)
     
  5. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Właśnie taka jedna rzecz nasunęła mi się na myśl... Zauważyliście, że wczorajsza naprawdę duża aktualizacja - 3 eventy, hodowla tygrysów, nie spowodowała właściwie żadnych perturbacji? Niektórzy wieścili koniec świata, tymczasem przeszło gładko:D (może to pozytywny efekt tych ostatnich zmian, ale nie wiem tego).
    Inna kwestia - sekundowe kolorowanie to pułapka...xD Jak się wczoraj wczoraj wieczorem "przyssałam" do Oazy, tak się odkleiłam dopiero wtedy, gdy zgromadziłam materiał do misji hodowlanej... A chciałam sobie cześć hodowli zostawić na weekend, podelektować się nieco...
    upload_2024-6-14_8-32-48.png
    Tak sobie teraz myślę, że może by jeszcze zbudować różowy warsztat i zagrodę? Zwykle tego nie robię, lecz kusi okrutnie:music: Ale to już w weekend:) Z eventu zostało mi sianie zielska (tylko na Plantacji). Z wyliczanek wychodzi, że uporam się z tym we wtorek przed południem.
     
  7. vencja

    vencja Młodszy ekspert

    Mam pytanie a co trzeba mieć aby kolorowanie było sekundowe.:)
    W temacie kończę sianie roślin.:)
     
  8. halina415

    halina415 Koneser forum

    różowa galaretka i pnącze wszystkie które przyspieszają hodowle
     
  9. vencja

    vencja Młodszy ekspert

    dzięki
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Różowa galaretka w slocie (50%), do tego mam 4 pnącza skracające czas hodowli w Oazie:
    - Święta 2014 (20%),
    - Igloorama (10%),
    - Sztuka robienia psikusów (20%),
    - Róg obfitości (15%).
    Trzy pierwsze pnącza można było zdobyć w eventach, ostatnie było do kupienia w Galerii handlowej, ale bez niego chyba też osiągnie się sekundową hodowlę, bo pozostałe bonusy sumują się do 100%. Nie próbowałam jednak tego:)
     
  11. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    No i koniec ewentu...pnącze działa, Piccolo wystawionexD
     
  12. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    event kotami zakończony teraz tylko 1-2 zebra na farmie i też będzie koniec
    co dalej sianie lub hodowla czego zobaczymy
    pilnować tylko i odbierać przynęty
    ale zobaczymy morze realnie wybiorę się na ryby
     
  13. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    Dziękuję bardzo:)
     
  14. vencja

    vencja Młodszy ekspert

    BA Marion bardzo dziękuję,
    niestety nie mam pnącza Róg obfitości:(
    Jak będzie bb w weekend to się pobawięxDxD
    koniec siania:)
     
  15. dana7317

    dana7317 Mieszkaniec forum

    Ten event albo raczej to combo eventów powinno mieć nazwę ,,Rozerwij się!"8)

    Jak ta żaba z kawału ... jedna noga na Plantacji jedna na Głównej i trzeciej zabrakło żeby nie zapomnieć o przynętach...
    Sieje Piszczałkowiec i ...piszczę -bynajmniej nie z zachwytu-.-
    co z tego wszystkiego ugram nie wiem... istną ,,kotomanię'' w głowie i na farmie mamxD:cry:
     
  16. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Moje koty zostały gwiazdami,event zaliczony:).Pnącze zawisło:).Pierwszy raz miałam problem z ogarnięciem tego nawału informacji i tylu eventów na raz:cry:.Widocznie jestem inteligentna inaczej i wolno myślę nie nadążając za twórcami gry.:(
     
  17. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    No i to by bylo chyba na tyle jesli chodzi o obnizki w weekend...-.--.- nie wiem po jakiego czorta dali obnizki w tamten piatek skoro nie bylo opcji sie przygotowac na hodowle nowego zwierzecia. Wszyscy tak lubili hodowlane a widze ze bp teraz postawilo sobie za cel popsuc i je . Coraz czesciej dodaja jakies glupie rosliny do siania w hodowlanych ,na obnizki coraz ciezej trafic . Hodowle tygrysow powinni oglosic z 2 tygodnie przed ewentem. Gdyby nie plotki w zgaduli to nawet nie byloby wiadomo ze to chodzi o tygrysy a zaczyna sie ewent i nagle zadaja ponad 1500 tygrysow zeby ewent skonczyc... coraz gorzej sie dzieje :(
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Efektu pozytywnego niestety nie widzę ,poza tym ,że klikanie szarłatu na wylotki zajęło mi znacznie wiecej czasu niż zwykle.
    Reszta zrobiona pnącza wiszą ,zostało łowienie marlinów:)Z picolaków zestaw marzeń ,bajorko,kumpel i na osłodę wieczne poszukiwanie skarbów.no cóż tak się trafia niestety
     
  19. hapsak89

    hapsak89 Mieszkaniec forum

    Dzięki za przypomnienie o przynętach:oops:, już wiem, że notorycznie będzie mi to umykać :cry:
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum