Opinie Kotomania

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Dziękuję za rozpiskę.:inlove: Chętnie skorzystam, jak wstępnie rozpisywałem to wychodziło mi podobnie dlatego w końcu zdecydowałem się zawalczyć :) Koty na szczęście mam, chociaż jeden problem z głowy. xD

    Możliwe, że odblokowałaś tylko "pakiet startowy - posąg hodowli tygrysów" w komnacie 7 i dlatego jest na szaro. :) Ja tak zrobiłem i też szukałem czemu ciągle ikona jest szara, a tu w komnacie 5 jest właściwy posąg. :)
     
  2. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    nie mogę nałozyc zdobytego ulepszenia laboratorium na podstawe (jest na Wzgorzu slonecznikow)... przelogowanie nie pomogło
     
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    na razie nic nie kumam hihihih ale naklejkę już mam :inlove:xD teraz na badyle czekam;)
     
  4. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    hodowla tygrysów zablokowana ?

    edit * nie odblokowało sie za 1 razem za te banany :/
     
  5. dorro007

    dorro007 Książę forum

    A jak zabraknie kwiatków, to dopisuje po iluś godzinach? Zdaje się, że usunęłam razem z polami xD
     
  6. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    dopisuje
     
  7. dorro007

    dorro007 Książę forum

    Uff. Dzięki. To czekam :)
     
  8. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    5 KOMNATA z hodowlą.
     
  9. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    haha emocję są haha
    ja 3 min przed zbiorem uświadomiłem sobie że jeszcze cmj nie odpalony ;)
     
  10. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Tygrysek i Ocelot zrobiony został Lew i Kot tu trzeba czekać na roślinki.
     
  11. halina415

    halina415 Koneser forum

    tego jeszcze nie było, przy trzech wsadach lwów mam różowe lwy i różową fabryczkę, miecio się cieszy.
     
  12. =Repez-

    =Repez- Generał forum

  13. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Tygrys i Ocelot zrobionyxD teraz pora na rośliny ;).
     
  14. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    3x po 132 wsady i takie efekty (1 szt. ze świątyni odebrana). Szału nie ma. Event zaczęłam po 17, więc póki co czekam na pierwszy zbiór. Z koła wpadło +200. Uruchomiłam coś tam, zobaczymy z czasem co się uda zrobić :)
    [​IMG]
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    nosz kurcze ogłupiałam:oops: to ile w końcu potrzeba badyla jakby karmić tylko ulubionymi ?
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2024
  16. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    witam, Ja chcę event robić, tylko skąd wziąć Iwo?
     
  17. halina415

    halina415 Koneser forum

    odblokować za banany trzeba hodowle w świątyni
     
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja zaraz zawału dostanę, jak zwykle nic nie kumam, totalne szaleństwo:cry:
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    u mnie po oazach wygląda to tak :) :)

    zostało mi jeszcze troszkę do zdobycia zielsko kamertynowe i bedzie po evencie 8)
     
  20. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    WOW jestem pod wrażeniem. Z ciekawości - ile hodowli wstawiłaś i ile tygrysów poszło?

    Piszczałkowiec wysiany. Wybrałam opcję
    Piszczałkowiec: 9904
    Kwiat kamertonowy: 2730

    Kwiat kamertonowy się rozsiewa, te niecałe 3k wbiję już powoli, bez szaleństwa bonusowego :)