Opinie Kotomania

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    news (3).png

    Wzywamy wszystkich Kotomaniaków! Poznajcie swoje ulubione kocięta w tej przesłodkiej akcji specjalnej i podążajcie za nimi na ich ścieżce do sławy. Nie zapomnijcie o okrzykach radości!


    [​IMG]
    Czwartek 13.06.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek 18.06.2024, godz. 22:00


    [​IMG]

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie robię. Nie mam praktycznie żadnych kotowatych a w targ nie chce mi się bawić z takimi nagrodami. Ciekawią mnie natomiast nazwy poziomów w oazie dla tygrysów, bo ich hodowli chyba do tej pory nawet jeszcze nie było.
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ten event robiłabym nawet wtedy, gdyby jedyną nagrodą była naklejka i itemy:inlove: I jeszcze byłabym skłonna za to zapłacić:D
    Pomysł i wykonanie graficzne - piątka z plusem. Chciałabym, żeby więcej wydarzeń na farmie nawiązywało do takich kultowych miejsc i wydarzeń.

    A już tak z zupełnie praktycznej strony - tygrysy i tak będę klonować maniakalnie, więc postać tygrysa i ocelota "załatwię" wypadajkami z oazy. Pozostają rośliny eventowe dla kota i lwa, ale na to wystarczy sianie na plantacji (i nie będę patrzeć - przedmiot ulubiony, czy nie). Dzika łąka ocaleje, co mnie bardzo cieszy:)
     
  4. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    robie kotow mam duzo a reszty jeszcze wiecej
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ło matko i córko
    się zgubiłam
    wszędzie event

    I to jest super plan :D

    ale aż tak kolorowo nie jest
    plantacja trochę koliduje z eventem ''dorwij nas ''
    zamiast siać coś pod wylotki trza siać eventówkę
    ja tam sobie poradzę jakoś ;) ale dla innych może to być problem

    ***
    w nagrodę pomarańczowe zagrody :sleepy: słabiutko
    e no przesadzili powinni być żółte xD:cry:xD
     
  6. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Jutro o 14 startuja 3 ewenty i wchodzi nowa hodowla do oazy,mamy jakas gwarancje ze gra jutro nie wybuchnie ?? xDxD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja za to wolałbym, aby ta grafika bardziej nawiązywała do musicalu "Koty":pxD:cry:xD
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz Kloni17 lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Całkiem możliwe, że plantacja już nieaktualna, ale czekamy na potwierdzenie, zanim naniesiemy zmiany w FAQ...

    Edycja:
    No i jest potwierdzenie, że tak ma być. Zmiana została wprowadzona do FAQ.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 czerwca 2024
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A gdzie jest 3 ulepszenie laboratorium
    jedno ma Lew
    drugie ma Ocelot
    trzecie ?
    bo szukam wertuję tabelki i sama nie wiem czy nie ma czy nie dopatrzyłam :oops:
     
  10. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Trzecie jest w tabelce nizej, tam gdzie sa nagrody za poziomy kotow. Jak 3 koty beda miec 10 poziom to wypadnie ulepszenie ;)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A faktycznie tam jest
    Dzięki :D
     
  12. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Event fajny, ale targ świeci szarością i nie jestem w stanie absolutnie nic kupić, więc jak tak dalej będzie to pass.:cry:
     
  13. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Zrobiłam sobie podsumowanie kosztów na wypadek, gdyby Mietka nabrała ochoty na tą kotomanię
    i mi wyszło że będę potrzebować :
    - kozie mleko 240 szt.
    - skrzydła na imprezę 18
    - bambus 3080
    - kmin 3200
    - gerbera 2380
    - konwalia 800
    - tulipan 880
    - lew 320
    - tygrys 800 (bez oazy)
    - ocelot 320
    - magnolia 800
    - brzoskwinia 2400
    - cytryna 1200
    - kasety 300 (czyli 600 SP + spora ilość tygrysków )
    i ewentówki :
    kwiat sześciostrunowy 6650 (11 zbiorów)
    piszczałkowiec 6190 (tak samo 11 zb.)

    krótsza ewentówka zgrywa się czasowo z tą z sąsiedniego ewentu , więc za jednym podejściem do zbierania, tylko że...
    no właśnie , te nagrody tak przesadnie atrakcyjne :cry:xD aż nie wiem czy się na nie pokusić :music:
    edit:
    umknęła mi jedna tura kaset :p
    razem ich wychodzi 336 szt. = 672 SP - chyba że dadzą po taniości oazę no to mniej
     
    Ostatnie edytowanie: 12 czerwca 2024
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Obliczenia dla A B czy ulubionej C ??

    Ale że tyle tygrysów tylko do oddania o_O
    to ja tyle mam a gdzie oazy :cry:

    trza wystawić prędko zagrody

    ***
    a ulepszeń nie zbierasz ?

    ogólnie to za dużo tego
    gubię się :oops::sleepy:

    póki co podoba mi się tylko event ''dorwij nas'' ;)xD bo tani i zwyczajny ;siejesz zbierasz mielisz oddajesz dostajesz xD
    ***

    coś mi mówi że polegnę w każdym z eventów :cry:
     
  15. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Obliczenia wg tego czego mam najwięcej w stodole, więc karmy różne, oczywiście z przewagą ,,C,,
    Nie no, wcale nie musi być aż tyle, bo można koty czy innego zwierza zamiast nich dawać - ja jednak karmiłabym te kotowate tygrysami bo mam ich ponad 24 tysiące, więc bez żalu mogę nieco upłynnić zanim mi się zestarzeją w tej stodole :pxD:cry:
    No akurat te różne fabryki nic a nic nie rajcują mojej Mietki , więc... jak będę robić ewent to i ulepszenia wpadną , a jeśli nie to i bez nich ta najnowsza fabryka w pasku sobie będzie kurzem porastać .
    Toteż na zrobienie tamtego mam większą chęć , chociaż dziś po południu znowu mam wyjazd ( i co najmniej do soboty) więc nie wiem
    czy dam radę go zrobić .
     
  16. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Jeżeli dobrze liczę, to na zrobienie eventu idąc ścieżką C potrzeba 1664 szt. tygrysów. Dodatkowo potrzeba 320 szt. ocelotów, lwów... Na wyspie hoduje głównie zwierzęta do oazy, więc z tymi kotami nie było mi po drodze. Na stanie mam 30 lwów i dwie zagrody w pasku, nie wiem jakim cudem miałbym tyle wyczarować...xD no cóż, pnącze i itemy bardzo ładne, ale tym razem zwyczajnie mnie nie stać. Mocne rozczarowanie. :(
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przy karmie "ulubione" potrzebne jest po 320 szt. kotów, tygrysów, ocelotów i lwów. Do tego oczywiście tygrysy do Oazy. Zagrody tygrysów można kupić za SG, oceloty i lwy to dość stare zagrody, więc pewnie większość je ma. Do tego jakieś bonusy w sloty (100% do zbiorów z zagród np.), kosiarze trawy - jeśli toś ma zachomikowane, ostatnio wchodziły pnącza z +1 do zwierząt. No i oczywiście targ, ale to pewnie będzie prawdziwe polowanie...
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a z ocelotami to też przegięcie
    jak komuś z zagadkowych Buran nie urodziła się zagroda dla ocelotów to wyboru nie ma [​IMG]
    złapać coś na targu graniczy z cudem a ilości dość spore do oddania

    o tyle dobrze że można pominąć przedmiot C i wybrać A lub B
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jak dla mnie to w ogóle nie powinno się siać przy eventach hodowlanych -.-, ale nie ma tragedii, bo zrobię tak jak BA_Marion i poświęcę tylko plantację. Z kotowatych wszystkiego mam dużo, tylko lwów ledwo 400szt., ale mam sporo pomarańczowych zagród i bonusów to się trochę podreperuje, bo czuję niezły zarobek będzie na targu :p.
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak na moje i planem Marion :p

    Tygrys i Ocelot tylko wylotki z oaz czyli przedmiot ulubiony C

    potrzeba łącznie 336 kaset *

    czy ja dobrze to porachowałam
    4 x 9= 36
    36 x 4 = 144
    4 x 3= 12
    12 x 2 = 24

    144 +24 = 168 x 2 bo Tygrys i Ocelot = 336 kaset tj 1344 tygrysów
    + 320 tygrys
    + 320 ocelot

    Kot tylko sianie na wyspie przedmiot B
    kwiat kamertonowy 5460 szt
    + 180 lew i 300 tygrys

    Lew wyspa przedmiot B
    piszczałkowiec 7428 szt
    + 180 kot i 300 ocelot

    jeszcze do sprawdzenia wyliczenia !!!

    ale wylotki do eventu to tylko tygrysy
    ***
    też mam akurat od piątku do niedzieli zajęty czas w realu więc trochę nie po drodze szał eventów :sleepy: ale zobaczę
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2024