Opinie Kosmiczna gra w kości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Event kosmiczny, a nagrody przyziemne ...
     
  2. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    również wolałbym skrzynkę bez ulepszeń, po co mi ulepszenia bez podstaw...
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Jednak na wypadajki postawiam drzewka. Szczęśliwa kosmiczna kość- chce ich jak najwięcej żeby zużyć jak najmniej ewentówki.;) Zobaczymy co z tego wyjdzie .xD
     
  4. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    nagrody kiepskie i normalnie bym nie robił, ale grzechem byłoby odpuścić takie pnącze
     
  5. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Robimy . Zaintrygowała mnie skrzynka z wielkimi drzewami może w końcu coś się kiedyś trafi .
     
  6. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Zapomniałam u mnie dodać, że skrzyneczka Kung- fu tygrysica też się przyda, chociaż jak do tej pory ani jedno Piccolo mi z niej nie wyskoczyło ;), ale może kiedyś... :)
     
  7. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Szczęśliwa kosmiczna kość ma lecieć tyko z drzew (oazy nie biorę pod uwagę bez promocji), sadzić lepiej te najdłuższe, czy te o największej liczbie punktów?
     
  8. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    zdecydowanie najdłużej rosnące
     
  9. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    dziękuję
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Robię bo lubię grę w kości, ile ugram tyle moje. Skrzynki z pnącza fajne
    chociaż mam po kilka Wielkich Drzew to "od przybytku głowa nie boli" - wszystko się
    przyda bo eventy coraz bardziej wymagające- jak zawsze liczę na fart :p.

    Pewnie jak przy roślinach- te o najdłuższym czasie wzrostu- ja takie posadziłam.
     
  11. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Jak dla mnie super, wszystkie ręce na pokład :music:Uważam ,że jest o co powalczyć . Skrzyneczki lubię pasjami
    a jeszcze jak jest szansa na dostanie super bonusu - baobabu to dla samego dreszczyku -będzie czy nie będzie ,
    warto robić :inlove:
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zobaczcie na tabelę, która pozwoliłem sobie skopiować z EN i podrasować.*
    (nie mam nic do naszego FAQ, żeby nie było)
    [​IMG]
    https://board-en.farmerama.com/threads/alien-snake-eyes.43762/
    (liczby % wpisywałem "z sufitu", nie mają odzwierciedlenia w grze)

    I jak?
    Nie chcielibyście takich informacji?
    Oczywiście dotyczy to szerszego zakresu: skrzynie, wylotki, nagrody na kole.
    Dlaczego BP ich nie podaje?
    Bo ma większa możliwość manipulacji "komu, ile, kiedy i za co"?
    Jakby wszyscy się tego dopominali, to w końcu by musieli ulec.
    A tak mamy blokadę informacyjną.
    Blokadę, ścianę, mur.
    Wielki Mur Chiński.
    ----------------------------------------------------------------------
    Pnącze zdobędę, ale czy jakiekolwiek drzewko kiedyś zobaczę?
    Jakie mam szanse?
    Florenowca dotąd się nie doczekałem, a skrzynie mogę liczyć w setkach.
    Nie sądzę, aby tu była różnica, tym bardziej, że tylko 50 skrzyń w roku.
    Może będą dodatkowo pojedyncze jako nagrody w ewentach.

    Ile będzie, tyle będzie, ale chciałbym w końcu wiedzieć jaką mam szansę na konkretną nagrodę.
    Tymczasem mam ładnie zapakowanego kota w worku.
    Co prawda bardzo ładnie zapakowanego, ale dalej jest to kot w worku.
    -------------------------------------------------------------------------------
    *Zawartość tabeli:

    5 x Super nawóz, 10 x Super nawóz, 20 x Super nawóz, 2 x Super nawóz Zosi, 4 x Super nawóz Zosi, 8 x Super nawóz Zosi, 2 x Turbo nawóz Zosi, 4 x Turbo nawóz Zosi, 8 x Turbo nawóz Zosi, 2 x Super pasza, 4 x Super pasza, 8 x Super pasza, 2 x Ekskluzywne perfumy, 4 x Ekskluzywne perfumy, 8 x Ekskluzywne perfumy, 1 x Super Wielkie Drzewo, 1 x Super Wielkie Drzewo XL, 1 x Super Wielkie Drzewo XXL, 1 x Wielkie Turbo Drzewo, 1 x Wielkie Turbo Drzewo XL, 1 x Wielkie Turbo Drzewo XXL, 1 x Wielkie Drzewo Zosi, 1 x Wielkie Drzewo Zosi XL, 1 x Wielkie Drzewo Zosi XXL

    https://board-pl.farmerama.com/threads/kosmiczna-gra-w-kości.89822/
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2023
  13. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Czyli zgodnie z założeniami owej tabeli jednak większe prawdopodobieństwo jest wylosowanie wielkich drzew z podstawy niż z ulepszeń ;) Fakt 3 % to jest kropla w morzu ale zawsze to coś. Popieram lepsze takie statusy procentowe wygrania nagrody niż w ciemno na chybił trafił ;)
     
  14. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum


    super rozpiska
    czyli nadzieja na drzewko jest, a czy doczekam się, że go otrzymam to już inna sprawa
    event i tak będę robić, by zdobyć pnącze, a może jeszcze się uda coś poza nim?
    okaże się ...
     
  15. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Robię xD tak jak zawsze;) ile się da..albo na ile pozwoli gra;)
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Żadna rozpiska.
    Jeszcze raz zaznaczam:

    Wartości % wziąłem z "sufitu", nie są one wartościami z gry

    Chciałem tylko wizualnie pokazać, jak wg mnie powinna wyglądać serwowana nam na każdym kroku losowość.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2023
  17. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Spróbuję rozegrać 65 gier, lubię kości. Fajnie, że na 1 rejonie, nie trzeba demolować wszystkiego :) Wiecie może co leci z Skrzynia "Kung-fu tygrysica"?
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ta skrzynka
    zawiera 1 losowy przedmiot spośród: 1 x Cudowna skrzynka „Piccolo”, 1 x Skrzynia bonusów, 1 x Skrzynia z farmerskim wyposażeniem IV, 1 x Skrzynia z nawozem II, 2.000 PD x Poziom Farmy, 1.000 TPD x Poziom Wyspy, 500 SG x Poziom Farm
     
  19. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Grę w kości lubię, pnącze bardzo ciekawe, robię :) oby udało się bez żadnych komplikacji dotrzeć do pnącza :)
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Postawiłam ogrody dendrologiczne z wierzbami całolistnymi, a na pozostałych poletkach posiałam szarłat.
    Zobaczymy jutro co z tego wyjdzie :)

    Naszego dziczka Borstego wręcz uwielbiam :inlove:
    Mam nadzieję, że pojawi się na forum :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.