Opinie Kosmiczna gra w kości II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 6 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Na Ziemi wszyscy już wiedzą, że Borsty i Don Canalio Lasizzo nie grają uczciwie. Duet udał się zatem w kosmos. Czy powstrzymasz ich niecne knowania i zdobędziesz nagrody nie z tego świata?

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 07.03.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 13.03.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    mysza199710 lubi to.
  2. 22vader

    22vader Zaawansowany

    po tym evencie wystawię 20 piccolo, jeżeli nie dostanę z nich dyniowego lub florenowca to kończę z tą grą; to jest niepoważne żebym wtedy przez 300 piccolo nie dostał ani jednego drzewa i tylko 2 dyniowe, jeżeli mam się męczyć tyle samo co inni a mieć o wiele gorzej, to podziękuje. Jestem przekonany że nie ma losowości tylko niektóre konta mają łatwiej, niektóre nie. A jeżeli chodzi o event, to pnącze byłoby całkiem całkiem, gdyby było do zbioru raz dziennie, no ale i tak zrobić trzeba
     
  3. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Oczywiście robię ale tylko do pnącza.
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Widzę wśród nagród Jaśka...
     
  5. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Jest Jasiek w nagrodach, więc chyba trzeba ruszyć zapasy bonusów i SN :p Może w końcu koło mi dopisze, to trochę mniej tego zużyję xD
     
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Do obróbki tylko główna łąka - i wypadajki i zasiew. Może być problem....
     
  7. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    Pnącze szału nie robi, ale zawsze się przyda :music: Jednak to John chyba staje się najbardziej pożądaną nagrodą z tego eventu, więc dla niego raczej warto odpalić bonusy i zakasać rękawy :inlove: szkoda, że na koniec nie ma jeszcze jakiegoś drzewka nawozowego, ale nie można mieć za dużo xD
     
  8. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Drzewko nawozowe niedlugo bedzie ,na horyzoncie wielkie lowy. Ale tam to bedzie wyzsza szkola jazdy ;)

    Tutaj warto tez robic, 3 piccolo no i ten john. Item dajacy bonus do ozdobnych i pnacze z +1 do warsztatow... no no pewnie wypadajki beda leciec jak krew z nosa zeby o takie nagrody troche sie pomeczyc
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mnie tam nawet Jasiek jakoś nie przekonuje - zazwyczaj wylotki mi dopisują i bez niego. A jak nie, to trudno, nie płaczę;) Warsztatów raczej nie tykam, ozdobne też jak mi się przypomni. Piccolo? Trochę ich jest w pasku, bo kiedyś samo badziewie dostawałem.
     
  10. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    A ja zacznę nie dla nagród tylko żeby sobie pograć w kości.:pxDChcę zapytać dla kogo jest ten Dzień obniżek w takich godzinach i dlaczego BB jest od 14-tej, to nie można klonować od 12-tej?>:(W ten sposób BP urozmaiciło grę.Pogratulować
     
  11. Maryśka93

    Maryśka93 Młodszy ekspert

    Dokładnie ...TAK!!!!!
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Grać nie grać [​IMG]


    podstawa
    70 gier
    = 11247 chwała gracza
    = 483 kubki

    całość biorąc średnią 130 za grę (a mogą być lepsze i gorsze wyniki )
    192 gry
    =31296 chwała gracza
    =1344 kubki

    do Jaśka ( John Cytryna )
    176 gry
    =28688 chwała gracza
    = 1232 kubki


    z szczęśliwą kością wylotka tylko z drzew
    podstawa
    70 gier
    - 7728 chwała gracza
    -345 kubki
    69 szczęśliwa kość

    całość
    192 gry
    - 21504 chwała gracza
    - 960 kubki
    192 szczęśliwa kość

    do Jaśka
    176 gry -
    - 19712 chwała gracza
    - 880 kubki
    176 szczęśliwa kość

    chyba dobrze policzone dla pewności sprawdzić :)
     
  13. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    hmmm i co tu teraz postawić na pole? Te kosmiczne kubeczki by się przydały bo jednak obniżają ilość roślinki ale z drzew wiadomo kiepsko z wylotkai zazwyczaj :music:
    jakie macie plan?
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mniejsza ilość eventówki to ze szczęśliwą kością a ta ma wypadać z drzew na głównej łące i z oazy (niska szansa) i też sama nie wiem. Oazę mam pełną, jutro będzie przez kilka godzin za 1 SP to mam nadzieję, że coś tam tych kości wypadnie, ale bardziej się nastawiam na sianie eventówki z różnego rodzaju zachomikowanymi bonusami bo w tym evencie warto je zużyć ;)
     
  15. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

    robię jak zawsze
     
  16. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Nie wiem czy robić czy nie, można szybko wysiać odpalił bym moje 29 dyniowych .
    Tylko z tymi Johnami mi się nie chce latać po polu ustawiać 70 szt to męczące
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ładne kolekcje ale wg mnie jeśli chodzi o John'ów to o wiele za duża armia, mnie w zupełności wystarcza 30 o ile w ogóle są potrzebni.
    A event robię bo Jasiek zawsze w cenie i wielu Graczy jeszcze go podczas G&T szuka, no i jest Lori i ligustr a tych mam jakieś pojedyncze sztuki to kolejne się przydadzą. No i lubię grać w kości :inlove:
     
  18. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Zawsze na pierwszy zbiór wystawiam drzewa, w evencie i tak pewnie trzeba będzie wypadajki SN podganiać, to jeden zbiór różnicy nie zrobi, a można jednak sporo eventówki zaoszczędzić :p Szczególnie jak w kościach nie idzie, bonusy za gry omijają i kośćmi trzeba rzucić kilka razy więcej niż założone minimum :sleepy: A Jasiek zawsze się przyda. Jeśli nie wystawiasz ich na pole, to można na coś fajnego w balonie wymienić ;)
     
  19. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    przepraszam masz rację pomyliłam się :music:
    też myślę o oazie i w razie czego jeszcze 1- sekundowe roślinki poratują więc chyba postawię drzewa na kostki
     
  20. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    tylko jedna łąka eventowa....:eek::eek:

    wolę jak są obie, bo szybciej ogarnie się wysiew zielska....
    efektywniejsze bonusy i dyniowe
    w sumie to wolę szybką demolkę - wysiew - i powrót do ustawień, niż jedno tylko pole....
    nie podoba mi się ta tendencja....

     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.