Opinie Konkurs "Wielkanocny komiks"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 18 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no to wstawię tutaj,bo tam kłódka :p[​IMG]
     
    gretag, krasnoludek10 oraz Marrylan lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale mocneo_O Tak mocne, że gorszy dzieciaczki:pxD Chociaż w sumie... Nie! Dzieciaczki i tak jedzą mięso z prosiaka:p

    Przyszłym zwycięzcom gratuluję a pozostałym życzę szczęścia w kolejnych konkursach:)
     
    gretag i magdalena lubią to.
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Super, brawa dla całej 3 :)
     
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    • Brawa dla zwycięzców :)
    I miejsce-MarekW-
    II miejsce agula38
    III miejsce Anhedrea

    :)

    Brawa dla pozostałych za fajne pomysły :)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dziękuję wszystkim za gratulacje.

    A do Ekipy mam pytanie: czy te nagrody to za całokształt czy za konkretne dowcipne teksty do konkretnego rysuneczku.?
    Fajnie by było wiedzieć, które teksty w dymkach stanęły na podium. :p
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2019
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Kolorowanie mieliśmy w grze, może w kolejnej edycji ;) Tym razem w zasadach ujęto, że ważne są teksty.
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie zrozumiałaś mojego pytania, mnie chodzi o to, która z zamieszczonych prac/dymków była najlepsza.
    Ja np. dałam trzy i która wdrapała się na podium.
     
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wszystkie były niesamowite :D dlatego jesteś najlepsza :) gratuluję :)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mam podobne odczucia;):)
     
    czechu79, agucha31 oraz miwi45 lubią to.
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie stosowaliśmy takiego rozróżnienia w punktacji. W przypadku moich ocen czasem więcej prac na świetnym poziomie zwiększało ilość punktów, a czasem wręcz przeciwnie - tekst, który nie przypadł mi do gustu wpłynął na ogólną ocenę.
     
    czechu79 i miwi45 lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    .... ocena byla za caloksztalt....
    czyli trzy srednie prace usera x dawaly mu wiecej punktow anizeli dwie mega a jedna lipa usera y......
    tak przynajmniej rozumuje Twoje ocenianie....
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A mnie się wydawało, że ilość prac nie miała wpływać na wynik.
    Że chodziło o wybranie z zamieszczonych prac jedną najlepszą.
    Ale cóż, pewnie nie czytałam założeń ze zrozumieniem.
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez tak zrozumialem...
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie mamy wpływu na Wasze interpretacje. W zasadach nie widzę żadnej wzmianki o systemie oceniania prac. A ocen, jak powszechnie wiadomo, nie da się tak łatwo wsadzić w sztywne ramy.
     
    czechu79 lubi to.
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Mydlenie oczu.
    W założeniach konkursu jest taka informacja:
    "każdy uczestnik konkursu może wybrać maksimum 3 obrazki (może mniej)"

    Czyli według tego co pisałaś w #32 gracz, który zamieścił tylko jedną super pracę, był bez szans według Twojej interpretacji.

    W związku z tym rezygnuję z tego trzeciego miejsca i nagrody. Znam swoją wartość.
    Proszę przyznać nagrodę osobie z czwartego miejsca.
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gratuluję zwycięzcom dobrego dowcipu i pomysłowości i oczywiście wygranych nagród [​IMG]
     
    czechu79, gretag oraz agucha31 lubią to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Dziękuję za gratulacje :)
    konkurs świetny , pomysłowy i naprawdę wspaniałe prace ,które wywołały uśmiech na mojej twarzy :D
    jak zobaczyłam post o konkursie to w pierwszym momencie pomyślałam ,że to nie dla mnie ,czas przedświateczny, mnóstwo pracy i umiejetności kiepskie ,ale potem stwierdziłam , dlaczego nie, jeden obrazek mogę zrobić
    potem to już załowałam ,że tylko 3 można wstawić , bo zabawa świetna i pomysłów nagle mnóstwo w głowie sie pojawiło :) i zrobienie tych opisów wcale nie aż takie czasochłonne jak początkowo myślałam
    mam nadzieje ,że większośc osób bawiło sie przy czytaniu opisów przynajmniej tak samo dobrze jak ja , a przecież o to chodziło xD
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem skąd czerpiesz pomysły na swoje interpretacje, ale na pewno nie z moich słów. Po pierwsze, przedstawiłam schemat moich ocen. Po drugie, ilość grafik nie miała dla mnie znaczenia, bo jedna dobra praca była dla mnie lepsza niż dwie średnie i jedna "słaba" (w moim odczuciu). Jeśli jednak 3 były tak samo fajne, ale dwie należały do tej samej osoby to wiadomo, kogo oceniłam lepiej.
    Po trzecie, obiecuję, następnym razem zamiast dyskutować zakryję się klauzulą milczenia ;)
     
    czechu79 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.