Konkurs walentynkowy 2023.

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika KsiądzxD, 12 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Danutana

    Danutana Generał forum

    Serduszko puka w rytmie cza cza:inlove:

    [​IMG]
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Farmerska miłość, która trwa,
    To już nie rok, ani nie dwa,
    I tylko ona, tylko on,
    Ich serca biją w równy ton,
    Zosieńka swego Franka ma,
    I nigdy go już nie odda.;)xD

    [​IMG]
     
  3. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Farma zakochanych :inlove:
    [​IMG]
     
  4. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

  5. melody28

    melody28 Mistrz forum

    :inlove::inlove::inlove:
    Mimo sromotnej klęski dorzucę swoje skromne trzy grosze;)
    [​IMG]
     
  6. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

  7. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Witajcie Moi Mili !!! :)
    Ogłaszam, że konkurs Walentynkowy dobiegł końca :)
    Prace są przepiękne :inlove: sam nie raz brałem udział, więc wiem, że każde drzewo, każdy item był tysiąc razy przestawiany, włożyliście mnóstwo czasu i energii w przemyślenia, co złożyło się na końcowy efekt. Dużo by o tym mówić i chwalić Was :)
    Wskazanie ostatecznej listy laureatów nie jest łatwe a nawet bardzo trudne :oops::) dlatego damy sobie trochę czasu i jak już będziemy gotowi z wynikami, dodamy je w kolejnym poście (w niedziele po kościele ;)) bądźcie czujni i cierpliwi. :) Pozdrawiamy.
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    [QUOTE="KsiądzxD, post: 2544663, member: 18462"sam nie raz brałem udział, więc wiem, że każde drzewo, każdy item był tysiąc razy przestawiany, włożyliście mnóstwo czasu i energii w przemyślenia, co złożyło się na końcowy efekt. Dużo by o tym mówić i chwalić Was :)[/QUOTE]
    Wielebny to prawda co piszesz.:)
    Założyłam sobie, że tym razem przedstawię Franka i Zosię jako farmową parę zakochanych.:inlove:
    I wybrałam itemy na których ta para jest, no ale jak już "opublikowałam" :D swoją pracę, to znalazłam kilka pięknych fotek mojej ulubionej pary.:)
     
  9. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Pochwalony ;)
    Dobiegł czas na rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego :D
    To był dla nas bardzo pracowity tydzień, te dwie strony zawierające prace, przewijaliśmy tysiące razy!:wuerg:xD
    Prace oceniło kilkunastu ministrantów jak i farmerów, były efekty Łałł ! jak również słowa: ta jest najlepsza, nie ta a za chwilkę jeszcze inna. Gusta trzeba przyznać, każdy człowiek ma bardzo zróżnicowane, wysłuchałem wszystkich opinii.
    Potem zaczęły się poważne oceny, próbując dostrzec wszystkie szczegóły, przekaz, estetykę, zadany trud, pomysł itd.
    Jak już wspominałem każda praca jest wyjątkowa, trzeba by było przyznać przynajmniej 5 prac na jednym miejscu i każdego upchać na podium, jednak nie jest to możliwe dla darczyńców. Więc sumując głosy wyszedł nam następujący wynik a każdego kto wziął udział nagrodzimy jakimś upominkiem.
    Dziękuję jeszcze raz wszystkim za udział, starałem się jako pomysłodawca sprostać wyzwaniu i przyznaję nie było to łatwe.
    Jeśli konkurs Wam się spodobał na pewno w przyszłości możemy go powtórzyć :)
    Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :inlove: a o to wyniki: miejsce i nagroda:

    1. Panoramaogrodnicza - JC, Kwieciste, neon Żółt + Nieumarły skarb, Parasolka + noen Niedżwiedż.
    2. Misiek1978 - Kwieciste, Parasolka, neon Salamandry + Nieumarły, Chomicza + neon Koty.
    3. mariolka55 - Parasolka, Chomicza, neon Rekiny + Nieumarły, Nieumarły + neon Motyle.
    4. MargolciowyRaj - Chomicza + neon Osioł
    5. Danutana - Chomicza + neon Osioł
    6. Karakuliambro - Chomicza + neon Osioł
    7. ponderoza70 - Chomicza + neon Żółwie
    8. MiszkaM - Chomicza + neon Papugi
    9. draculik34 - zagroda dla Ocelota
    10. melody28 - zagroda dla Ocelota
    11. Majeczka13 - zagroda dla Kuoki
    12. kalinamala - zagroda dla Łuskowca
    13. bacowa70 - zagroda dla Okapi
    14. ewanta - zagroda dla Okapi
    15. Marrylan - zagroda dla Morsów + pomarańczowe Flamingi + pomarańczowe Mandryle
    16. kogucik$ - kaszatanowy Pająk + pomarańczowe Meduzy
    17. _kubus1404_ - kasztanowy jeż + pomarańczowe Agamy
    18. Dagcet - kasztanowa Sarna + pomarańczowe Surykatki

    Chyba wszyscy :) gratulujemy :D
    Ps. Proszę przy wysyłaniu nagród zwrócić uwagę na dokładny nick wskazany na obrazku lub dopytać na sówce.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2023
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Gratuluję Wszystkim bo Wszyscy są w tym konkursie wygrani. :)
    Brawa dla Najlepszych ! :)
    Prace tak piękne, że oczu od nich nie można oderwać :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2023
  11. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Gratulacje Wszystkim!!
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Prace konkursowe wywołują ponadstandardowe WOW.xDCudowne kwiaty i itemy budza zachwyt:)
    Garatuluję zwyciężcom:inlove:
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję za zorganizowanie konkursu i za ufundowanie tak wspaniałych nagród.:)
    Powiem szczerze, że uwielbiam takie tworzenie obrazów na farmie, dużo bardziej niż robienie ewentów, czy zdobywanie PD.;)xD
    Wszystkie prace konkursowe cudne, gratuluję twórcom.:)
    No i niespodzianka, pierwszy raz udało mi się zdobyć pierwsze miejsce.:) Pięknie dziękuję.:)
     
  14. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Ja wraz z żabią księżniczką dziękujemy pięknie za zorganizowanie konkursu i nagrody. Myślę, że księżniczka z tej okazji zwoła na dworze konferencję prasową xD;)
     
  15. dagcet

    dagcet Mistrz forum

    Ja też dziękuje za zorganizowanie konkursu i fajne nagrody. To był mój pierwszy konkurs ale na pewno nie ostatni.:)
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję Eli zajęcie pierwszego miejsca - piękna praca.:)

    * * *
    Muszę przeprosić wielebnego, że nawołując farmerów w walentynkowym wątku do zamieszczania swoich prac, przyczyniłam się do tego, że było ich kilkanaście. Niestety skutek tego taki, że wielebny przeglądając je dostał niestrawności.-.-:oops:
    Przykro mi.:(
     
  17. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Gratuluję wszystkim i każdemu z osobna :inlove:. Organizatorom wielkie dzięki:).
     
  18. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Gratuluję Uczestnikom ciekawych pomysłów!
    Bardzo dziękuję Pomysłodawcom, Darczyńcom i Szacownemu Jury!
     
  19. melody28

    melody28 Mistrz forum

    Dziękuje za konkurs organizatorom i fundatorom. Gratuluję wszystkim, którzy również wzięli udział lub dopingowali:)
     
  20. Kogucik$

    Kogucik$ Forumowy żółtodziób

    Brawa i gratulacje dla wszystkich :)
    Pięknie dziękuję za wyróżnienie mojej skromnej pracy :inlove:
    I czekamy na następny pomysł - może jajeczka ;) pokolorujemy :)