Konkurs TTBZ - jury

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ponieważ nie wiem gdzie umieścić umieszczam na razie tu ;)

    Otóż w tym wątku wszyscy mogą zgłaszać się na członków jury w moim konkursie (który dopiero powstanie bo w zgłoszeniu do PT chce mieć pełną obsadę z jury i zasadami, które omówię po wybraniu jury ;)) . Gdy wszyscy się zgłoszą założę nowy wątek o nazwie ,,Konkurs TTBZ - głosowanie na jury'' ;) Oto wymogi :

    1. Umieć liczyć do 10 :D
    2. Doskonale znać się na muzyce ;)

    To chyba wszystkie wymogi :) wszystkich uczestników proszę o wysłanie mi na sówkę swoich e-mail'i (tych wygranych) byśmy mogli obgadać :

    1. Zasady.
    2. Czy dany uczestnik wygrywa czy nie, co będziecie pisać na forum (przyznając punkty od 1 do 7 , a najlepszemu 10 ;)) natomiast nasze gwiazdy będą mogły sobie w każdym odcinku przyznać po 5 punktów :))
    3. Jak zrobić czyją piosenkę ,,dana'' gwiazda ma zaśpiewać (w programie jest specjalne koło , które się rusza) ;)

    A oto lista :) :
    1. kamel98
    2.
    3. traktorzystka
    4. Kamil (nick z zoo)
    5. -kangoo- (ewentualnie - za zmniejszenie wymagań)

    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

    W razie gdyby zgłosiło się więcej członków dopiszę kolejne numery :) Dziękuję za przeczytanie ;)

    PS. Czas macie do tej soboty do 20.00, później wątek (jeśli uzbierają się kandydaci) zostanie zamknięty ;)
    PS2. Jeśli osoby postronne (oni już wiedzą kto ) uznadzą, że potrzebna jest większa ilość wymogów proszę kontaktować się na mój e-mail , ale wcześniej wysłać sówkę by go dostać :) To samo tyczy się spraw do omówienia ;)

    EDIT z 28.08 : Zmiana 1 wymogu - wystarczy umieć liczyć tylko do 7 ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2014
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Witaj Krasnoludku.

    Myślę, że wątek może tutaj spokojnie zostać, rozumiem, że chcesz dokonać wyboru składu jury, który będzie oceniał poczynania uczestników konkursu. Co do ustalenia samych zasad konkursu, wyboru jego konkurencji, pamiętaj że nie mogą to być sprawy znane ogółowi, bo inaczej konkurs taki nie miałby racji bytu i dozy niespodzianki dla biorących w nim udział. :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem, wiem ;) Mógłbyś dodać do spisu czy już samo się dodaje ?
     
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Na razie nie dodajemy wątków do spisów w działach jak na starym forum, jak sytuacja na nowym forum się uporządkuje, wówczas spisy powstaną. :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ok ;)
     
  6. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    no dobrze Tomku będę pierwszy, znam się na muzyce, najbardziej na tej popularnej i tej bardzo głupiej :p
    zostaly ci 3 osoby do znalezienie, idz buszowac ;d
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    byłem we wszystkich swoich wątkach :p Ty pozachęcaj , bo ciebie bardziej się słuchają ;)8)
     
  8. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    a słuchają, jako poeta to ty masz większy posłuch :D
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    wcale nie :p Ale ty lepiej zapraszasz bo u mnie staje na 1 a u ciebie w BB na pięciu :D
     
  10. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    a wez nie przypominaj :p
    twój konkurs :D
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ale ty jesteś odpowiedzialny by mieć towarzyszy w jury :D
     
  12. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    yyyyyyyyy... o_O a innymi słowami jak to będzie? bo nie wiem czy sens łapię...
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    to że jak ja kogoś zapraszam to przychodzi jedna osoba, a jak Kamil pięć :D Chcesz być w jury (nikomu nie zdradzaj kim jesteś bo to tajemnica!) :p
     
  14. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    ale że dlaczego? przystojniejszy jest? o_O
     
  15. kura503

    kura503 Zaawansowany

    dobra zapisz mnie
     
  16. -traktorzystka-

    -traktorzystka- Zaawansowany

    Hurrra! Konkurs nabiera kształtów. Zapisałabym się, ale ostatnio umiem liczyć tylko do 8 :music:.
     
  17. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    może Krasnoludek zmniejszy wymagania? ;)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    do 7 starczy :p
     
  19. kura503

    kura503 Zaawansowany

    jeden ,dwa,trzy,cztery,pięć,sześć,siedem,osiem,dziewięć,dziesięć.
    moja ulubiona piosenka to
    tyle wiem o moim ulubionym muzyku
    1. Kamil Bednarek, znany również jako MaccaBraa – polski wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem.
    2. Data urodzenia: 10 maja 1991 (23 lata), Brzeg
    3. Zespólł muzyczny: star guard mafin (2008 – 2012)
    4. Nominacje: nadroda mtv dla najlepszego artysty świata
    a to muj ulubony atkor
    [​IMG]
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    okej, ale nie musiałeś pisać ulubionego aktora :pxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD:cry: Widzisz, przez ciebie aż poryczałem się ze śmiechu xD

    EDIT :
    zmniejszyłem ,w zamian się zapisz xDxDxDxD

    EDIT2: Czas zapisów minął ! proszę zamknąć ten wątek ! Wyjątkowo będą 3 jurorzy ! głosowanie kończy się we wtorek o 20.00 ! Wtedy też ustalamy zasady przez e-mail !
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2014
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.