Konkurs Noworoczny

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika KsiądzxD, 7 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Jak ładnie zrecenzowałeś wszystkie prace. Dziękuję Tobie jako organizatorowi oraz pozostałym sponsorom za możliwość wzięcia udziału w konkursie. Pozostałym uczestnikom gratuluję zdobytych miejsc i nagród.
    I tego, że nam się jeszcze chce.
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Dziekuje za konkurs i oceny :) :)

    Rozumię,że 7 miejsce to jako ostatnie ;)

    Teraz poproszę na sowę info odnosnie nicków tych ,którzy maja inne niż na Forum aby nagrody nie poszły z ...dymem ;) 8) bo GT tuz tuz
     
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No to było moje skromne zdanie i fajnie się bawiłem :D
    Dodam, że swoją pracę też dałem do oceny i nawet raz znalazłem się w top 3 xD
    Nie ma za co, może lepsze to i jakoś bez stresu.. :p;)

    Ewa, no właśnie. Wiem, że sobie nie dasz powiedzieć, bo taka była Twoja propozycja ;) to proszę Cię wyślij tylko do agniecha$.
    Pozostałych uczestników mam z poprzedniego konkursu i biorę na siebie, dziękuję :):)
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    nie dam,muchy mam i dostana wszyscy z ostatnim miejscem ode mnie :) :)

    Muszę przyznać,że prace były fajne i cięzko mnie by było wybrać te najlepsze ;) :)
     
  5. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No, dobrze ;)
    Prace to jest zawsze bardzo gorąca dyskusja :D
    Ps. Wczoraj dostałem sówkę od gracza, który przekaże mi dla każdego uczestnika konkursu super gadżet :D
    Z góry dziękuję "Cichemu darczyńcy" :inlove:
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ojej zmieściłam się w szczęśliwej siódemce [​IMG]
    na moje oko nie pasuję :oops:


    Dziękuję [​IMG]
    za konkurs i sponsorom , za zabawę i Wasze prace ​
    Kolędnicy to wszyscy Trzej królowie gwiazdor , diabeł ,cyganka , anioł itp :p
     
  7. Angel

    Angel Komisarz forum

    Ojej...nie spodziewałam się o_O, ale się cieszę przeogromnie.xD:music:
    Konkurs był fajny, podobała mi się spora dowolność w wyborze tematu, prac nawet sporo (chociaż szkoda, że nie więcej), wszystkie ciekawe i trudne do oceny, miałabym problem z wyborem najlepszych.:D
    Najbardziej podobała mi się...recenzja:inlove:xD:cry: Naprawdę super ciekawe podsumowanie, fajnie się to czytało.:music:

    Wszystkim oczywiście bardzo gratuluję i dziękuję Księdzu za inicjatywę stworzenia konkursu, a wszystkim Darczyńcom - Sponsorom za nagrody, za niespodzianki, za chęć "dofinansowania" konkursu, to bardzo miłe z Waszej strony.:inlove:
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja dziękuję Tobie.:)
    Super pomysł, super realizacja, te trochę luzu i możliwość cieszenia się z naszych maleńkich farmerskich skarbów bezcenne.:)
    Brawo!
    [​IMG]
    Uwielbiam takie układanki, uwielbiam oglądanie prac innych.:) Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, i Organizatorowi i Jury i Darczyńcom i Uczestnikom. Do następnego.:)
     
  9. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Gratuluję wszystkim uczestnikom udziału w konkursie i pięknych prac:inlove::inlove::inlove:
    Jury miało naprawdę nie łatwy orzech do zgryzienia :)
    Zanim puszczę nagrody poproszę o sówki, aby trafiły do właściwych odbiorców;)
     
    Gulia85, Angel oraz KsiądzxD lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Bardzo dziękuję Wielebnemu za możliwość fajnej zabawy :) Gratuluję wszystkim, bo prace były przecudne i można było oko nacieszyć, a jury na pewno miało ciężki orzech do zgryzienia :) Super się bawiłam :) Jeszcze raz dzięki :)
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to ja już obdarowałam Zwycięzców i wszystkich z 7 miejscem ;) :)
     
  12. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    potwierdzam - otrzymałem....WIELKIE dzięki
    posumowanie "w punkt"....
    xDxD

    to tylko niewinna impra integracyjna sił ponoć "nieczystych"
    a w sumie niezła zabawa do rana


    dzięki za ocenę mojej pracy i nagrodzenie jej 1-szym miejscem !!
    super nagrody !!!!
    pozdro dla ministrantów

    i tak sporo dzieł, ale ogłoszenie powinno wisieć zdecydowanie "wyżej"
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2024
    Gulia85, Angel oraz PoloMit lubią to.
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No tak, co rejon to obyczaj :DxD można się pomylić :p;)
    Dziękuję za miłe słowa i też Wam dziękuję :)
    Też wysłałem wszystkim :), ale tylko Angel mi została, bo skopiowałem ten nick? ~*♥*~Natalia~*♥*~ to mi się te wzorki zamieniają w kwadraciki i nie ma takiego gracza, chyba, że mogę prosić inny? :)
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Proponuję aby Angel wysłała sowe do Ksiedza ;),ja nie miałam problemu ale właśnie dostałam sowe,że inny nick 8)
     
  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Melduję, że z mojej strony nagrody zostały dostarczone :)
    Jeszcze raz wszystkim nagrodzonym gratuluję:inlove::inlove::inlove:
    Pomysłodawcy dziękuję za przeprowadzenie konkursu a wszystkim za wspólną zabawę :):inlove:

    Serdecznie pozdrawiam :inlove::inlove::inlove:
     
  16. Angel

    Angel Komisarz forum

    Zamieszanie z tym moim nickiem :oops:
    Jednak jest on taki jaki mam wpisany pod sygnaturką i żaden inny, wystarczy go skopiować.;)W grze serduszka zamieniają się w kwadraciki pewnie BP znaków takich nie miało .-.-
    Nagrody mimo problemów z nickiem dotarły, sowa czasem zadyszki dostała, ale wszystko przyszło tam gdzie miało, za co jeszcze raz dziękuję serdecznie.;)xD
     
    KsiądzxD, PoloMit oraz Gulia85 lubią to.
  17. Gulia85

    Gulia85 Zaawansowany

    Bardzo fajna zabawa była. Gratuluje wszystykim uczestnikom ,piekne prace i podziękowania dla pomysłodawcy-organizatora ;):):p
     
    KsiądzxD i PoloMit lubią to.
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    O matko i córko :oops:
    Najmocniej przepraszam - wstyd się przyznać, ale zapomniałam o nagrodach.
    Podczas następnego G&T prześlę nagrody z rekompensatą.
    Zapisałam sobie, ale jakby mi ktoś przypomniał na sowę to będę wdzięczna, bo pamięć niestety dobra, ale krótka...
    Przepraszam raz jeszcze. Siara na całego jak to się kiedyś mawiało :oops:.
     
    Karakuliambro i KsiądzxD lubią to.