Opinie Konkurs na Nowy Rok

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Obstawiałam Gosię, bo i pomysł super i treści.
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla laureatów [​IMG]

    super są Wasze pomysły
     
  3. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Gratuluję laureatom :D, brawo, brawo, brawo i wszystkim uczestnikom konkursu również. Powodzenia w następnych życzę.
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bardzo serdecznie dziękuję za super zabawę :D Ogromne gratulacje dla Gosi i Dorotki, z którymi mam przyjemność stać na podium :) A także pozostałym uczestnikom za piękne prace i wspólną zabawę :inlove: Bardzo dziękuję :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratuluję Marrylan :inlove:, Gosi :inlove: i Dorotce :inlove:.
    Wielkie brawa dla pozostałych uczestników .xD
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czemu tak mało prac? To zgadulę śledzą prawie wszyscy, a swojej wizji farmy nikt nie ma oprócz kilku osób?
     
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mnie to wcale nie dziwi, że tak mało osób wzięło udział w konkursie.
    Myślę, że sporo graczy ma swoją wizję gry, gorzej ze znalezieniem czasu w okresie okołoświątecznym, żeby to jakoś poskładać i ładnie przedstawić. No i coraz mniej tych aktywnych na OFF, to też się przekłada na ilość prac.

    Gratuluję zwycięzcom :).
     
  8. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    gratuluję zwycięzcom ciekawego,
    humorystycznego podejścia do tematu :)

    ps. ciekawym wizji Zgredka...
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    gosiagosia60 lubi to.
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja nic nie wiem. Ale widzę, co się dzieje. I piszę o tym jawnie.
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam
    wielkie brawa dla zwycięzców i wszystkich uczestników konkursu :)ale myślałam ze Gosia będzie na pierwszym miejscu najwiecej głosów miała ze spadła na drugie to jest moje zaskoczenie :wuerg: wszystkim gorąco kibicowałam ale Gosi najbardziej super praca Gosiu:inlove:gratulki
    Marrylan:inlove: Dorotka8888 gratuluję :):inlove:
     
  13. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Mogłem napisać opowiadanie o pożarze w australijskich lasach i jak zwierzątka ratowały koale ,strusie,kangury i dziobaki i że może w przyszłości będziemy hodować diabła tasmańskiego na tej małej wysepce koło świątyni małp...;)Albo napisać nowy" Folwark Zwierzęcy" Orwella. Np: Farmeramofolwark zwierzęcy 2020:).
     
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratulacje dla zwycięzców -ależ macie polot i wenę twórczą:inlove:.
    Pozostałym oczywiście też, ważne że się jeszcze chce coś zrobić:inlove:
     
    Marrylan i agniecha$ lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To czemu nie napisałeś? Niechciej złapał Cię w swe szpony i twardo trzymał? :D
     
    Marrylan lubi to.
  16. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Po prostu tego wątku nie czytałem bo zaznaczyłem wcześniej wszystkie fora jako przeczytane a potem to już po ptakach:(
     
  17. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    szukałem bezskutecznie w sieci potwierdzenia Twoich zdolności wizjonerskich i jestem w kropce - budować arkę dla swych podopiecznych czy jaja sobie robisz?
    a przy okazji powiedz mi proszę z jakiego drewna są deski-wypadajki, bo nie wiem czy do budowy arki się nadadzą
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2020
  18. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratuluję uczestnikom i zwycięzcom-wszystkie prace były super:)
    Szkoda,że na tak małą ilość nie pokuszono się o nagrody dla całej piątki uczestników;)
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Gratulacje dla zwycięzców-wizjonerow:inlove: i wszystkich którzy pochylili sie nad przewidywaniem przyszłości farmy:music:

    Zgredkowe fajerwerki i hokus- pokus znikus dają do myślenia...
     
    talarek1961, MYSZKA2005 oraz Marrylan lubią to.
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jaja do budowy arki się zbytnio nie nadają :oops:
    Deski oczywiście są z drzewa narzędziowego :p
    Dobre też są (w kolejności alfabetycznej): aster alpejski, bazylia czerwona, burak złocisty, chmiel, globigoda, goryczka, kamut, konwalia, lucerna, orchidea, pustynnik, rabarbar, róża igiełkowata, trujący bluszcz i truskawka :music:
     
    talarek1961, zx221 oraz Marrylan lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.