Konkurs Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marmlada, 17 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Doczekałam się odpowiedzi w sprawie konkursu. Jajo, które wybrałam nie może być nagrodą i poproszono mnie o wybranie jaja z listy https://board-pl.farmerama.com/threads/konkurs-misje-w-spółdzielni.86970/#post-2547215 Niestety zgłoszenie zostało zamknięte, więc zanim otworzę nowe, dopytam tutaj:

    1. Czy nadal obowiązują tzw limity, czy tym razem mogę wybrać dowolne jajo z listy,bez względu na stan posiadania.
    2. Czy jest szansa, że wraz z pojawieniem się nowych jaj farmerskich, będą one również dostępne w konkursie, czy lista jest już zamknięta?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marmlada w kwestii limitów nic się nie zmieniło i ta zasada nadal jest aktualna:

    Na chwilę obecną ciężko powiedzieć czy jak wejdą do gry nowe jaja to też będą uwzględnione w nagrodach, nie mamy takich informacji.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    marmlada lubi to.
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witam
    Czy ja mogłabym się podpiąć z pytaniem, żeby nie otwierać nowego tematu, a to też w sprawie konkursu.
    Jest napisane, że trzeba być zalogowanym do gry, zgłaszając się po nagrodę.
    Gram na kliencie czy to się liczy, czy powinnam po staremu zalogować się przez przeglądarkę ?
    Wolę się upewnić, żeby potem z takiego powodu nagroda nie przeleciała koło nosa.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj kaska860.

    Nie ma znaczenia czy grasz na przeglądarce czy przy użyciu klienta, po wykonaniu wszystkich zadań możesz zgłosić się za pomocą formularza z gry do PT po nagrodę.

    Czy Autorka ma jeszcze jakieś pytanie?
     
    kaska860 lubi to.
  5. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzięki, wszystko jasne ;)
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.