Opinie Konkurs - Jaka to melodia?

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jestem pod wrażeniem. Wiedza, prędkość błyskawicy niesamowite :)
    Czas poświęcony na zorganizowanie i wyszukanie muzyki również godny pochwały.
    Wielki szacun dla organizatorów i uczestników :)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podiumowicze - gratki podium:) Tak szybkie odświeżanie stron, zgadywanie utworów i pisanie odpowiedzi to według mnie cud;) Ja mam taką wiedzę i taki net (nieraz nawet jak coś policzę, to pierwszy nie jestem - chyba, że na kartce!), że nigdy bym nie dostał się na podium:(:p Wielkie brawa również dla organizatorów - ogarnąć tą błyskawiczną prędkość, to szybkie wklejanie filmików i w ogóle - naprawdę wielkie brawa zdolności wiedzowo - technicznych dla wszystkich:)
     
    kaniape4410 i Nutka lubią to.
  3. Patitos13

    Patitos13 Młodszy ekspert

    Gratuluję wszystkim zwyciezcą. Jestem największym przegranym, bo zajęłam miejsce tuż za podium :( Ale było warto :) Na pewno dla mnie był to miło spędzony czas. Dziekuję za rywalizację , byliście szybcy niczym błyskawice ( ale na Was sklinałam hihihi). Super zabawa. Raz jeszcze dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna:) Pozdrawiam ciepło :)
     
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Zwycięzcom gratuluję! Nagrody są już na kontach laureatów :)

    Wielkie brawa i serdecznie dziękuję dla Graczy, którzy brali udział w konkursie i dobrze się bawili :) oraz specjalne podziękowania kieruję do pomysłodawcy konkursu i autora zagadek :inlove: jak i do osób z naszej ekipy, które pomagały w tak sprawnej organizacji i podczas trwania konkursu :)
     
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Gratulacje dla osoby odpowiedzialnej za wybór utworów :) na prawdę kawał dobrej roboty, fajne kawałki z różnych zakątków muzycznego świata. Niestety nie mogłam się z wami bawić, ale przesłuchałam większość zagadek i jestem pod wrażeniem repertuaru :)
     
  6. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.