Opinie Konkurs ciast i koktajli

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 31 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Każdy czas jest dobry na konkursów wypieków! Pożegnaj lato wraz z krowami - trojaczkami! Czy istnieje lepszy sposób na rozgrzanie niż świeżo upieczona przekąska? Czy jest coś lepszego dla ochłody niż pyszny koktajl mleczny?

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 01.09.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 07.09.2021, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  2. dadulek

    dadulek Czeladnik forum

    Witam farmerzy, na Bahamie pobawimy się w leśników i hodowców zwierząt. Sadzimy drzewka, robimy warsztaciki i zagrody a w nagrodę dostaniemy duuużo czekolady. Ciekawy ewent.Pozdrawiam
     
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ile chca zwierzakow masakra.. sie zastanowie jeszcze
     
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Jak długo działa bonus z pnącza?
     
  5. dadulek

    dadulek Czeladnik forum

    nie ma tej informacji w poradniku
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bonus będzie działał 8 godzin, za chwilę uzupełnimy w poradniku.
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    w smaku truskawkowym nie ma kolorków zwierzęcych,,a drugi smak trzeba ostrożnie wybierać
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Taki plus, że na wymaganiach można się skupić, bo nagrody - niezależnie od smaku - są takie same:) Przy tym evencie zawsze największą trudność stanowiła dla mnie sztuka wyboruxD
     
  9. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    ale nam przeczyszcza stodoly przed dozynkamixDxDxD:oops:
    teraz lece sprawdzic co w stodole mam, hmm, zanim podejme decyzje, ;)
    moze zaczne, ale czy skoncze, hmm, oto jest pytanie ;)
    Pozdrawiam, milego dzionka, usmiechu i slonka, i, trzymajmy sie zdrowo:);)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Coś tam pewnie zacznę, bo widzę, że nagrody są wszędzie te same, tylko wymagania się różnią:p;) I pod kątem tego, co trzeba oddać właśnie będę patrzył.


    Mój plan to:
    1 scena - wanilia i truskawka (1*pralinki+2*smoresy=860+2*430=1720 makaroników, 34 słoiki na ciasteczka i 3*37=111 czekolad)
    2 scena - wanilia i truskawka (1*pralinki+2*smoresy=1720 makaroników, 34 słoiki na ciasteczka i 111 czekolad)

    Reszty jeszcze nie planuję, ponieważ i tak nie mam prawie nic w stodole, że o miejscu na farmie nie wspomnę.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 sierpnia 2021
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Talarów starczy akurat na rząd chmur, PNS, Piccolo.
    Za pozostałe 10 można wziąć jakiś nawóz.

    Nie wiem czy dobrze policzyłam:
    17200 makaroników
    680 słoików
    740 czekolady
     
  12. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    po przeanalizowaniu robię czekoladę i truskawkę
    potrzeba mi do tego 20 ciastek i 10 pralin plus stodoła
    czyli
    makaronik - 17200
    słoik na ciastka - 1020
    czekolada - 370
    na baśce drzewa więc 2 zbiory i powinno wypaść ich 370 a na farmie dorobię wypadajki 1-sekundówką jak będzie trzeba
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    tak,czy siak 17 tys200 makaroników,,to dużo,,,rośnie to to 7h,30 min,,znowu przemeblowanie,,ech:sleepy:
     
  14. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A ja przedstawiłam Mietce 3 opcje do wyboru;
    mini - 6 zadań do machnięcia na Piccolo + jakiś drobiazg ze sklepiku (około 10500 badylka do wysiania)
    midi - 7 zadań na pnącze + coś tam ( niecałe 14000 )
    maxi - robimy całość na skrzyneczkę, pnącze no i to, na co talarków starczy ( 17200 zielska :wuerg:)
    - wybór uzależniła od tego jak się spiszą Piccolaki z obecnego ewentu :p czyli decyzja zapadnie dopiero za jakieś 3 godzinki - jeśli z tych skrzynek wyskoczy jaki kumpel, lub magiczne , to na bank opcja ,,maxi,, odpadnie :music:xD:cry:
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wstępnie rozplanowałam sobie event. 17.200 zielska to ok. 14 zasiewów + rozsiew. 2 zasiewy w dzień, 1 na noc i roślinę można wysiać w ciągu 5 dni na dużym luzie:) Fajnie, obawiałam się, że potrzebna będzie większa dyscyplina siewna... Na horyzoncie (czyli w kalendarzu) widać jednak Wielkie łowy... Doświadczenie podpowiada, że tam to nas BP może siewnie zdyscyplinować, cieszmy się obecnym luzemxD
     
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    lato się dla mnie skończyło , a raczej go nie było :p to teraz gumiaki i w pole trzeba ruszyć xDjeszcze nie wiem, którą opcję wybiorę , ale pewnie max:) powodzonka robiącym event a odpoczywającym słoneczka :D:D:D
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry po wakacjach.8)

    Marudzenie czas zacząć!:p
    xD:cry:xD
    Bonus jak dla mnie realnie co 72h.:oops:
    Jakieś 26% PD dziennie.o_O
    Mało, ale co zrobić jak nie dają więcej?:(
    No i PNS musowo brać (980 naliczyłem), bo coś poskąpili na nowy sezon.>:(

    Tak mi to wychodzi:


    truskawka - 10 pralinek

    10 x 860 = 8.600 makaronik
    10 x 34 = 340 słoik
    10 x 37 = 370 czekolada
    ********************
    wanilia - 20 smoresów

    20 x 430 = 8.600 makaronik
    20 x 37 = 740 czekolada
    ********************
    czekolada - 20 ciastek

    20 x 430 = 8.600 makaronik
    20 x 34 = 680 słoik
    ****************
    Co wybrać?

    Tyle potrzeba by maksymalnie, przy dowolnej kombinacji:

    17.200 badyla - 16 x 1.200 + 400 z rozsiewu
    980 słoik - farma badyl
    1.110 czekolada - wyspa drzewa
    ***************************
    Wygląda na luzik.;)
    Wysieję, nazbieram wylotek i wtedy zobaczę co oddać (towar mam na każdą kombinację:p).
    Truskawka wydaje się pewniakiem, zostaje wybór między wanilią a czekoladą.:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 września 2021
  18. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    jakie drzewa sadzic xxl czy zwykłe?
     
  19. szpak_25

    szpak_25 Forumowy żółtodziób

    Witam,
    Proszę podpowiedzcie mi czy jeśli wybiorę wanilię i truskawkę to lece z tymi smakami przez wszystkie sceny czy przy każdej nowej scenie mogę wziąć inne smaki? np scena 1- wanilia, truskawka, scena 2 - wanilia, czekolada?
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Z poradnika:

    "Na planszy znajdują się 2 stoliki, na których przygotowujemy wypieki. Po kliknięciu w któryś z przycisków z plusem wyświetli się okno, w którym wybieramy smak słodkości.

    [​IMG]

    Do wyboru mamy (kolejno od lewej) czekoladę, wanilię i truskawkę. Po wybraniu smaku wyświetli się okno z wymaganiami
    i nagrodami. Możemy w nim zmienić lub zaakceptować wybór.

    [​IMG]

    Zmiana smaku jest możliwa o ile nie rozpoczęto wykonywania zadań dla danego stolika (nie dokonano pierwszej wpłaty).
    Podobnie postępujemy z kolejnym stolikiem, z tym że na danej planszy (scenie) nie można dwa razy wybrać tego samego smaku (wybory na wcześniejszych scenach nie mają znaczenia).

    Przejście do kolejnej sceny jest możliwe dopiero po zakończeniu zadań na obu stolikach bieżącej planszy. Nie można wracać do zadań, jakie pominięto przy wyborze smaków."
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.