Opinie KONKURS - 12 WIGILIJNYCH POTRAW

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 3 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    KONKURS -12 WIGILIJNYCH POTRAW

    [​IMG]
    Zwierzęta rozpoczęły przygotowania do świąt, ale zorientowały się, że gdzieś przepadła książka kucharska z przepisami na coroczne wigilijne potrawy. Na szczęście mądra sowa Eleonora podpowiedziała im, by o radę zapytali doświadczonych Farmerów. Czy Ty wiesz co można przygotować na Wigilię i pomożesz zwierzakom w przygotowaniach?

    [​IMG]

    Zapraszamy Was do przedstawienia pomysłu na 12 wigilijnych potraw ze składników, które można znaleźć na farmie. Konkurs podzielony będzie na 3 etapy, w których przedstawione zostaną po 4 obowiązkowe składniki, które muszą się znaleźć w czterech opisywanych potrawach. Prosimy, byście przedstawili nie tylko sam przepis, ale również historię z nim związaną. Oceniane będą przede wszystkim kreatywność, historia związana z przygotowaniem potrawy przez postacie z gry oraz wykorzystanie produktów i przedmiotów występujących na farmie.

    [​IMG]
    Każda z prac zostanie oceniona przez jury w skali od 1-10, gdzie 10 oznacza pracę najlepszą. Takie same noty może otrzymać kilka prac konkursowych w danym etapie. Oceny częściowe z poszczególnych etapów będą sumowane w klasyfikacji generalnej.
    • Konkurs potrwa od 3.12.2014 do 24.12.2014 i będzie się składać z 3 rund.
    • W każdym etapie przedstawione zostaną 4 składniki, które muszą znaleźć się w przepisach.
    • Praca musi zawierać się w jednym poście.
    • Prócz towarów obowiązkowych dozwolone jest używanie składników niepochodzących z gry.
    • Każdy z Uczestników może przedstawić tylko jedną pracę konkursową w danym etapie.
    • Wyniki każdego z etapów będą podawane w ciągu dwóch dni od zakończenia danego etapu.
    • W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum farmerama.pl z wyjątkiem członków Ekipy.
    • Do konkursu można przystąpić i zrezygnować w każdej chwili, choć szanse na wygraną zwiększają się wraz z uczestnictwem we wszystkich etapach.
    • W poście z pracą należy zamieścić nick autora w grze. Po zamieszczeniu posta nie można go edytować.
    • Prace należy składać do środy do godziny 19:00 wg dat ustalonych na każdy z etapów. Prace zamieszczone po terminie nie wezmą udziału w konkursie.
    • Prace powinny być tworzone przez samego Użytkownika i nigdzie wcześniej nie publikowane. Dyskwalifikowane będą wszelkie przejawy plagiatu.
    • Prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu forum.

    Laureaci końcowi otrzymają:

    I miejsce - koszulka Farmeramy, Jajo Renifera, 300 FL [​IMG]
    II miejsce - Renifery -zagroda klasyczna ++, 200 FL [​IMG]
    III miejsce - Choinka 2011 (drzewo), 100 FL [​IMG]




    Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy miłej zabawy!​
     
    kalina-malina lubi to.
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    ale super ten konkurs, tylko szkoda, że nie mogę wziąć w nim udziału. Chętnie jednak poczytam prace innych :) Będzie smakowicie :)
     
  3. zyjatko

    zyjatko Młodszy ekspert

    I tu moge do konkursu pisac?
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kurcze...czemu ja wyjezdzam. bardzo fajny konkurs jednak nie dam rady w nim wziac udzialu.
    Zycze powodzenia innym, jak dla mnie fajne nagrody-ja bym sie z nich cieszyla :)
     
  5. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    swietny konkurs :) na miare Kola Gospodyn Wiejskich Farmeramy, tylko trzeba sie skupic z potrawami
     
    Atomcia lubi to.
  6. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    >>TU<< zamieszczasz pracę ;)
     
  7. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    oo konkursik,ale faajnie
    moze cos wymysle:D
    a te dania, to maja byc wymyslone czy takie co wchodzą w te 12 potraw?
     
  8. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    Czy istnieje limit dlugosci zamieszczonej pracy?
     
  9. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    oby nie... :D:D
     
  10. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    nie ma limitu :)

    mogą być wymyślone, ale również tradycyjne potrawy :)
     
  11. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Mouse, mam pytanie...wiem,że nie można edytować pracy na konkurs,ale nie podpisałem się..czy to konieczne jeśli mam ten sam nick w grze i na forum. Proszę Ciebie o pomoc.Pozdrawiam.
     
  12. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    nie ma potrzeby edytowania, jeśli nick na forum i w grze są identyczne :)
     
  13. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    dziękuję Mouse za odpowiedź i pomoc.Pozdrawiam
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma świąt bez dobrego jedzenia :) Liczę na przepyszne historyjki :) Chociaż jak czytam to już mi ślinka cieknie :) Ciekawe, co będzie później :)
    Magiczna, wiedziałam, że Ci się spodoba :)
     
  15. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    aż mi ślinka cieknie :D
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pytanko mam: czy polny mak należy potraktować jako kwiatuszek, czy jako mak spożywczy...?
    Szykuję przepis xD
     
    Funcia70 lubi to.
  17. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    ja mam jeszcze jedno pytanie, o nie rozumiem.
    w I części ma być jeden przepis czy 4???:)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Podpinam się pod pytanie - założyłam, że chodzi o jeden przepis, ale może rzeczywiście mają być cztery...?
    Organizatorzy, litości - odpiszcie szybko, bo praca w kuchni już wrze ;)
     
  19. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Moja też i nie wiem co robić czy dać 1 przepis czy 4 :D
    jestem przygotowana na 4, ale jak jeden to też dobrze bo będzie krócej :D
     
    zzizzie lubi to.
  20. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    czytajac to zdanie
    wnioskuje ze chodzi o jeden przepis.
    Tylko co z graczami ktorzy napracowali sie i umiescili 4 przepisy?
    mnie ciekawi jeszcze kto ocenia prace?
     
    smerf41 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.