Kombajn i pozostali pomocnicy za darmo

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika monikka77, 28 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za stałym zautomatyzowaniem kombajnu, siewnika i reszty narzędzi z tego działu?

  1. Tak

  2. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    szamante Twój post usuwam; nie wiem, o co chodziło, ale przywołanie całej dotychczasowej dyskusji jest zbędne
     
    Alicjanastka lubi to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po cichu liczyłem na darmowych pomocników dla graczy z ponad pięcioletnim stażem jako nagroda w evencie urodzinowym (niepoprawny optymista ze mnie). W zasadzie oba progi jednocześnie (tzn. staż + lvl) mogłyby być wyznacznikiem dla przyznania darmowych pomocników. Taką opcję myślę, że BP mogłoby już jakoś przełknąć.
    Mimo racji głosujących przeciw, oddam jednak głos na tak (oczywiście pomocnicy po spełnieniu określonych warunków, nic zupełnie darmo)
     
    Alicjanastka i chrumcia91 lubią to.
  3. .-♥Lola♥-.

    .-♥Lola♥-. Czeladnik forum

    Kombajn powinien być za darmo ale nie dla wszystkich graczy, albowiem byłoby to niesprawiedliwe, że gracz zaczynający grę dostaje pomocników za darmochę tak samo jak ktoś np. z 80-90 lvl , który gra od dobrych paru lat. Tak więc jestem za tym aby kombajn był za darmo ale dopiero po osiągnięciu wymaganego levelu.
     
    dziubekjack i niki1990 lubią to.
  4. Agulka87

    Agulka87 Młodszy ekspert

    To może wprowadzić guziczek stop ? Możemy zakupić pomocników a i owszem ale żeby była możliwość zatrzymywania kombajnu bez sensu jest to ze kombajn pracuje kiedy ja śpię.
    [offtop usuwam]

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 kwietnia 2016
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Agulka87 na temat eventu możesz poczytać opinie i rady Graczy oraz podyskutować w tym wątku : >>>klik<<<.
    Tutaj proszę pisać na temat zamieszczonego pomysłu.
     
  6. Probusum

    Probusum Forumowy żółtodziób

    powinno być bezpłatne albo za jakieś zadanie. To bezsensu, gra męczy mam do zebrania w zadaniach z spółdzielni około 7000 szt sałaty rośnie 5 minut. i znów zbierz posiej i czekaj 5 minut. To bez sensu, by tak się męczyć za dwie gwiazdki
     
  7. .Remik8.

    .Remik8. Aktywny autor

    Też byłbym za wprowadzeniem opcji - STOP lub PRZERWA oczywiście określoną liczbę w stosunku do pracy kombajnu :). A z drugiej strony też podoba mi się pomysł jako nagroda na wysokim poziomie - LV .
     
  8. m.trusia

    m.trusia Zaawansowany

    Staż to jest trochę problematyczny wyznacznik, bo teoretycznie sama mam pięcioletni staż, ale miałam bardzo długą przerwę i nie grałam przez całe pięć lat, BP nie usuwa kont tak samo z siebie, więc raczej ciężko nagradzać darmowym kombajnem, fakt, że przez trzy lata się nie logujesz w ogóle do gry..
     
  9. ariadna12

    ariadna12 Aktywny autor

    no to byłoby dobre sama kiedyś nad tym myślałam . Jak w realu jedziesz złużywasz paliwo .Wtedy wszyscy pomocnicy są na maksa wykorzystani. I nic sie nie marnuje. A ja nie lubie marnotrawstwa i w realu i w grze.
     
  10. zibi33333

    zibi33333 Okazjonalny autor

    Jeśli gra nie zarabia to kończy jak FANTASYRAMA......
     
    Mariolka7214, ramona45 oraz kheme lubią to.
  11. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Przecież grasz za darmo.Nie musisz zbierać pszenicy z malutkich pól na całej farmie ręcznie.Są misje w spółdzielni w których wygrana to kombajn,są nagrody na kole >wygrywasz kombajn,są eventy w których również można wygrać kombajn itd.To od Ciebie zależy jak ten kombajn wykorzystasz.
    Ja nie sieję pszenicy,kupuję bo jest tania a uzbierane godziny pracy kombajnu wykorzystuję do eventów.To nie jest tylko gra typu posiej i zbierz :(
     
    Mariolka7214 lubi to.
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wszystkim też przypominam,że darmowy kombajn,bez ograniczeń,jedynie w zamian za symboliczne ilości towarów,można mieć za wykonanie Komiksów :)
     
    Bronek82 i Azile lubią to.
  13. kankinka2003

    kankinka2003 Czeladnik forum

    Przecież grasz za darmo. Gra jest za darmo ale pewne udogodnienia dla leniwych już nie. Nie chce ci się klikać myszką to płać
     
  14. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Jestem na nie.
    Zawsze można postawić duże pola lub super pola, mniej klikania.
     
  15. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Na tak. Bez kombajnu ciężko, zwłaszcza przy sianiu i zbieraniu owoców z drzew.