Kombajn i nie tylko

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika lolek55, 29 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    Witam, dzisiaj rano odpaliłam kupon na "kombajn i nie tylko na 12 h". Obecnie na każdym pomocniku mam inny czas do wykorzystania. Moje pytanie dlaczego tak się stało, czy były jakieś zmiany a ja nie doczytałam?
    Różnica czasowa spora bo kombajn mam na 5h a stajennego i siewnik na 1h.
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Myślę, że możesz mieć pozostałych pomocników z innych źródeł. Szczegółowych informacji dotyczących działania kuponu (jaki to kupon, kiedy został aktywowany i czy właściwie działa) udzieli Ci Pomoc techniczna. Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  3. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    Cześć Czerwona, pozostałości nie miałam aktualnych, wszystko było na "0" bo skończyli się miesięczni pomocnicy. A właśnie a kiedy będą w promocji za złotówki?

    Budowniczy i kombajn jeszcze ważny przez 3h, a stajenny i siewnik nieaktywny.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Wszelkie wątpliwości dotyczące pomocników może rozwiać Pomoc techniczna.
    Zerknij do tego ogłoszenia → klik.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.