Kombajn – możliwość zatrzymania aktywnego czasu

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 6 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Ci się mój pomysł?

 1. Tak!

 2. Nie...

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
 1. MobilisA075

  MobilisA075 Weteran forum

  Potrzebny kombajn za darmo! Przy eventach bez kombajnu ciężko, weź to siej, podlej, SNZ i SN.

  Na forum obowiązuje język polski, używaj proszę polskich słów.

  SMOD_Atena
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 października 2016
 2. wiocha5

  wiocha5 Książę forum

  oczywiscie , ze jestem za . skoro BP jest pazerny to chociaz moglby dawac mozliwosc stopowania po zbiorach. wtedy na pewno wiecej osób by kupowało - bo relatywnie skorzystaliby w 98% z efektywnosci kombajnu. chocby w pracy czy szkole nie leciałby czas
   
  SperanzaE lubi to.
 3. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  Co to znaczy "BP jest pazerny"...?
  Wiesz, BigPoint to nie jest organizacja dobroczynna - to jest spółka, która musi zarabiać, żeby istnieć.
  "Pazerny" to zdecydowanie nie to słowo.
   
 4. VELOCI_RAPTOR

  VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

  Tylko weź pod uwagę fakt, że kupując nawet komplet (kombajn, siewnik, stajenny, budowniczy, chmurkowy) na 48 godzin i zatrzymując pomocników zaraz po zbiorze jesteś w stanie obrabiać swoje włości przez miesiąc (albo i lepiej) wydając realnie 37 florenów (przy promocji - 50%). Te 37 florenów w przeliczeniu na złotówki daje 4,48 PLN.

  Komplet pomocników na miesiąc w abonamencie podczas promocji wynosi 40 PLN. Sądzisz, że producent się zgodzi na udostępnienie opcji start-stop dla pomocników w takiej sytuacji? Nie wydaje mi się. Osobiście jestem na zdecydowane nie.
   
  miwi45 i zzizzie lubią to.
 5. oset53

  oset53 Komandor forum

  Ja też bym chciała żeby ten miesięczny abonament na maszyny był do konta dopisywany choćby w kuponikach jedno godzinnych.
  To dopiero byłoby fajnie, ale nie jest i nigdy nie będzie. Prosty rachunek, dwoma takimi zakupami obskoczyło by się farmę bez mała
  cały rok- a to byłoby 80pl, a tak jest 480pln dochodu. Nie ma szans na coś takiego i tyle w temacie.
   
 6. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  alicjaa_63 bywa od czasu do czasu w grze taki minievent Promocja pakietu "Sezonowi pomocnicy", wtedy na miesiąc można kupić komplet pomocników za 40 zł. nie za 7, ale ten wątek nie jest właściwym miejscem na wyjaśnienia i rozmowy na ten temat, w związku z tym Twój post usunęłam i z tego typu pytaniami zapraszam do właściwego działu: >Pytania ogólne<.
   
 7. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  michalina, Twój post usunęłam. Tutaj rozmawiamy o pomyśle zwiększenia efektywności wykorzystania kombajnu. Jeżeli masz propozycję wprowadzenia usprawnień w wykorzystaniu bonusów z koła czy innych - zapraszam do założenia własnego wątku w tym dziale:) Tutaj znajdziesz przykładowe wzory pomysłów >>KLIK<<
   
 8. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  alicjaa_63 być może była to oferta indywidualna a żeby nie gubić się na forum to trzeba się rozejrzeć i pisać w odpowiednich tematach. Twój post usuwam po raz kolejny ponieważ do pomysłu zamieszczonego w tym wątku niczego nie wnosi. Bardzo proszę zapoznaj się z Regulaminem forum i pisz zgodnie z nim.
   
 9. -Specialist_Kati-

  -Specialist_Kati- Zaawansowany

  Pomysł jak najbardziej trafny ale BP tego nigdy w życiu nie wprowadzi do gry, za dużo strat dla samej firmy. Ewentualnie z małą zmianą taką jak możliwość zatrzymania czasu kombajnu RAZ dziennie, np. na noc kiedy prawie każdy śpi i nie zbiera plonów. To jest bardziej prawdopodobne, że BP rozpatrzy taki pomysł pozytywnie... ;):)