Kolekcja komiksów - powtórzenie eventów komiksowych

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 24 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    50,0%
  2. Nie

    50,0%
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Wpadłem na pomysł aby zadania komiksowe które są dostępne w grze zostały zmienione i wydłużone o 168 godzin zadania by były te same co w czasie eventu Urodzinowy Samolot , Album fotograficzny Eleonory , Precz z Borsty'm nagrody te same osoby które wykonały zadania w czasie eventu nie mają możliwości go powtórzenia
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2015
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Mateusz, prosiłabym o wprowadzenie poprawek, bo w tym momencie nie wiem czy chodzi Ci o wprowadzenie nowego eventu, czy może powtórzenie eventu czy wprowadzenie zadań eventowych z komiksów na stałe, czy może o zmiany w stałej kolekcji komiksów?
    Proszę o podanie większej ilości szczegółów; tego gdzie te zadania miałby się pojawić, w jakiej formie, co konkretnie miałoby zostać zmienione?
    Czas na poprawki daję do jutra do godziny 21:30 :)
     
    Mateusz lubi to.
  3. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Poprawione
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Mateusz, nadal nie wiem jak to by miało wyglądać. Co z kolekcją komiksów która jest teraz dostępna w grze? Co z eventem komiksowym?
    Czy te zadania nowe byłyby powtarzalne czy do zrobienia tylko raz? Czy event komiksowy wobec tego przestałby istnieć? Czy zadania z obecnej kolekcji komiksów byłyby nadal dostępne?

    Przemyśl ten pomysł jeszcze raz na spokojnie, jak pisałam czas pozostawiam do jutra :)
     
  5. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

  6. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Mateusz, proszę Cię abyś dokładnie opisał jak miałoby wyglądać powtórzenie eventu o którym wspominasz, głównie z uwagi na potrzebne ilości wypadajek oraz roślinek eventowych, zwłaszcza jeżeli chcesz aby zadania te znalazły się w kolekcji komiksów. Weź pod uwagę że zadania, które znajdują się obecnie w kolekcji komiksów, są wykonywane maksymalnie w ciągu 72 godzin. Ponownie proszę abyś pomysł przemyślał, w obecnej formie nie mogę go dodać do spisu. :)
     
  7. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Mateusz, pomysł dodałam do spisu, zmieniłam lekko temat, tak aby oddawał w pełni czego pomysł dotyczy :)
     
    Mateusz lubi to.
  8. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Dziękuje :)
     
  9. Menasa

    Menasa Forum Pro

    A ja dalej nie rozumiem pierwszego postu :oops:
     
    ania1713 lubi to.
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja również... :/
     
  11. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Ja jak wyżej ;( I czemu mialoby służyć powtarzanie misji z komiksów już wykonanych