kolejny event

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika rysio, 24 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rysio

    rysio Ambasador forum

    i po raz kolejny nic nie funkcjonuje, sianie rosliny eventowej utrudnione do maksa, zmiana pol niemozliwa,
    czy ktos w BP jeszcze panuje nad gra?

    PS dziala jedynie klient, ale zaden browser
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2023
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rysio u mnie jak zwykle przy starcie eventów gra zwolniła, ale to jest normalne, muszą się wgrać nowe elementy a to zajmuje więcej czasu i jak widzisz nikt póki co nie zgłasza a u Ciebie po raz kolejny są problemy, być może to z Twoim sprzętem, oprogramowaniem lub połączeniem internetowym coś jest nie w porządku. Sprawdź wszystko po swojej stronie, wyczyść pamięć przeglądarki (od początku), sprawdź kilka różnych, zamknij i ponownie uruchom komputer, nie otwieraj innych stron czy komunikatorów obciążających połączenie a gra będzie płynniejsza.

    Jeśli nie to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT.

    Ja gram na Chrome i tak jak pisałam, oprócz tego, że gra wolniej się załadowała, wszystko jest w porządku.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    sprzet mam ok i "poza okresem wczytywania gry" dziala bombowo
    czy nie lepiej i madrzej byloby robic 10 lub 15 min przerwe przed startem eventu tak zeby na starcie nie bylo jz zadnych problemow
    moze wyrto sie nad tym zastanowic i poac do "wladz"?
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nikt nie zgłasza.
    A po co skoro to "normalne na starcie"?
    Mi zamula tak, że problemem jest przejść z łąki na łąkę.
    I co z tym zrobicie jak zgłoszę?
    Ciastka, łącze, sprzęt, etc, tylko jakoś dziwnie siada tylko farma, reszta chodzi.
    A, no i sprzęt, a tak naprawdę nie wiem jaki potrzebny do komfortowego grania (wciąż czekam na odp).
    To, że serwer zdycha na start każdego ewentu jest wiadomo od dawna.
    I nic się nie zmieni, dopóki BP nie wyłoży kasy na zwiększenie przepustowości, a że nie wyłoży - to pewne.
    Odczekać godzinę po starcie?
    Ale jak wszyscy zaczną czekać, to będzie to samo, tylko później.
    Więc jaka na to zamulanie rada?
    Jak zgłaszałem błąd w kinie, to dostałem od moda radę, a właściwie reprymendę " po co tam wchodzę, jak kino nie działa".
    Takie to "fachowe" porady można dostać.
    Idąc tym tropem, może nie wchodzić w ogóle na farmę, skoro nie działa jak powinna?
     
    skaliwa lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rysio nie wiem co by to zmieniło, przecież i tak wszystkie dane musiałyby się wczytać na konto czy byłoby to o godz.14:00 czy 10 albo 15 po.
    Zapraszam do podzielenia się opinią i sugestiami w wątku dyskusyjnym: Książki Eleonory.

    hlnrys gdyby serwer zdychał to zdychałby raczej u wszystkich prawda? a jeśli problem powtarza się przy każdym starcie u tego samego czy kilku ale zawsze u tych samych Graczy a u innych jest ok (poza wolniejszym ładowaniem) to coś na rzeczy jest i ja myślę, że to może mieć właśnie związek ze sprzętem - może dysk HDD a nie SSD ( ja zmieniłam i jest odczuwalna różnica), za mała pamięć RAM - nie wiem, lub niestabilnym połączeniem.
    Niestety nadal nie znamy ostatecznych wymagań ale jeśli na posiadanym sprzęcie są problemy z grą a nie są to problemy ogólne to znaczy, że sprzęt jest niestety za słaby.

    A skoro Autor nie ma dalszych pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.