Opinie Kokosowy kurort

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kafelowy

Kafelowy Czeladnik forum

Pamiętaj,że przy trzecim okrążeniu zdobywasz jeszcze 2 żetony do odblokowania bąbelków w ewencie wędkarskim.

pbkl, Frytka2012 oraz oset53 lubią to.
  2. MOD_Zła

MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

Super Paszę zbieramy z nagród w eventach, ze skrzynek z towarami, z nagród w Spółdzielni.
    Zwierzaków zbyt dużo nie było potrzeba. W sumie część też ze skrzynek wpada, część się wyhoduje w zagrodach. Trzeba tylko sprawdzać stan i wystawiać te zagrody, w których są braki. I jeszcze warto na targ zajrzeć. Czsem zdarzają się atrakcyjne ceny i wtedy warto kupić.

olgs3 lubi to.
  3. ania1713

ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

Nie zdążyłam odpowiedzieć w ogólnych :p

Skoro masz 93.poziom, to masz wszystkie farmowe zwierzaki (ewentualnie poza nietoperzami i wronami) odblokowane. Oaza miłości, to miejsce gdzie się hoduje, zatem
    nic tu nie jest na siłę, żeby ludzie kupowali pakiety. Trzeba mieć zwierzęta i SP, to kwestia zorganizowania sobie działań na farmie i zdobywania zapasów.

A jak już cytujesz, to cytuj do końca...

Każda odznaka ma swój opis odpowiednio ssaków, ryb lub stawonogów.

W hodowlach/oazach miłości przy zwierzakach są ikonki z daną kategorią
    ikona ptaka - zwierzę jest ptakiem
    ikona kota - zwierzę jest ssakiem
    ikona żaby - zwierzę jest płazem
    ikona owada - zwierzę jest stawonogiem
    ikona ryby - zwierzę jest rybą
    ikona żółwia - zwierzę jest gadem.

4. GreenHills

GreenHills Czeladnik forum

Ja mam na sprzedaż jakby coś ;) Stanęłam na drugim okrążeniu,tutaj chyba zakończę :)

5. bunny132

bunny132 Książę forum

drugie okrążenie zaliczone: agamy zaraz na pole i zaczynamy 3 okrążenie :inlove::inlove::inlove::inlove:xDxDxDxD

6. Frytka2012

Frytka2012 Komandor forum

Witam farmerskie duszki;),
    teraz wiem czemu hamaki poznikaly z mojego targu (6) xDxDxD
    znakiem tego ze wiekszosc farmerow pokonczyla i odpoczywa na hamaczkach;);)
    powodzenia jeszcze walczacym, wieczorem bedzie BB, to duzo pomoze;)
    ja skonczylam, ale czekam na BB, moze skoncze kilka misji z kolorkami bo sie ich duzo nazbieralo :)
    Pozdrawiam, milego dzionka, usmiechu i slonka;)

7. pbkl

pbkl Aktywny autor

Dzieki.
    Tak, wiem, ale nie jestem zainteresowana kolejnym bablem. Nawet nie wiem czy zdolam odblokowac te pnacza, bo perel u mnie
    niewiele :)

edit: sprawdzilam. Odblkowalam babla, nie odblokowalam krecenia kolem. To akurat nie jest potrzebne do odblokowania pnacza. Pewnie i tak bedzie tylko 1, o ile trafie brakujace perly :)
    Ot gram dla zabawy, jesli cos pomyle czy nie zauwaze, to plakac nie bede, co najwyzej posmieje sie z wlasnej nieuwagi :)

Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2020
  8. MOD_Zła

MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

Więcej odblokowanych bąbli = więcej skrzynek z przynętami = więcej połowów = większa szansa na perły :)

9. GreenHills

GreenHills Czeladnik forum

A ja się zastanawiam co oprócz motyli i pszczółek zaliczyli do stawonogów... :) 8) Bo może ruszyłabym dalej,ale się wyprztykałam i z motylków i z pszczółek xD

10. bunny132

bunny132 Książę forum

i event zakończony. życzę szczęścia i wytrwałości tym co walczą dalej :inlove::inlove::inlove::inlove:xDxDxDxD

11. ola88888

ola88888 Czeladnik forum

Mam agama i to chcialam miec :)

Wakacje sa najwazniejsze bo mam je 4 tygodni. Nie tak dlugo jak w Polsce.

To zycze zdobycia kazdemu tej zagrody.
    Ola.

12. MYSZKA2005

MYSZKA2005 Baron forum

do hodwli nic poza nimi, natomiast oddawac mozna wiele innych, tak z farmy jak i z wyspy.

13. kornik1

kornik1 Komandor forum

Postaw na wszystkich łąkach motylarnie i ule - może wystarczy do hodowli :)

14. izabell2468

izabell2468 Stary wyjadacz

Event skończony pierwszego dnia, ale skorzystałam, że jest BB i wstawiłam sobie dodatkowe kolorowe do oazy. No i udało się - z 4 całujących karpi -tadam:music: wyskoczyła migocząca flądra. Przeskok może nie taki rewelacyjny, ale ja się bardzo cieszę, bo do "Miłośników zupy" jak znalazł:D:inlove:

15. pbkl

pbkl Aktywny autor

U mnie goraco...az 42 stopnie...pfff... bez Airco ani rusz...z domu ani rusz...
    No to z nudow zrobilam trzecie okrazenie....ehhh...no coz...bywa...

16. ola88888

ola88888 Czeladnik forum

Babcia przegrala :) :) :) Teraz na G&T zabieram zagrode dla siebie albo drzewo ;) :) Chce to zyczeniowe, takie biale :) Obiecalas :)

A ja nie zrobie wiecej...bo tam nie ma nic co chce. I tak mam dostep tylko do 2 pnacza, bo nie mam kompasa.

A w temacie: mam juz pierwsze agamy :) Oby kazdy mial agamy, bo sa ladnie zrobione :)

17. pbkl

pbkl Aktywny autor

Jasne dziecinko. ze ci dam to drzewko :)

W tamacie: pnacze odpalone... skoro juz jest :)

ola88888, aleksandra oraz hlnrys lubią to.