Opinie Kokosowy kurort

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Rysiu,spokojnie,oddychaj. Na pewno zdążysz.;)xDxD Skończyłam,agamy już nakarmione na wodospadach stoją.
     
  2. hator

    hator Ekspert forum

    Szybko, łatwo i przyjemnie :) bąbelki otworzone, jedna perełka wpadła, jeszcze 4 sztuki i druga gałązka pnącza moja :p
     
  3. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    ja się na luzie wzięłam 20 min temu za event, jestem w połowie, zaraz kolejny zbiór zwierząt.Takie eventy to ja rozumiem
     
  4. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Event zakończony,pnącze uruchomię gdy wrócę i zacznę hodować lamy.Szybko,miło,przyjemnie.Powodzenia.
     
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    I u mnie prawie koniec, czekam tylko na lamy do ostatniego zadania, bo miałam ich za mało w stodole :), już się pasą na farmie :D, w końcu przyjemny event :D, oba dodatkowe bąbelki z przynętami aktywne :)
    Zapomniałabym o moich pierwszych agamach, pewnie głodne w pasku siedzą, płynę na wyspę znaleźć im dogodne miejsce i nakarmić :D
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Bo jak wstawiłeś słonie, to nie ma się co dziwić.:D
    U mnie motylki i pszczółki bzzz ... bzzz ... bzzyczą.:p
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie ma to jak dobra rada.;)
    [​IMG]
     
  8. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    I ja skończyłam, przeskoki niestety mizerne, nic godnego wzmianki, może następnym razem się coś uda.
     
  9. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie też po evencie, nagrody zebrane bąbelki też, ajć zapomniałam o pnączu:p
     
  10. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    No i fajrant, Można zdjąć gumofilce i wrócić na leżak
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Luknijcie do newsletterów.
    W tym ewencie dali kod bonusowy.
    5% zniżki na następny zakup.
    No chyba teraz będę musiał coś kupić (i to do 20 sierpnia), żeby kod nie przepadł, no nie?
     
  12. Adlyn

    Adlyn Zaawansowany

    Ja też w sumie skończyłam.. zostały tylko lamy brakuje za 10 tyś :)
     
    Frytka2012 i AngelGina lubią to.
  13. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Dzięki za info - pewnie bym przegapiła, rzadko zaglądam na pocztę, może skorzystam :music::p
     
    talarek1961 lubi to.
  14. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    siemka. takie evenciki to rozumiem. szybko przyjemnie bezstresowo. w końcu wakacje a nie tyranie od rana, filcaki nie stygną na nogach a widły odgniatają dłonie. ech taki los farmera :p pozdrawiam i powodzenia na rybach
     
    talarek1961, Frytka2012 oraz AngelGina lubią to.
  15. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Evenci poszedł gładko z lekkim opóźnieniem /owieczki kręciły się koło 55%/ pszeskoki nawet ładne były xDxDxD
     
    talarek1961 i AngelGina lubią to.
  16. Kukiełka_

    Kukiełka_ Forumowy żółtodziób

    I u mnie prawie koniec, czekam tylko na lamy do ostatniego zadania! ale to już jutro rano zrobię jak wrócę z pracy . powodzenia w evencie dla wszystkich
     
    talarek1961 i AngelGina lubią to.
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Urzekł mnie ten napis w warsztacie:
    [​IMG]
    i przy okazji eventu chcę sobie wybudować perfumerię, ale to trzeba mieć 2 cybermotyle, a na targu od początku szaro. Event już dawno skończyłam, zaganiam dalej motylki do oaz. Czy mi dzisiaj wyfrunie ten drugi śliczny okaz?
     
  18. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Już po evencie teraz zabiorę się za uzupełnianie zapasów i będzie czas aby podgonić misje :)
     
    talarek1961 i AngelGina lubią to.
  19. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Zdobyłem żeton podmorski, i nie moge odblokować bąbelka, poproszę o poradę-.-

    Sorki, już mogę:) nie od tej strony utykałem bąbla

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na Forum zabronione jest pisanie kilku postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, skorzystaj proszę z opcji Edytuj.
    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 sierpnia 2020
    bacowa70 lubi to.
  20. elżbietka48

    elżbietka48 Okazjonalny autor

    dziękuję
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.