Opinie Kokosowy kurort

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Evenci szybki do zrobienia i na dodatek jutro od razu BB.
     
  2. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Oczywiście robię, jak wszystkie hodowlane - z przyjemnością :music::D
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    :)
    Tak, są manty, rekiny, zebry - super, bo zaoszczędzimy hodowlane.:)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Lamy na targu,hamaczek :p
     
  5. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :)Potrzebuje do hodowlanego - kokosowego kurortu jeszcze trochę lam, myślę, że do jutra zwierza wyhoduję tyle ile potrzeba na trzy okrążenia.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2020
  6. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Gosia przecież to taki event w stylu robię w 5 minut i zapominam,a i agamy są do zgarnięcia. Ja po raz drugi w tym letnim maratonie zejdę z hamaka i zrobię.
     
  7. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Szybciutko zrobię i odsapnąć czas po gonitwie.Przed urlopem trzeba coś podgonić.
    Miłego dnia
     
  8. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Śmieszy mnie, że na ten event dali 6 dni, a na poprzedni (narty) tylko 5, gdzie poziom obu tych eventów jest nieporównywalny...gdyby zamienić te eventy czasem ich trwania, to skończyłbym oba;) a tak to skończę tylko jeden (wiadomo który) i to prawdopodobnie w jeden dzień... jak większość zapewne :) taka to już polityka BP...
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mnie te agamy do niczego nie są potrzebne ;) A SP na coś konkretniejszego przytrzymam...
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ale nieporównywalna też będzie ilość wyprzedaży ;) pewnie będą 2 BB (albo tak jak ostatnio jest w zwyczaju co drugi dzień na przemian z farmarkowymi dniami) i wyprzedaż też będzie. Ba! Będzie wyprzedaż SP i ekskluzywnych perfumów więc to tak podwójnie liczyć trzeba.

    BP zarobi i jest ok :p

    Swoją drogą to bardzo bym chciała, żeby ogłoszenia z eventami były w oddzielnym wątku niż ogłoszenia z wyprzedażami :sleepy:
     
  11. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dobrze,że choć te eventy dają po takim maratonie siewnym - można zrobić spokojnie ,szybko,łatwo i przyjemnie i jeszcze zarobić na targu:) i jeszcze zgarnąć troszkę różnych dobrodziejstw;)
     
  12. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Czy ja dobrze policzyłam że lam do eventu potrzeba 62 sztuki?
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Dobrze policzyłaś :)
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jestem za ;)

    Edit:
    ja to przypadkiem (z rozpędu, bo chcę misję skończyć) wrzuciłam pawie, gdy były obniżki, ale nic to. SP z Aquamanii mi już 120 szt. wyskoczyło, w dodatku przy szukaniu bonusów na kole wpadło ponad 200 szt. Musiałabym sprawdzić w notatkach ile dokładnie, ale ponad 200 na pewno
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2020
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

  17. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Że mam rozwinąć swoje poparcie, bo samo "jestem za" to za mało? :p

    Lamy, pszczoły i motyle po targu mi latają i sianogrosze zdobywają - naciągane, ale w temacie 8)
    Myślałam, że więcej lam trzeba będzie i aż dziwota, że gracze tych 62 nie uzbierali od tego czasu jak w zgaduli się pojawiły zapowiedzi.
    No ale kto nie czyta, ten nie wie :p
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja wygnałem trochę lam na targ, bo pszczół i motyli to u mnie też nie za wiele;), ale na odznaki wystarczy :). Ciekawe, czy jutro jeszcze by nie wzrosły ceny lam?8)
     
  19. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bilonge można je oddawać jako ssaki (1970 SG dobra cena) i wtedy potrzeba ich 534 +62(same Lamy) = 596 szt
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    A nie lepiej foki oddać jako ssaki a lamy na targ bo cena dobra?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.