Kody do gry

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 2 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

  2. Nie wiem

  3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Proponuje aby częściej pojawiały się jakieś kody , bo praktycznie ich nie ma. Każdego gracza z pewnością by ucieszyły
     
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Zamiast odpowiedzi nie wiem,powinna być - obojętnie.
    I mnie właściwie jest obojętnie.Dwa razy w roku,przez miesiąc mamy kalendarz.Codziennie prezent od franka.Ze szkoły jest marcel.Dużo tych prezentów jest.
     
    AlfaWilk, ania1713 oraz -karol1299- lubią to.
  3. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    To co że masz kalendarz w innej grze BP jest kalendarz i są kody :)
     
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    W tej grze....adwentowy i prawie co roku latem.

    W inne gry nie gram,więc nie wiem jak jest.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja też nie gram w inne gry, grałam kiedyś w Fantasyramę, może nie tak długo jak w Farmeramę ale nie zauważyłam tam żadnych kodów.

    A tutaj, tak jak jest między innymi napisane w poradniku:

    Faktycznie kody bonusowe bywają rzadko, ale z doświadczenia wiem, że kiedy już się pojawiają to z okazji jakiegoś globalnego problemu jako rekompensata, gdyby były częściej to co musiałoby być w sytuacji takich problemów?
    I w jakiej postaci miałyby być te kody, tzn.. co miałyby zawierać? Czy wymagany byłby jakiś poziom, aktywność w grze, czy dla wszystkich jednakowo? Proszę o sprecyzowanie pomysłu i wypisanie kilku propozycji.

    Czas na dopracowanie pomysłu pozostawiam do jutra, godz. 23:30.
     
  6. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    W League of Angels jest praktycznie co tydzień i to twórcy decydują kiedy dadzą kod jest wysyłany na czacie , forum , FB , bądź e-mail
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie znam tej gry, nie gram, ale zajrzałam tam z ciekawości na forum i rzeczywiście raz w miesiącu, jakieś od Graczy nawet co tydzień były tam zamieszczane, ostatni chyba w lipcu, kalendarza tak na szybko też tam nie widzę. U nas kiedyś były takie kody promocyjne od Graczy, ale zostały wycofane, dlatego też obawiam się, że nie po to aby do tego wracać. Mamy bonusy od Franka za codzienne logowanie i okazjonalne kalendarze, i chyba niczego więcej nie ma co się spodziewać.

    Pytałam:

    I nadal nic konkretnego odnośnie swojej propozycji nie napisałeś, więc jak Ty te kody widzisz i za co? Bo bonus to jakby nie było nagroda za coś czy nie?
     
  8. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Atenko nie koniecznie muszą być kody za coś , jeżeli uważasz że ma być to za coś mogę to zrobić tylko muszę pomyśleć :)

    Kalendarz jest w grze :)
    [​IMG]
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mateusz jak uważasz, to może tak zostać i bez konkretów ale wtedy wątpię aby w ogóle propozycja była wzięta pod uwagę. Dodam pomysł do alfabetycznego spisu treści, a Ty jeśli chcesz to pomyśl nad tym i zaproponuj w pierwszym poście coś konkretnego.

    A ten kalendarz, który pokazujesz to taki "nasz" Franek :)
     
    ania1713 i ***kacper*** lubią to.
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry :)

    nie gram w LA ani inną grę póki co ale chyba wiem o co chodzi mniej więcej Mateuszowi.

    Pomysł nowy nie jest bo teoretycznie mamy taką opcję 'kod bonusowy" tu w grze.
    owszem kiedyś był prezentem , potem bywał jedynie rekompensatą za błędy, obecnie nie ma nawet tej formy.

    Kody jako opcja podarowania zginęły śmiercią naturalną. -.-

    Nie muszą być za "coś" mogliby dać od czasu do czasu okazyjnie np w związku z jakimś dniem, wydarzeniem, świętem czy cyklicznym eventem ot jakiś tam podarunek dla gracza.
    Może by się tam ktoś obudził że opcja ta jest nieaktywna w grze od wieków?:p

    Powinniśmy dostać rekompensaty teraz dożywotnie za brak kodów przez tyle czasu xD- dobra tu żartuję chociaż mogliby :p

    W każdym razie jestem za tym by przypomnieć tam tym geniuszom że zapomnieli o kodach w tej grze.
    Ja nie pamiętam kiedy dawali nawet tak dawno to było - ktoś pamięta ? xD:p

    co do Marcela to szkołę mają nieliczni :p

    wiesz jak komuś obojętne to może np. kodu bonusowego nie odbierać jak nie chce

    chodzi o to że "kody bonusowe" są w grze tylko ich nie ma
    nie jest to nowy pomysł a opcja o której zapomnieli.
    Co jakiś czas są nowi gracze i pytają się w wątkach o te kody a tu nikt nic nie wie bo np nie pamięta albo za jego bytności w grze na oczy nie widział ale okienko do wpisania kodu jest :p
     
    Anhedrea, Azile oraz MKMK2002 lubią to.
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    też pamiętam czasy, że kiedys były, a poźniej wlasnie o nich zapomnialo, tak jak pisała AnnDżelina
     
    Azile, frodikowa oraz AnnDżelina lubią to.
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jeszcze co do ankiety to w tej formie jest bez sensu
    należałoby postawić pytanie np: czy jesteś za tym by powróciły kody bonusowe do gry?
     
    Azile i ania1713 lubią to.
  13. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Widocznie jest dobrze skoro SMOD , MOD bądź BA nie zmienili :)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie było żadnego ogłoszenia o tym, że kody bonusowe zostały wycofane i już nigdy żadnych nie będzie. Fakt, że bywają rzadko i tylko wtedy jak ma miejsce jakiś ogólny problem czy z jakiejś specjalnej okazji, ale nie można powiedzieć, że nie ma kodów w ogóle.

    Między innymi dlatego prosiłam Autora o konkretną propozycję, bo "jakieś" kody to niepełny pomysł.
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no tak wiem nie są wycofane ale ich nie ma nawet przy tych okazjach specjalnych czy problemach
    Autorowi chodzi by się pojawiały częściej i też uważam że częściej powinny być
    problemy były nie raz już a kodów z tego tytułu brak
    ale o konkrety dalej trudno nie tylko Autorowi.
    Czyli temat raczej utknie w próżni póki co :(najprawdopodobniej.
     
    Azile i xBabciaEwa lubią to.
  16. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Uważam, że kody na kupony na kombajn były by optymalne i każdy by się ucieszył z takiego kodu.
     
    rafal633 lubi to.
  17. rafal633

    rafal633 Forumowy żółtodziób

    Jestem za mam jesszcze taki wątek który kiedyś przedstawiłem że jak mamy włączony kąbajn to żeby była opcja zatrzymania kombajnu na czas gdy nie gramy i żeby po zalogowaniu się później ponownie włączyć dajmy na to żeby np, 12 godzin sobie podzielić chodz na 3 czy 4 dni bo nikt nie gra 12 godzin nostop
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rafal633 no super było by tak zatrzymać maszyny w grze jak wychodzimy, ale wtedy wzrost naszych roślin/drzew czy hodowla zwierząt też pewnie musiałaby stanąć w miejscu, a tego chyba nikt by nie chciał. To już bardziej jestem za kodami na kombajn i spółkę od czasu do czasu i o kodach w tym pomyśle rozmawiamy. Trzymaj się proszę tematyki wątku.
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kreatywność Kolegi znowu rzuciła mnie na kolana, chyba kupię sobie takie hokejowe ochraniacze.

    Nie mogę głosować, ponieważ kafeteria odpowiedzi jak zwykle niepełna (o czym już była mowa).
    Ale mam taką sugestię: jeśli Koledze tak bardzo odpowiadają kody w League of Angels, to może skupiłby się na tamtej gierce, zamiast poświęcać cenny czas na próby przerobienia Farmeramy na LoA...?
    No, chyba że na forum LoA Kolega postuluje zwiększenie pojemności obornika 8)

    A tak serio: wszelkie pomysły pod hasłem "dawać mi tu i to już, bo tak" sprawiają mi wiele zdrowej uciechy.
    Kiedy już zdobędę te ochraniacze, chętnie poczytam kolejne.
     
    foczunia84, ankagdw oraz MKMK2002 lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    rafal633 Twój post usunęłam, jeśli masz jakąś propozycję/pomysł to opracuj go zgodnie z zasadami, opierając się na wzorach, dodaj ankietę i zamieść w nowym wątku tego działu. Przed zamieszczeniem warto zajrzeć do
    alfabetycznego spisu treści, bo być może taki pomysł już istnieje.