kod

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Himina1956, 5 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Himina1956

    Himina1956 Czeladnik forum

    Bardzo proszę o odpowiedz,dlaczego kod bonusowy był tak krótko ważny,w grze występują błędy niejednokrotnie,nawet nie zawsze zgłaszane. Błędy dotyczą wszystkich,ale nie wszyscy mogli skorzystać z bonu,gdyż był bardzo krótko ważny. Kto decyduje o tak krótkiej ważności kodu bonusowego?
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Chodzi ci o ten noworoczny kod...?
    To nie była rekompensata za błędy, tylko taki sobie podarunek - dla ludzi, którzy się zalogowali w tym mało farmerskim czasie.
    Poprzedni kod - przeprosiny za brak Renzo - był ważny znacznie dłużej.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zzizzie dziękuję za pomoc.

    Himina1956 o tym jakie kody, kiedy i na jak długo są udostępniane decyduje Producent gry.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Wobec tego kod noworoczny jest już nieważny? U mnie też nie da się go uruchomić
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Danusia kod noworoczny był ważny do (02.01.2020) do godziny o 23:59, w ogłoszeniach są podawane dokładne daty i godziny: >klik<.

    Czy autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.