koło fortuny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika jagodax3x, 21 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jagodax3x

    jagodax3x Forumowy żółtodziób

    Dlaczego na moim kole fortuny brak starego dębu , tubki , liści , wygląda tak jakby event się skończył , wczoraj , było wszystko ,udało mi sie wykręcic kilka tubek , 2 liscie i ze 3 dęby , dziś kupiłam i wykręciłam około 30 wejściuwek i nic .Rozumiem losowość , ale całkowity brak tych przedmiotów na kole ? to dziwne .błąd tylko u mnie ?

    Już wiem dlaczego , po prostu nie doczytałam poradnika , gapa ze mnie



    Posty połączyłem ponieważ nie można pisać swoich postów jeden pod drugim. Korzystaj z opcji Edytuj.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 listopada 2019
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.