koło fortuny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ass50, 15 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ass50

    ass50 Czeladnik forum

    dzień dobry mam 18 poziom ale nie mam kuponów na koło , skąd się je bierze ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj ass50.

    Imprezowe wejściówki na Koło fortuny można kupić za floreny w Galerii handlowej, są też często wśród nagród w eventach czy misjach, można je otrzymać z niektórych skrzyń z towarami, czasami od Franka kędzierzawego jako prezent za zalogowanie do gry lub też wylosować na Kole fortuny w trybie zwykłym. Zwykłe wejściówki podobnie, z tym że tych kupić w Galerii nie można.

    Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem: Farmerskie Koło Fortuny.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Jeszcze można kupić w Skleporamie za farmarki... ;)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    glajda1011 zgadza się, dziękuję za uzupełnienie.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. ass50

    ass50 Czeladnik forum

    dzięki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam .
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.