Koło Fortuny

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika Karpiczka, 25 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  2. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    B
     
    PoloMit lubi to.
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  4. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Martyna Wojciechowska:

    ,,Nigdy/ nie/ zapominajcie/ o/ tym, by/brać/ z/ -ycia/ ja-/najwi-cej, nie/ b-jcie/ si-/ ryzy-ować, p-a-ać/ ani/ być/ szcz---iwymi. Najwa-niejsze/ to/ być/ w/ drodze. Ka-dego/ dnia/ robić/ krok/ do/ przod-.”
     
    AGA1173 lubi to.
  5. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Ł
     
    PoloMit lubi to.
  6. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Martyna Wojciechowska:

    ,,Nigdy/ nie/ zapominajcie/ o/ tym, by/brać/ z/ -ycia/ ja-/ najwi-cej, nie/ b-jcie/ si-/ ryzy-ować, pła-ać/ ani/ być/ szcz---iwymi. Najwa-niejsze/ to/ być/ w/ drodze. Ka-dego/ dnia/ robić/ krok/ do/ przod-.”
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  8. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Martyna Wojciechowska:

    ,,Nigdy/ nie/ zapominajcie/ o/ tym, by/ brać/ z/ -ycia/ ja-/ najwięcej, nie/ b-jcie/ się/ ryzy-ować, pła-ać/ ani/ być/ szczę--iwymi. Najwa-niejsze/ to/ być/ w/ drodze. Ka-dego/ dnia/ robić/ krok/ do/ przod-.”
     
    MOD_DaMa i alekar lubią to.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  10. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ó
     
    PoloMit lubi to.
  11. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Martyna Wojciechowska:

    ,,Nigdy/ nie/ zapominajcie/ o/ tym, by/ brać/ z/ życia/ ja-/ najwięcej, nie/ bójcie/ się/ ryzy-ować, pła-ać/ ani/ być/ szczę--iwymi. Najważniejsze/ to/ być/ w/ drodze. Każdego/ dnia/ robić/ krok/ do/ przod-.”
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  13. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Martyna Wojciechowska:

    ,,Nigdy/ nie/ zapominajcie/ o/ tym, by/ brać/ z/ życia/ ja-/ najwięcej, nie/ bójcie/ się/ ryzy-ować, pła-ać/ ani/ być/ szczęś-iwymi. Najważniejsze/ to/ być/ w/ drodze. Każdego/ dnia/ robić/ krok/ do/ przod-.”
     
    Jagna-z-Bagna i MOD_DaMa lubią to.
  14. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Martyna Wojciechowska:

    ,,Nigdy/ nie/ zapominajcie/ o/ tym, by/ brać/ z/ życia/ jak/ najwięcej, nie/ bójcie/ się/ ryzykować, płakać/ ani/ być/ szczęś-iwymi. Najważniejsze/ to/ być/ w/ drodze. Każdego/ dnia/ robić/ krok/ do/ przod-.”
     
  16. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

    Cytat: Ks. Józef Tischner

    ------ / ---- / - / ----- / ---- / --- / -- / -------, / --- / ------ / ------- / ------ / ----- / --------.
     
    PoloMit i MOD_DaMa lubią to.
  17. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    i
     
    AGA1173 i PoloMit lubią to.
  18. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    w
     
    AGA1173 lubi to.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  20. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    z
     
    AGA1173 lubi to.