Klub Sąsiadów Farmera Kubuta Asińskiego

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika KubutekAsinski, 5 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KubutekAsinski

    KubutekAsinski Czeladnik forum

    Witam serdecznie Wszystkich, a w szczególności, wszystkich swoich sąsiadów. Bardzo jest mi miło powitać Was! Ponieważ Poczta Zosi jest stosunkowo niewygodna, a mi przydałby się na czas iwentów, troszkę czatneju, założyłem nasz klubik. Poczujcie się wszyscy w nim jak w jednej wielkiej rodzinie. Płot, do płota, bratowa, stryjek, wujek i dzieci szwagra po piątej wodzie, to przecież w końcu wszyscy MY. Proszę poratujcie CZATNEJEM, ja się wiadomo wynagrodzę to wam w SIANOGROSZACH, albo w NATURZE (chodzi mi o płody rolne). A! I mam przy okazji jedno takie małe pytanie, ile jest SERVERÓW z GIEŁDAMI i ile jest giełd? I sąd czy jak jesteśmy sąsiadami, to jesteśmy na pewno na jednej giełdzie.

    Pozdrawiam!

    PS. Aha jestem z Krakowa. Jakby ktoś z sąsiadów moich zechciał mi udzielić konsultacji telefonicznej, to już dzwonie.

    Jakub

    Czekam na jakieś fajne gadki szmatki! :) Pozdrawiam sąsiadów swoich! :)

    O! A jakby ktoś mnie chciał złapać na Twitterze albo na
    moim mega ulubiony Pintereście, to bardzo proszę!
    W zasadzie to Pinowanie, to moje jeszcze większe
    hobby niż farmerowanie. :) Pozdrawiam.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    Linki do zewnętrznych stron, które nie należą do Bigpoint - usunęłam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 października 2019
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witaj Jakubie :) Nie sąsiad ale...... :D

    PS> Nie pisz posta pod swoim postem, na forum to zabronione :)

    Miłego farmerowania
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    Obawiam się, że w najbliższym czasie czeka cię dogłębna lektura tutejszych regulaminów.
    W sumie to naprawdę niegłupie rozwiązanie.

    Jak widzę, masz już własny wątek w graczach - może jednak tam proś o te chutneye, zakładanie specjalnego wątku do zbierania CMJ to pomysł, który raczej się tutaj nie spodoba. Ale najlepiej byłoby używać poczty systemowej, może ona i ułomna, ale wszyscy jakoś dają radę.

    Poza pisaniem postu pod postem warto też unikać pisania wielkimi literami... no i zdecydowanie warto najpierw poczytać forum, żeby się zorientować, jakie tu panują obyczaje.

    Jak widzę, jesteś netowo obyty, twittery, pinteresty, ho ho.
    I mimo to nie wiesz, że "fajne gadki" same z siebie nie wynikną...?
    Ech to obycie xD

    Chutneya nie wysyłam - na pewno znajdą się dobre dusze, które to zrobią.
     
    KubutekAsinski lubi to.
  4. KubutekAsinski

    KubutekAsinski Czeladnik forum

    No. Masz mnie! Ostatnio z Farmerame grałem jakiś czas temu. Wtedy był czatnej marchewkowy. A teraz chutneye, CMJ hmm... no no no. A informacje zbierać najfajniej z pierwszej ręki. Ja zawsze wychodzę z takiego założenia, że "zapytaj zanim sam poszukasz", to w większości przypadków ułatwia sprawę. No a na forum jak to na forum, najczęściej siedzą moderatorzy, którzy zawsze chętnie kogoś pogonią do czytania regulaminu :p ;) itd. Obiecuję w poniedziałek sobie wydrukuje.

    Szczerze mówiąc, to bardzo bym chciał nawiązać tu kontakt forumowy, ze swoimi sąsiadami Farmerowymi. No bo przecież sąsiedzi są najważniejsi, a inni gracze Farmeramowi, to nie wiem, z Afryki, Kanady, albo innej Dzielnicy... to są w sumie obcy. A z obcymi, wiadomo, trzeba uważać bo się ich nie zna. (hahahaha). Tak że jak coś to może ktoś tu coś napisze. W...

    Klubie Sąsiadów Farmera Kubuta Asińskiego

    Czcionkę zmniejszyłam do regulaminowej 4 i proszę nie używać większych.

    SMOD_Atena
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    KubutekAsinski witaj.

    Widzę, że już wyżej kilka wskazówek odnośnie panujących zasad otrzymałeś. Oprócz tego, że o chutneya możesz poprosić znajomych czy sąsiadów w grze za pomocą sówki czy też rozmówców ze swojego wątku w dziale Gracze, to mamy na forum też taki specjalny dział Giełda i wątek: Prezenty codzienne - październik 2019.
    Myślę, że z sąsiadami spokojnie możesz pisać w swoim wątku i moim zdaniem ten wątek jest jego dublem, ale jeśli znajdą się chętni, będą tutaj pisać to dodamy wątek do alfabetycznego spisu treści. W innym przypadku wątek zostanie zamknięty.

    Polecam również zapoznać się z Regulaminem forum i stosować do obowiązujących tutaj zasad.
     
    KubutekAsinski lubi to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pisownia słowa "chutney" jest dowolna, ja nie przepadam za fonetycznymi spolszczeniami, wolno mi.
    A co do regulaminów, to poczytaj dodatkowo o dozwolonych rozmiarach czcionki.

    No to tyle mojej obecności w tym wątku, miłej gry nie życzę, bo jakoś w nią nie wierzę.
     
    KubutekAsinski lubi to.