Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Odnośnie eventu - jutro zrobię:p I niech lepiej mnie te robale polubią, bo chociaż Francuzem nie jestem i nie tyle je lubię, co chce już mieć Pana Eventa zrobionego:D A potem zająć się swoim zębowym (kościowym) problemem fluorowym:pxD
     
  2. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja od mniej więcej 15 lat uczę się francuskiego, ale i tak średnio mi idzie...
    Może jak robali francuskich zjem to więcej zapamiętam??? :D:D:D
     
    WhateverHappenes lubi to.
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Kalinko nie można było wysyłać ani kwiatów ani strachów, co do mrocznej wierzby to głowy nie dam ale chyba też nie:)
    fajnie jakby teraz można było strachy i kwiaty wysyłać, mi brakuje trzech strachów i wszystkich kwiatów:( ale może na gt nie chcieliby jakichś kosmicznych rzeczy za nie:)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To chyba tak nie działaxD Rosyjskie bliny to coś jak nasze naleśniki:p;) A i tak wielu słów nie mogę wydedukować (tłumaczenie polski - rosyjski i na odwrót) chociaż regularnie jem naleśniki:D
     
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    ja nie mam łubinu, ze strachów żadnego, ale za to ostatnio misji dużo robiłam, a co za tym idzie dużo wejściówek było, więc mam te ptasie podwójne, a też ma z tego pnącze chyba być jak kolekcje skończą, bo ma coś jeszcze wejść...

    Tomek, bliny to chyba bardziej jak nasze pemuchy, moja mama takie czasem robi, bo to na drożdżach jest. Tylko chyba z mąką gryczaną to się robi.
    Nie wiem, ale kojarzy mi się określenie "bliny ziemniaczane" to albo coś jak nasze kopytka, albo te drożdzowe z nadzieniem ziemniaczanym
     
    tosia lubi to.
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ojj o udoskonaleniu manufaktur to ja nawet na razie nie myślę...dalej wiertarek nie mam :eek::oops:

    Gdzie nasz Marysia Kapturek ? :)

    Mi też brakuje jednego kwiatu a strachami mogłabym się podzielić :)
     
    tosia lubi to.
  7. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    ja mam chyba dwie kwiatkoładowarki, wiec mogłabym się podzielić, ale muszę spr :)
    mi brak łubinu...

    O udoskonaleniach też jeszcze nie myślę, bo oprócz wiertarek brakuje mi jeszcze desek, a tam sporo potrzeba... Zawsze narzędzi było pełno, a teraz gdzies je wykorzystałam :D:D:D
     
    tosia lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to kopytka jem dość rzadko:D
    To już nie ma "Podziel się posiłkiem", tylko "Podziel się strachem"xD ???
     
  9. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Na posiłek to ja zapraszam zawsze i wszędzie o każdej porze :)
    [​IMG]
    jak będzie za mało, to dorobię :)
     
    tosia lubi to.
  10. jczerwonykapturek

    jczerwonykapturek Forum Pro

    Jestem , gości miałam i czasu na forum nie było .
    Posiałam tą 8 godz . ewentówkę na noc , tej 5 godz . połowę już mam wysiane , a tłuściochów mam 43 .
    Myślę , że całkiem dobrze sobie radzę . :)
     
    WhateverHappenes i tosia lubią to.
  11. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Nawet bardzo dobrze :)
    Gratulacje :)
     
  12. jczerwonykapturek

    jczerwonykapturek Forum Pro

    Mój 1 ewent , więc się staram . Mam nadzieję , że te robaki mi wypadną w potrzebnej ilości .
    A teraz się pożegnam i powiem dobranoc .
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo:) Tylko, którą mam wybrać:D ?
     
  14. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Bry wieczorkiem :D

    U mnie event dopiero zaczęty, bo nie miałam czasu. W sumie jutro i pojutrze też nie będę miała, więc może być ciężko :(

    Postanowiłam, że zaszaleję i kupię jutro jedną zagrodę, bo akurat z kina mam tyle FL. Może choć raz mi się poszczęści :inlove: Tak, wiem że jestem naiwna, ale co tam 8):pxD

    Dobranoc :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie się kończy 1 rozsiew dopiero:D
     
  16. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Witaj Gosiu, ja na pełnie specjalnie budzik ustawiłam, zeby nie zapomineć :D:D:D:inlove::inlove::inlove: a kinowe florki wszystkie wydałam na ostatnie drzewka...
    Obowiązuje zasada : kto pierwszy, ten lepszy, jak zdążysz, to zjedz wszystkie :)
    Dobrze zatem, że event łatwy, na zachętę (według opisu)
    Dobranoc Marysiu :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie no, nie będę samolubem;) Wszystkie wyglądają pysznie (inne ułożenie warzyw), więc ja porywam tę z (od dołu) masłem, sałatą, szynką, serem, pomidorem i rzodkiewką:p I grzecznie mówię: wciąż upalne dobranoc:sleepy: Jak ja nie lubię takich upałów - oczy się męczą i są bardzo senne, nawet kawa nie pomaga8) Jeśli ktoś mnie słyszy tam z chmurek, to proszę jutro do kompletu do upału dołączyć taki "średni" chłodny wiaterek:p:)
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie wieczorem już chłodek
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    u mnie już 1906 strachów,8 kwiatów+to co na polu i 85 robali:D
    strachy jutro powinnam skończyć,robali mam prawie połowę,co na pierwszy dzień eventu chyba nie jest źle,co do kwiatów,to jeszcze jest czas nasiać:D
    nic nie wrzucam,czekam aż będę miała całość........................
    najgorsze w tym wszystkim jest to,że obrabiam wszystko ręcznie:(
    Marysiu idzie Ci świetnie,trzymam kciuki:D
    dobrej nocki wszystkim śpiącym i idącym spać:D
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2016
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja tam w pełnię nie śpię, jestem w swoim żywiole :D:D:D
    Ale dobranoc śpiochom ;)
    Jak widać event niezbyt wymagający, więc jednocześnie zbieram na wierzbę, ale odkryłam, że jest szybciej dostępna w misji za mózgi, więc to robię i próbuję dostać się do pnącza z misji czary mary.
    Posieję może na noc eventówki, bo są dosyć długie, chociaż pewnie na całe pole nie starczy, ale czymś tam jeszcze uzupełnię ;)

    Ewcia, zostajesz ze mną?