Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tosia

    tosia Nadzorca forum

    nubloni dali tym razem jabłecznik i dżem z dyni:)będzie na rozdanie, ehhh nie ma lekko, kupony i borsuki omijają moją farmę:(
     
  2. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    mam ich 12 wiec jak to nazwac? :music:8):D
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    tak mnie zaszokowałaś tym galopem,że podrzuciłam Ci jabłecznik z cukinią,daje 60 % więcej pd przez 18 godz.,zjedz go przed zbiorami:D
    smacznego:D
     
  4. jczerwonykapturek

    jczerwonykapturek Forum Pro

    Dziękuję ślicznie , nie mam dostępu do rzemiosła jeszcze , to kupić nie mogę .
    Zostało mi ostatnie zadanie z Restauracji do zrobienia i misja będzie z głowy . a pasza dla zwierzaków się kręci i jutro
    je wystawie . Cieszę się , bo floreny wpadły i sp , super . :)
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie ma za co:D
    my Nałogi zawsze sobie pomagamy:D
    zresztą na forum jest dużo graczy pomagających innym:D
    jak są eventy wchodź na forum,na temat danego eventu,dowiesz się dużo pomocnych rzeczy:D
     
  6. jczerwonykapturek

    jczerwonykapturek Forum Pro

    troszkę poczytałam poradników , nie wszystko kumam , ale myślę , że pomału się nauczę .
    Byłam w wątku ewentowym , ale tam wszyscy narzekają , to zwiałam . :p
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    narzekaja,ale jak są trudniejsze eventy,to jest kilka osób,które są mądrzejsze i dają wspaniałe podpowiedzi co zrobić żeby event skończyć:D
     
  8. jczerwonykapturek

    jczerwonykapturek Forum Pro

    To pewnie doświadczeni gracze , prawda ? :)
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dokładnie:D
    i są naprawdę wspaniałe,wkładają mnóstwo czasu i pracy w te porady i dzielą się z innymi graczami:D
     
  10. jczerwonykapturek

    jczerwonykapturek Forum Pro

    To super , że są takie osoby .:)
     
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dokładnie:D
    na dobranoc dostałam kuponik na 3 godz.:D
    zmykam spać,dobrej nocy:D
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2016
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    hmmm-.-to lepiej niż królewna i 7 krasnoludków :p

    Nubloni dali fiolkę wzrostu...jak mam to rozumieć? :p
     
  13. jczerwonykapturek

    jczerwonykapturek Forum Pro

    Dzień dobry !
    Ja już ciężko pracuję ma farmie .
    Zwierzęta wystawiłam wszystkie dostępne za sianogrosze i drzewka ,niech rosną .
     
    WhateverHappenes lubi to.
  14. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam poniedziałkowo :)

    Tak przeglądałam sobie wątek "Farmerska Wyrocznia" i w końcu zdecydowałam się odblokować tukany. Co prawda miałam najpierw odblokować trawę cytrynową, ale co się odwlecze, to ponoć nie uciecze :p

    Nubloni nie chcą dać super paszy :( Niedobre ufoludy 8)

    Miłego dnia i tygodnia życzę xD
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam:) Jeeeeeeeeeeeest!!!!!!! Mam kupon 12 h:music: !!! Ale CMJ, borsuków ani SP czy też SN nie chcą dać - same PD i SG + rzemiosło-.-
     
  16. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    bry laskixDxD niania sie rozchorowala:cry::cry: ma prawoxD to jeszcze latamy z synkiem w pizdzamachxD a tak wogle to deszcz pada aa borsuki mamxDxD no i musze podjac decyzje o nastepnym kierunku studiow:cry:
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    a ja sobie dziś pospałam do godz. 12,a co,kto zabroni będącej na L4:D
    dziś utylizator uraczył mnie pd,SNZ i sg.,od kilku dni gram za 25 bateryjek:(
    teraz zostało mi 13 baterii i skusiłam się na zagranie za 10 baterii i dostałam sn,z czego się cieszę,bo tego nigdy za wiele:D
    kolejna zabawa ok. 1 w nocy,bo posiałam cebulę:D
    nie rozumiem czemu wszyscy tak marzą o sp,przecież ją można robić w młynie,dużo ważniejszy jest sn,bo go nigdzie nie zrobimy
     
  18. tosia

    tosia Nadzorca forum

    doberek:)

    Ewcia też uważam, że sn lepiej trafić niż sp, bo on tylko za floreny:)chyba, ze ktoś ma nawozowe;)
    mi utylizator dał PD i SG za 25 bateryjek, wredny jakiś jest ani kuponów ani borsuków dać nie chce:cry::cry::cry:bardzo się cieszę, że innym dał po 3 czy 4 jamy borsucze ale ciśnie mi się na usta czemu nie mi?:cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2016
    WhateverHappenes lubi to.
  19. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witaj,

    Trzeba próbować, może wypadnie już przy następnej próbie :)
     
    tosia lubi to.
  20. tosia

    tosia Nadzorca forum

    wiesz Kirito gdyby nie nadzieja, to bym już dawno zamknęła ten utylizator w piwnicy;)jeszcze 2 zbiory będą do końca zabawy i a nuż się coś trafi:)

    a Tobie się trafiło to co chciałeś?:)