Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Brawo Ty:)
    Wiem co czujesz, ja kilka lat biegałam z pucharami po łąkach i w końcu powiedziałam dość, prawie zbankrutowałam ale gwizdki z misji uzbierałam i się udało zdeponować puchary, teraz odbijam od dna finansowego:)

    pozdrawiam
    :)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    no to możemy podać sobie ręce:D
    --mamuńka- to moja młodsza faremka:D
    pozdrawiamy obie:D
    --babula- też trafiła borsuczki:inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 2 września 2016
    Hesarenka64 i tosia lubią to.
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Hej wpadłam się przywitać, ale nie mam czasu zostać, może wpadnę bliżej północy...
    Dopiero zebrałam owies, który rósł sobie od wczorajszego wieczora, aż dziw, że chwasty nie urosły :p
    Ale jak weszłam, to szeroko się uśmiechnęłam, bo wystawiłam kilka zwierzątek wczoraj, a dziś stan konta wzrósł do 1 600 000 prawie :D W życiu tyle nie miałam :D Odbiłam się od dna z wielkim podskokiem :D
    Ja mam już prawko ponad 10 lat... Ale pamiętam egzamin do dziś :D
    Szkolenie pamiętam, ale kasztan? nie kojarzę...
    Witaj Tosia, my się chyba jeszcze nie znamy? Miło widzieć Cię w naszym nałogowym domku :D
     
    Hesarenka64 lubi to.
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Menka:D
    wpadnij jeszcze:D
     
    Hesarenka64 lubi to.
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Mam włączony komputer, film oglądam i sprzątam, bo w dzień nie miałam czasu, więc raz na jakiś czas zajrzę ;)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to super:D
     
    Hesarenka64 lubi to.
  7. tosia

    tosia Nadzorca forum

    witaj Kalinko, ja to tak czytam tylko zza ławeczki:)ale dziś mnie naszło jak Ewcia pisała o pucharach:)miło tu u Was, to będę wpadać częściej:)
    dziś 3 item wpadł w moje łapki, teraz na borsuki poluję;);)

    dobrej nocy życzę:)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    gratki itemu:D
    życzę udanego polowania:D
    nie wiem jak u innych graczy,ale ja na moich młodych faremkach od pewnego momentu dostaję PD:(
    nie wiem czy BP tak ustawiło,czy to ja mam pecha..............
    ale BP jest cwane..................
    dało warsztacik zwierzaka,które nie wszyscy mają po to żebyśmy kupowali zagrodę dla wiewiórek za floreny...............
    właśnie na kolejnej młodej farmie dostałam młyn,a nie mam zagrody,więc młyn posiedzi w pasku,bo nie stać mnie na wiewiórki...............
    na kolejnej to samo................
     
    Ostatnie edytowanie: 2 września 2016
    Hesarenka64 lubi to.
  9. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Tosiu zapraszam częściej :) A tak na marginesie, jeśli kiedyś córeczki doczekam, to jest jedno z imion, które aktualnie bym wybrała :D Ale zanim doczekam jeszcze może mi się odmienić :D

    Mamciu, jakby coś, to mam 2 zagrody wiewiórkowe, podzielę się, niedługo przecież GT :)
    Pamiętasz, jak kiedyś nie można było do paska? Tylko jak się usuwało- to na dobre...

    Tak czytam posty innych i rzeczywiście chyba nubloni mieli wczoraj dobry dzień, bo ja 3 razy średnie uruchamiałam i tylko sg, przydadzą się i owszem, ale wolałabym borsuczki, chociaz jedne na szczęście już mam :) od wczoraj, więc jeszcze farmy nie widziały :)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    jak masz tylko 2 zagrody,to zatrzymaj sobie,może gdzieś się wymienię,a jak nie,to i tak przeżyję..............
    ja borsuczków mam 2:D
    masz w spółdzielni taką misję "Pełny zachwyt"????????????????
    ponoć tam są do wygrania wiewiórki,ale u mnie nie ma takiej misji...........
     
    Ostatnie edytowanie: 2 września 2016
    Hesarenka64 lubi to.
  11. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam, mam 3 :)
    Tak sobie czytałam ostatnio ogłoszenia eventove i jednej rzeczy mi jeszcze brakuje na "dzisiejszej farmie": Za dużo tu sprawiedliwości ;)
    Głównie chodzi o to, że często jest napisane, że coś robią po to, żeby gracze na niższych poziomach mieli takie same szanse, jak Ci na wyższych... Ale przecież my też kiedyś byliśmy na niższych poziomach i też nie kończyliśmy eventów... Ciężko się napracowaliśmy przez wiele lat na dzisiejszy lvl...
     
    Hesarenka64 lubi to.
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    masz rację,ale niestety nic na to nie poradzimy..............
     
    Hesarenka64 lubi to.
  13. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    hmmm... i jak dla mnie za bardzo chcą umilić nam grę i za dużo eventów robią z sianiem roślinek. Na aktualnym można trochę stodołę uzupełnić na szczęście :)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    niestety:(
    ja nie uzupełniam stodoły,ale za to przydaje się mój zapas goździków:D
     
    Hesarenka64 lubi to.
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Wczoraj bieda u mnie była, a dziś na koncie mam 3 367 479 SG
    Robię miliony na kukurydzy :D:D:D
    Ale dziś już mi się nie chce, więc posiałam różyczki, rano pomyślę o kukurydzy znów ;)

    Ewuś potrzebuję rolniczej rady...
    Mam 30 bananków, odblokowaną menażerię...
    Czekać na manufakturę, czy brać ogród?
    Manufaktura oszczędza jednak więcej miejsca, ale kusi mnie, żeby jednak wziąć ogródek :D
     
    Hesarenka64 lubi to.
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    gratki wzbogacenia:D
    szczerze Ci powiem,że nie wiem co lepsze...................
    ja nie mami na wyspie ani tego,ani tego.............
     
    Hesarenka64 lubi to.
  17. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja po powrocie postanowiłam wziąć się za spółdzielnię, tam jest PD i TPD do zdobycia, kilkanaście poziomów wyspy, więc na pandamusa i domek zbiorowy dla wielbłądów wystarczyło :)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja spółdzielnię rzadko nawiedzam.............
     
    Hesarenka64 lubi to.
  19. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Polecam, chociaż ołacalność kiepska, bo jakby te wszystkie owoce i zwierzątka sprzedać można by było sporo zarobić, ale jaka satysfakcja :inlove:
    I gwiazdki, uzbierałam już na manufakturę i ogród, jeszcze mi 200* brak do menażerii :)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    super:D
    gratki:D
    ja na młodych farmach często zaglądam do spółdzielni dla pomocników i gwiazdek..............
     
    Hesarenka64 lubi to.