Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Witam, dzień dobry Nałogi :D jak event stoi na farmach? ja dziś dopiero po pierwszych zbiorach, ale jestem dobrej myśli :)
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja mam zrobione po jednym zadaniu z 3 pierwszych i czwarte zaczęte :) najpierw zrobię 4 i 5 w całości a później resztę
     
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    jeszcze 3 koszyczki i mam pnącze, potem będę robić 4, 3, 2... czy pierwsze będę robić zastanowię się, warto dla naklejki?
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    tiaaaaaaaaaaaaaa...............
    tyle,że ja jestem na L4 i mało wychodzę z domu,a jak się położę,to zaraz zasypiam:oops:
    Małgoś połącz posty,bo dostaniesz po łapkach o MODKÓW...........
    witaj kalinko:D
    ja mam sałatę,marchewkę i bazylię w komplecie,szczypiorku 637+ to co na polach,koszyczków mam 544,nie użyłam jeszcze kasztanków,może obejdę się bez nich..............
    jeszcze nic nie wrzuciłam,czekam na całość
     
    Ostatnie edytowanie: 24 sierpnia 2016
  5. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam niewitanych :)

    U mnie bazylii 8557, szczypioru 3255,a koszyków 427. Jutro przerwa w sianiu, bo ponoć ma być upał, to nad morze jadę. Tylko raz w te wakacje byłam :oops:
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj gosiaczku:D
    zdążysz,jest jeszcze dużo czasu:D
    jak ja Ci zazdroszczę morza:D
     
  7. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Wiem Ewuś, że zdążę :) No chyba, że wypadajki nawalą:eek:

    A takie morze w pobliżu to super sprawa :D Tylko latem czasami trudno się przedostać przez tłumy turystów-.-
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    wypadajkami poratujemy:D
    ja nad morzem byłam 2 razy:raz w dzieciństwie na wczasach w Sztutowie i rok temu w Gdańsku,odwoziłam synia na lotnisko............
     
  9. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    O Gdańsku nic nie mów 8) Pół poniedziałku tam spędziłam. Córa miała wylądować o 0.20, a wylądowała o 1.50, w dodatku w Warszawie:eek:o_O Dopiero na ósmą rano ich busem dowieźli.
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja bym umarła ze strachu:(
    ilekroć któreś z moich dzieci leci (syn jest w Irlandii od września,zięć od kwietnia,a 3 września leci młodsza córa),ja przeżywam 3 godz. horroru,póki nie wyląduje i nie da znać,że żyje................
     
  11. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Ja obserwowałam ten lot (jest taka specjalna stronka) i bardziej się martwiłam jak krążyli nad Gdańskiem niż jak polecieli do Warszawy. A nie wylądowali,bo mgła była. I to chyba nad połową Pomorza, bo ja mieszkam 130 km od Gdańska i u nas też aż biało było.
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    wiem,że można śledzić lot,ale ja nie mam tej aplikacji w telefonie:(
    kolega dzieci zawsze jak nie jest w pracy śledzi i daje nam znać,ale to też trochę trwa:(
    nooooooo................zmykam spać,dobrej nocki kochani:D
     
  13. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja byłam w Jastrzębiej górze tydzień, do plaży klikaset metrów, a morza nie widziałam :( A niby praca pilota jest przyjemna i pozwiedzać można :p
    Ewcia, to już najwyższy czas na nadmorskie wczasy!
    Dobranoc




    edit: widzę, że się żegnałam, a teraz pierwsza mówię dzień dobry :D
    Posiałam szczypiorek i biorę się za prace domowe, miłego dnia życzę :D
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2016
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    kalinko na wczasy mnie nie stać,poza tym z moją nogą nigdzie nie wyjadę przez najbliższe conajmniej 1.5 roku:(
    po porannych zbiorach:
    sałata,marchew i bazylia w komplecie
    szczypiorek 4354 + to co posiane na 4 polach
    koszyczki 735
    nic nie wrzucam,czekam na całość
    jakby komuś spadał z półki chutneyek,to --mamuńka- byłaby wdzięczna,chce dojść do 2 zadania żeby mieć item na pamiątkę,całości nie zrobi,bo nie mam siły zbierać ręcznie 2 farmy.............
    koszyczków nazbierała dużo-349,ale ma problem z roślinami,brakuje jej 5500 sałaty,1300 bazylii i 750 szczypiorku............
    chyba zacznie od sałaty,leci ją siać.................
    największy problem to to,że nie ma chutneya i kasy na niego:(
    kochani ania12355,kurzyland i czechu79 dziękuski ogromne:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2016
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    oj oj oj, a co tu takie pustki? Witaj Mamicu, ja na sekundę, bo jak powszechnie wiadomo, kto nie ma w głowie, musi mieć w nogach... Kupiłam 3 doniczki, już się biorę za przesadzanie roślinek, ale okazuje się, że podstawek do nich nie kupiłam :(
     
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ale gapcia z Menki :inlove:
    witajcie nałogi
    sałaty mi zabrakło o_O
     
  17. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Gapcia gapcią, ale mało rozsądny, że tak powiem zawsze ma szczęście :D Okazało się, że doniczki mają przymocowane podstawki, jakaś nowa technologia, czy coś ;)
    Melduję, że event na ukończeniu, tzn roślinki w komplecie będą wieczorem, ale wypadajki mnie blokują :( Przed chwilą posiałam szczypiorek, ale dziś już chyba nie zajrzę, więc się ładnie pożegnam i do jutra :D
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    wieczorne witaski:D
    na ten moment mam 6575 + to co na polach szczypiorku i 791 koszyczków
    reszta w komplecie
    za 43 min. zbieram szczypiorek i posieję na noc goździki:D
    --mamuńka- ma już prawie wszystko poza szczypiorkiem do zdobycia itemiku:D
     
  19. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Bry wieczór :)

    A ja mam straszne tyły z badylem eventowym. Ale za to jestem opalona, cała w piasku i "najodowana" :D Kocham morze :inlove:xD

    Lecę pod prysznic, paaa......
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    bry:D
    z badylem dasz radę,a jod jest bezcenny:D
    właśnie zebrałam szczypiorek i brakuje mi jeszcze:
    469 szczypiorku
    152 koszyczki
    na noc posiałam goździki i melona................
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2016