Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    To mało czasu przewidujesz na tę wizytę ;)
    Lepiej już? Skoro tak mało czasu, to pewnie tylko na jakąś kontrolę :)
     
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ewcia na zmianę opatrunku bryka, to to szybko idzie.
    Rozsiałam na dużych polach i na noc nie wiem co siać. Czy długie czy eventówki. Muszę dobrze godziny przeliczyć, żeby rano jeszcze obsiać na SP na cały dzień.
    Stan koszyków -199.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja polecam długie na noc :) 90 to maksimum w nocy podobno także w dzień powinnaś uzbierać te 43 brakujące sztuki do dnia;) A potem jak zabraknie wypadai to wiesz - długie na SP;) Uszlachetnione ze wszystkim oprócz SNZ:p
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Mariola dobrze mówi,to była tylko zmiana opatrunku:D
    normalnie to jeszcze pan doktor zeskrobuje mi część martwych tkanek,boli jak diabli jeszcze przez kilka godz.,dziś poprosiłam pana doktora żeby odpuścił skrobanie,bo od wczoraj kręgosłup dał znak,że istnieje,boli przy każdym ruchu,kasłaniu,,chwilami nawet zapiera mi dech,mam czasem takie ataki,jadę na silnych środkach przeciwbólowych,jakby do tego doszedł ból nogi po skrobaniu to............lepiej nie myśleć..................
     
  5. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witam:)
    nałóg zwyciężył :oops:laptop pójdzie do przeglądu w innym terminie :sleepy: jak mogłam darować takiej ilości superpaszy? :p
    rozmnożyłam troszkę roślinki i sieję na superpolach, przy wzroście 3 godziny to nijak inaczej się nie da a szefo nie chce podpisać karteczki na urlopo_O pilna robota jest 8)a ja chcę malować pokój:music:

    Mamciu mam nadzieję,że noga się goi i będzie dobrze :)
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Ty mówisz o przeglądzie,mój powinien pójść do naprawy i choć mam fachowca prawie w rodzinie ( cioteczny brat zięcia ) ,to odwlekam,bo jak tu bez farmy i eventów:oops::eek:
    noga powoli się goi,nie spieszy mi się,bo się rozleniwiłam na zwolnieniu:oops:
    kochany kłapouszek dał mi pomocników na 12 godz.:inlove:
    kocham tego chłopa:inlove:
     
  7. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam Nałogi :)

    U mnie na razie tylko 168 koszyczków, bazylia i szczypior rozsiane na wyspie, na zwykłej farmie marchew i sałata, bo pustki w stodole.

    Ewuś, Tobie to dużo wytrwałości i powrotu do zdrowia życzę :)
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj słonko:D
    dziękuski:*
    mnie już tylko sałaty brakuje,sieję ją w lesie,a na pozostałych łąkach ( poza lasem deszczowym,bo tam są drzewka ) rośnie bazylia:D
     
  9. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    a ja dopiero co ogarnęłam event, bo wreszcie z pracy wróciłam.
    Pierwszy rozsiew na noc poszedł. Czekać na zbiór nie będę ;).
    Jak to dobrze, że pracę od września zmieniam, bo już prawie bokami robię ;)...
    Teraz żaden event nie rozpocznie się u mnie z opóźnieniem, bo nie będzie żadnych drugich zmian i weekendy wolneeee :D:inlove:... Cuda na kiju normalnie :p.
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Aluś:D
    zdążysz zrobić event,dopiero się zaczął:D
    a ta nowa praca będzie lepsza,jakieś pozytywy poza eventowymi???????
    zebrałam,posiałam i zmykam do łóżka:D
    dobrej nocki kochani:D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 sierpnia 2016
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    witam Nałogi. Wpadłam zameldować stan 298 koszyków i znikam dziś . wieczorem może uda mi się jeszcze zajrzeć. :)
     
  12. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    Ewuś - jasne, że są plusy, do gorszej bym nie szła :p.
    Inna branża, godziny normalne, brak popołudniówek i pracy do późnej nocy, wolne weekendy, większy hajs i normalne warunki. Cieszę się, ale nie ukrywam, że tego typu zmiany zawsze niosą lekki stres ;). Ale mam nadzieję, że będzie on motywującym :p.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie posiana bazylia z wodą i do 22 albo rana powinien być koniec:p;) Na noc pójdą wyspowe pewnie 11 h i róże (lubię pospać:p) ;) I od jutra szczypiorxD

    Stan koszy (tych od dziewczynxD) - 366
     
    chrumcia91 lubi to.
  14. Auas

    Auas Okazjonalny autor

    witam poratuje ktos babka Pinkie Pie mam braki w cmj i dopiero zaczynam z gory dziekuje za wsparcie
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Auas - wysłałbym, ale niestety rozesłałem już prezenty:(
     
  16. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam :)

    U mnie na polach zarówno bazylia, jak i szczypior. Jakoś nie potrafię tylko jednej roślinki siać o_O:oops::p

    Wczoraj tak poszalałam z sałatą i marchwią, że na event mi starczy i jeszcze skromny milion SG wpadł, bo część na targ wywiozłam xD

    Auas, przykro mi, prezenty rozesłałam rano. Jutro podeślę na pewno.
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    no to super:D
    trzymam kciuki,będzie ok.:D
    zaraz Ci podeślę babeczkę:D
    u mnie na chwilę obecną:
    536 koszyczków (narazie bez kasztanka)
    15 393 bazylii
    637 szczypiorku + to co rośnie na polach (poza lasem deszczowym,bo tam królują drzewa)
    marchew i sałata w komplecie:D
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja sieję dalej na superpolach i zobaczymy 8)
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie miałabym cierpliwości czekać aż urosną na sp.:oops:
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    jaka cierpliwość ? sieję rano , idę do pracy, wracam i zbieram
    rano to samo :) sieję, przed pracą zbieram i wychodzę :p