Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    hej :D w nowym dniu kupon dostaliśmy...

    u mnie od pierwszego dnia stoi domek dla drzew, szkoda, bo odkryłam za wszystkie gwiazdki, gdybym poczytała postawiłabym dla warsztacików, więcej miejsca oszczędza :) Na szczęście mam już ponad 400 gwiazdek, do wszystkiego się kiedyś dogrzebię :)
     
    122qwazi lubi to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ubiegłaś mnie z wiadomością o kuponie :p ja mam magazyn dla zagród i żadnej wiertarki o_O


    do pracy dzisiaj już trzeba iść.....
     
    122qwazi lubi to.
  3. problem0

    problem0 Czeladnik forum

    Jak się wysyła prezenty z magazynu? Poślę tą łubiankę, tylko jak????
     
    Ostatnie edytowanie: 16 sierpnia 2016
    122qwazi lubi to.
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    Z magazynu nie da rady. Trzeba wysyłać skrzynkę z narzędziami i łubianka może się trafi.
    Mamcia zaraz dostanie skrzyneczkę. :)
     
  5. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    Krasnal, a Ty nie zbierasz? Młodzież jesteś przecież :p.

    Ale, że co? To źle? Mnie się tam podoba :p.
    Zrobili fajną grę miejską, fakt - nico bugów jest, ale można przeżyć.
    Mnóstwo ludzi ruszyło swoje ociężałe cztery litery sprzed kompów i spaceruje / jajka wykluwa xD, bo są do pokonania dystanse 2, 5 i 10 km dla jednej sztuki/.
    Można przy tym poznać ciekawe nowe osoby, ogólnie jest ok. Ja tam mam żyłkę kolekcjonera, więc mnie każdy złapany stworek cieszy :D. Zbliżam się do połowy zapełnienia listy :p.
    Zanim przeczytałam to posłałam nestorce rodu mamciów :p, jutro się poprawię ;).
    Z tymi wiertarkami to jedna wielka lipa. Od początku mam magazyn i menażerię z najdłuższymi zwierzakami i warsztatami i nadal nic. Coś jest nie halo :(.
     
    122qwazi lubi to.
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to jeden duży plus tej gry :p

    dobre określenie xD
    ja wczoraj jej progeniturze wysłałam skrzynki, dzisiaj też to zrobię :p
     
    122qwazi lubi to.
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    wieelkie dziękuski za skrzyneczki i chęci:inlove:
    ja postawiłam jedną menażerię i też mam 0 wiertarek:(
     
    122qwazi lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A no nie zbieramxD Nikt nie zapewnił mi Internetu w cenie telefonu a tablet już tylko na złom się nadajexD A poza tym Internet mam tylko z routera, więc niestety nie pogram:( A tak bym może sobie z Tobą pograł/zrobił zawodyxD
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    super pasza dziś w kalendarzu:D
     
    122qwazi lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ojojoj :D Połowicznie dobrzexD Było super;) Ale nie nawózxD
     
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    dobrze Ewa , że przypomniałaś o kalendarzu. :)
    ni ciorta nie wiem o co chodzi. :sleepy:
     
  12. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Dzień dobry :)

    Cały czas zastanawiam się nad fenomenem pokemonów. :eek::music: Moje córki stwierdziły, że to głupia zabawa. Nie wiem, nie próbowałam. Fakt, że dużo osób dzięki nim w końcu zaczęło się ruszać. U mnie w domu, na szczęście, wszyscy dużo czasu na spacerach i wędrówkach spędzają, więc pokemony nam do tego niepotrzebne;)

    Miłej środy życzę:)
     
    122qwazi lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Typowałem super nawóz a była super pasza, więc połowicznie dobrzexD
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    jestem takiego samego zdania:)przynajmniej ludzie się ruszają a tu już duży sukces;)
     
    122qwazi lubi to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    weszlam na koło imprezowe a tam różowa krypta nietoperzy....a akurat w jednej misji mi brakowalo 1 swietlika zeby wejsciowki 2 dostac, to szybko na targ polecialam, ale zamiast rozu dostalam nietoperza drakuli... tez ok, ale nietoperki rozwe :( nastepny jackopot to byl zamek ptasia skala-trafilam, juz chyba czwarty....ze tez wczesniej nie trafilam na jackpota i tego rozu nie dostalam no :cry:
     
    toDzasta i 122qwazi lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja się smutam, bo nasi siatkarze trafili i przegrali z USA a wczoraj na torze Polak był ostatni a wygrali Ci, których powinni zdyskwalifikować za "niesportowe" zachowanie:cry: Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego jeśli chodzi o Polskę, to nas od razu sprawdzają i w ogóle a inne kraje mają, za przeproszeniem, tam gdzie kończą się plecy a zaczynają nogi:cry: ???


    EDIT: Dzisiaj w kalendarzu Turbo Nawóz Zosi;) To na jutro typuję SNxD

    TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚMY W PÓŁFINALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30:27!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To była całkiem inna gra - wcześniej po prostu oszczędzali siły a siatkarze się wypalili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2016
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    20 turbo Zośki

    pierwsza:p
     
    toDzasta i 122qwazi lubią to.
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    ja też jestem smutna,bo nasi siatkarze przegrali:(
    a w domu mam gabinet zabiegowy:ja z nogą,młodsza córa zrobiła sobie tatuaż i też kilka razy dziennie opatrunki,a starsza córa wczoraj miała wycinany guzek na kręgosłupie,no i też opatrunki:(
     
    122qwazi lubi to.
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi nałogowe.:)
    Ewa, o u Ciebie wesoło, nie ma co. A młodsza córka pewnie była zazdrosna , że ona nie ma opatrunków żadnych i se machnęła. ;)
    Ładny chociaż?
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jaka tam pierwszaxD Druga:p;)