Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A połamałaś je już sobiexD ??? Nikt Ci tego nie życzył:p No to zdolna jesteśxD
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Oj tam :pja jestem nauczona,że jak moja przyszywana babcia czymś częstowała dzieciaki to były to albo suche pierniczki albo pomarańcz z pancerną suchą skórką albo czekoladki, które wstyd było dorosłym gościom na stół postawić bo już bieleć zaczynały :wuerg:
    ale jak widzę,są jeszcze normane dobre babcie :inlove:
     
    MOD_Zgredek* i toDzasta lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobrze piecze:p Jedyną wadą jest zbyt dużo religijności i KAZANIE MI odmawiać koronkę, nawet jak nie chcę, bo wtedy mam zbiór z farmy:mad:
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A myślisz, że skąd się wziął pomysł na białą czekoladę :p
    Właśnie stąd, żeby nie było widać, że bieleje :)
    takie, które od razu wrzucają fotki swoich specjałów na bloga kulinarnego :p


    Żeby nie było. Parowańce z jagodami uwielbiam. Najlepsze są domowe robione przez moją chrzestną. Niestety mieszka dość daleko i rzadko mam okazję zajadać się takimi specjałami :(
     
    toDzasta lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to się częstuj;)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tak na noc? Dzięki, może innym razem :)
     
  7. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry dzien :) dzis dzien leniwca :) 1 slimak juz zrobiony. reszta jakosc sie robi ;) za rada Frixi mam kurniki ;) 2 czesci w drzewach i na bahamie misz masz ;)
     
  8. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    u mnie już "po" ślimorach. Poszło równo 170 SP. Wrzuciłam jeszcze tak kontrolnie do oaz po troszkę wszystkich zwierzaków i jak zwykle nic fajnego się nie pojawiło.
    W czasie oglądania wyników trafiła mi się zawiecha, wywaliło mi jakiś skrypt, debugowałam dziada, ale efekty zniknęły. Także chyba dla mnie to BB dobiegło końca... ;)
    Powodzenia w oazach :D i 5 żetonów w każdym meczu życzę, jeśli będziecie robić finał piłkarskich emocji rzecz jasna.
     
    toDzasta lubi to.
  9. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Olu gratki :)
    mi zostal juz ostatni slimak (2 sztuki brakuje) i zakoncze ten event.
    no i zaczynam dzien spa :) jeszcze na wieczor moze cos trzeba bedzie dokupic i nie zamierzam wychodzic spod kocyka 8)
     
    toDzasta lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi zostały same żółte ślimaki-.- Jak widać wakacje mi nie służą i BB u mnie8)
    Dzięki, ale faktycznie dają mało SP, ale jak to się mówi - "Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"xD
     
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja zabrałam superpaszę ze sklepu i jakimś cudem udało mi się skończyć ten event o_O
    pozbierałam też to co mnie najbardziej interesowało, ogałacają nas ostatnio przeokropnie :mad:
     
    toDzasta lubi to.
  12. marcin_36

    marcin_36 Komandor forum

    Witam Nalogusie
    ktos wie co sie z mamcia Ewcia dzieje?
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No właśnie :oops:
    Marcin przypuszczam, że wylądowała w szpitalu z nogą
     
  14. marcin_36

    marcin_36 Komandor forum

    Nie mow to moze byc az tak zle, ze trafila do szpitala :oops: :( a nikt nie ma z nia kontaktu nic a nic?
     
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No chyba nikt :(
    Wywróciła się na schodach tak dobry tydzień temu , cosik jej się zrobiło na nodze, leczyła toto ale chyba poszła do szpitala.....ale je necik padł znowu
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Pochwalę się-właśnie powitałam 96 poziom :)
    Przejście jednego poziomu zajęło mi 3 miesiące:p
     
    toDzasta lubi to.
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Gratulacje :)
    ja nawet nie liczę czasu potrzebnego na kolejny poziom:wuerg:długo to trwa



    czy ktoś z nałogów ma kontakt z Mamcią ?
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dziekuje ;)
    gdybym się mocniej przyłożyła i by mi mocno zależało to udałoby mi się szybciej ale tak to nigdy mi sie nie chce dopalaczy zjadac i kupowac zwiekszających PD :p
    rzadko kiedy...
     
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.

    Również gratuluję przeskoku. :)
    Eventy przeszły do historii, chociaż czyszczą nam stodoły dokumentnie. Dobrze, że goździków miałam ładny zapasik to zostały przerobione na nagrody. :)
     
    chrumcia91 lubi to.
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    A gdzie to wywiało wszystkie nałogi ? cooo? :p
    ktoś ma może jakieś przeczucia co do następnego eventa? znowu nas wycyckają z surowców :cry:-.-