Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry dzien :)
    Z poprzedniego eventu braklo wypadajek na pnacze ale i tak cala reszta zdobyta.
    a w obecnym? naklejka jest xD8) kuponik zgarniety i po 1 nowosci w drzewkach i plan sie skonczyl 8) szkoda mi owocow.
    A Wy co zaplanowaliscie? co jest dla Was wazne do zdobycia? bierzecie po kilka drzewek?
    na pierogi sie spoznilam ale dzis u mnie szpinak :inlove:oczywiscie dopiero pod wieczor jak wroce
     
    toDzasta lubi to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj nałogowa Elu. :)
    Ja zgarnęłam wszystkiego po 1 szt. A w różnych zebrałam wszystko łącznie z naklejką. xD
    I starczy. Wystawiłam na jarmaku 10000 soku klonowego -zobaczym czy pójdzie :pxD
     
    ells.w87 lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też:( Ale spoko - wymienimy sobie na GT;)
    Po 2 drzewa i wszystkie różne, ale teraz żałuję, bo faktycznie szkoda owoców...

    Bry;) Klony zaraz pójdą na targ - 2 000 sztuk, ale co tam:p Raz się żyjexD
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja też zebrałam wszystkiego po jednym:) Jak starczy mi wypadajkowych owoców to capnę jeszcze głóg bo mam sentyment do nich :inlove:
     
    krasnoludek10 i toDzasta lubią to.
  5. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    u mnie też koniec owocowego eventu. Wzięłam wszystkie różne i po 3 drzewka.
    Wystarczy, szkoda mi zapasów. Myślałam, że te cudowne owocki będą bardziej wydajne, ale na nic praktycznie nie wystarczają, więc dam sobie spokój.
    Czekamy na jutrzejsze ślimaczki. W prezentach można dostać po 2 szt. od jednej osoby :D. Na razie postanowiłam nie ścinać drzew, zobaczę jak z nich ślimaki wyskakują :p.
    A z klonowaniem trzeba poczekać na zwrotki z BB /oby było w weekend/, bo ślimaków zwykłych potrzeba 1684 sztuki, a SP 1050... No i liczyć na przeskoki, których od jakiegoś czasu ze świecą szukać....
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja chyba wezmę tylko różne. Drzewka pewnie będą jeszcze do zdobycia w jakichś TS.
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No bez BBuma to kiszka z kaszanką. Mam 263 SP a to na wiele nie wystarczy. -.-
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    293 SP te nie-.-
     
  9. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja mam jeszcze mniej sperpapu :oops:żaby mnie wykończyły dokumentnie :wuerg:


    Czy ktoś wie co się dzieje z Mamcią?
    termometr jej lekko opada...mam nadzieję,że nie wylądowała w szpialu z tą swoją nogą :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2016
    krasnoludek10 i toDzasta lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kto robi nubloński event??? Ja zobaczę jak mi będą wypadały miksy;) Jak będą wychodziły, to dobrze, a jak nie, to jeszcze lepiej:p
     
  11. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam Nałogi :) Co tam słychać ?
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witaj:)
    Ciszę słychać u nałogów8)wszyscy z wyjątkiem Krasnoluda zajęci jakimiś tajemniczymi swoimi sprawami a Mamcię wcięło.....
    obawiam się,że Nubloni zabrali ją do szpitala :music:

    Gosiaku pokaż jakieś swoje nowe prace w twórczości :)
     
    toDzasta lubi to.
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry dzien/ wieczor (nie potrzebne wykreslic)
    czuje sie jakbym z tydzien nie spala a to dopiero 4 dzien :music:8) i znow zebralam wszystkie drzewa nie spogladajac na forum wiec stan slimakow to 2 szt. xD cos sprobuje pokombinowac jutro jak znajde chwile
     
  14. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    hahah Ells dawaj kurniki ślimuny leca jak szalone :)
    Pozdrawiam wszystkich :)
     
    ells.w87 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kurnikory i papugi, to jeszcze lepiej lecą :D
     
  16. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    No właśnie, co z Mamcią? Martwię się...
    Ostatni wpis ma z soboty 2.07.

    Mamciu, jak jesteś i czytasz, a nie możesz pisać, to wiedz, że Cię serdecznie pozdrawiamy, ściskamy ostrożnie ;) i zdrówka życzmy. Wracaj do nas prędziutko....
    Eluś jak nie masz czasu na grę, to zostaw sobie te drzewka, a najlepiej XXL, żebyś mogła je 2x dziennie zbierać. Ślimaki lecą z nich jak szalone. Ja tak zrobiłam i uzbierałam już sporo. Nawet nie pamiętam kiedy miałam ostatnio wszędzie drzewa, zostawiłam sobie je na parę dni po owocowym evencie, żeby zapasy wzbogacić, więc polecam.
     
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam piąteczkowo.
    Gosiu ja też czekam na nowe lale.;):)
    Ja mam na razie koszykową przerwę spowodowaną jagodami. Ale muszę stworzyć córce przybornik na kosmetyki i kosz na grzyby.:)
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja też zostawiłam na razie drzewa:) mam jeszcze parę poletek i po kilka zagród i tak na razie zostawię-odpocznę sobie od obrabiania pól:p

    Mariolu ja w ostatnich dniach namiętnie i nałogowo wyszywam :inlove:przeanalizowałam i usprawniłam swój warsztat pracy i teraz szybciutko mi to idzie :Djestem z siebie dumna po prostu :p

    ja też się zabrałam za produkcję koszy ale ze sznurka:)chcę rozkręcić taki malusi rękodzielniczy interesik :p

    zrobiłam Wam dzisiaj pierogów z czereśniami, nie są może tak smaczne jak z żabimi jagodami ale też dobre
    [​IMG]:p
     
    MOD_Zgredek*, chrumcia91 oraz toDzasta lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Łi łu łi łuxD Specjalna przesyłka od Tomka, babcia dała :p
    [​IMG]
    [​IMG]
    Parowańce z jagodami:inlove: Tylko uwaga na zębyxDxDxD Abyście nie straszylixDxDxD
     
    toDzasta i chrumcia91 lubią to.
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Krasnal dobrze, że powiedziałeś że można sobie uczernić a nie połamać zęby :pchoć Twojej Babci nie podejrzewałam o takie zamiary



    W sklepiku piłkarskim jest superpapu:inlove:trzeba tylko z piłką po boisku pobiegać i nubloni się będą mogli.......przytulać -.-



    uuuuu...drożyzna w tym sklepiku jak w Zakopanem


    nie podoba mi się ta chińska chęć wyczyszczenia naszych zapasów 8)to pachnie ciężkim przednówkiem :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2016
    toDzasta lubi to.