Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie martwię się,nagroda nie powalała,ale żal,bo to pierwszy od dawna event,którego nie skończyłam:(
    a z nogami zasuwaj do lekarza...........
    Tomek nie strasz:eek:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak piszą w Zgaduli, więc to oni straszą:p
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    wiem,czytałam..............
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Po żabach to nawet nie chcę myśleć o kolejnych eventach -.-:wuerg:
    Te małe Chińczyki wyczyszczą nam magazyny dokumentnie:eek: a ja chciałam wreszcie startować w dożynkach :p

    Mamciu chyba faktycznie wreszcie się wybiorę do lekarza bo już mam dość.....
     
    toDzasta lubi to.
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    idź koniecznie do lekarza..........
    a ja czekam na kolejne eventy..........
    zrobię ile się da...............
    a na dożynki to ja jestem za cienka..............
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogusiowe sandały.
    To o nogach to ....8)
    Hmmmm. Też byłam u lekarki, też przepisała moczopędne, na chwilę pomogło i potem bzika. Z tytułu tego, że córka chodzi do specjalisty ( nawet, że tak powiem wyjątkowego mamy) na żylaki i ma co pół roku zastrzyki i ma przykazane chodzić w uciskowych pończochach, a że teraz gorąc pozwolił jej łaskawca na podkolanówki. Kazała mi sobie nogi obmierzyć tu i ówdzie i mnie też zamówiła podkolanówki. No i Wam powiem, że klapki, które ledwo wcisłam na nogi teraz są luźne. i to bez szprycowania się lekami.o_O Może to i nie są tanie rzeczy , ale na jesień zamawiam pończochy albo i nawet rajstopy. :pxD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    to tak jak ja - szare pnącza się uzupełni za 100 lat najwyżejxD
    Nie Ty jedna...
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Wiesz Żabciu ja to mam głównie z siedzącej pracy......piję pokrzywę ale ostatnio przestała mi pomagać.
    Wybiorę się do lekarza i zobaczymy
     
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Małgoś toż ja nie odmawiam wizyty u lekarza. A pracę też mam siedzącą przeważnie. No bo dzisiaj wrzuciłam na przykład mamci 3,5 metra drzewa do szopki na zimę. No to w ruchu byłam wyraźnym. A do lekarza idź i powiedz co Ci poradził. :)
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a ja to chyba raczej mam z jakiejś choroby,bo poza puchnięciem mam ostry ból boku (jak przy uszkodzonych żebrach,ale chirurg po prześwietleniu nie stwierdził urazu żeber),właściwie jadę ne przeciwbólowych,na granicy narkotyku,bez nich nie mogłabym funkcjonować.............
     
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No to Ewciu coś nie ten tego. A powiedziałaś jaką masz pracę. To może być naderwanie jakiksik ścięgien . Ból jest a nie widać.
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to się stało w nocy,podczas snu,kładłam się zdrowa,a wstałam z bólem,może to być ewentualnie od kręgosłupa,ale byłby to dziwny zbieg okoliczności ból i opuchlizna jednocześnie,ty bardziej,że opuchlizna jest przez całą dobę,nie po dniu chodzenia............
    a pani doktor wie gdzie pracuję,chodzę do niej od dawna..............
    poza tym obecnie podopiecznego mam super:zachodzę,podgrzewam mu obiad,coś tam pozmywam,robię kanapki na kolację i tyle mojej pracy,jedynie w piątki ścieranie kurzu,odkurzenie,przemycie podłogi................
     
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry wieczor :) caly dzien nikogo tu nie widac? lacza sie stopily?
    a ja juz sie oficjalnie przeprowadzilam :p
    nawet dzisiaj bylam po kwiaty bo jak to ogrod bez kwiatow ;)
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nocne witaski dziubaski:D
    Eluś zazdraszczam Ci ogrodu i kwiatów:D
    kupiłam 2 drzewka,na tyle miałam florków i porażka jak zwykle:(
    nieśplik XL
    tamardynowiec XXL
     
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    no miło ,że już jesteś na własnych śmieciach :)mam nadzieję,że z okazji referendum nie myślisz o kolejnej przeprowadzce 8)

    ja nie kupuję TSów,dość Chińczyki dostali ode mnie z okazji żab
    wystawiłam jakieś stare znalezione w pasku :)
     
  16. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam Nałogusie
    Przyłączam się do życzeń udanego pomieszkiwania na swoim
    Coś na ząbek przyniosłam i skrywam się dalej kucharzyć ;)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2016
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratki:p !!! A kiedy parapetówka na którą nas zaprosiszxD??? Hesarenko, jakie pyszne pyszności:pxDxD To dla wszystkich wpadających, prawda;)??? Jeśli tak, to się bardzo chętnie poczęstuję:)
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    to na ząbek już porywam:D
    na młodych faremkach miałam trochę szczęścia,trafiłam kilka drzewek bugenwilli:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2016
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratki:)
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
    wyspowych niestety nie trafiłam,ale tylko na 2 młodych faremkach mam odkrytą wyspę,na jednej nie trafiłam,a na drugiej zapomniałam,że mam wyspę i za wszystkie florki kupiłam na farmę...................
    właśnie dziecię doładowało mi konto w telefonie,więc wykorzystałam okazję i na głównej farmie kupiłam florki i posadziłam jeszcze po 9 drzewek,to razem będzie 10.................za 5 godz. zobaczymy....................
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2016