Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam nałogowo :D

    to ja też potrzymam kciuki :D


    [​IMG]
     
    toDzasta i WhateverHappenes lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj nałogowo :D
    Dobrze :D

    xDxDxD

    Za to też trzymajmy kciukasyxD
    [​IMG]
     
    WhateverHappenes i dantic3 lubią to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Witam nałogi :)
    Trochę czasu mnie nie było, ale wróciłam i powolutku nadrabiam zaległości na farmie i na forum :p
    Urlop udany, teraz cieżko wrócić do normalności-depresja powyjazdowa xD
    eventy udalo mi sie zrobić-szkoda tylko ze na piłkarski miałam tak mało czasu i zdobyłam tylko pnącze i itemy a no i na naklejke starczyło, ale na więcej nie miałam czasu.
    Żaby skończyłam, ale też kilka kolorowańców kupiłam :p
     
    ells.w87, toDzasta oraz dantic3 lubią to.
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witajcie
    Chrumciu mi właśnie pomalutku mija deprecha pourlopowa:eek:
     
    chrumcia91, toDzasta oraz dantic3 lubią to.
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    a co to jest urlop?:p:oops::(:cry:;)
    ja walczę jeszcze o ostatnie zadanie............
    brak mi żabek za prawie 300 000 sg.
    a wogóle to jestem uwięziona w domu,biorę tabletki moczopędne,bo nogi moje przypominają balony.............
     
    toDzasta lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I pierwsze 2 wyniki nie wyszły>:(:mad:xDxDxD Znowu mi się wyniki odwróciłyxD:cry::cry:
     
  7. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Tu też o urlopach

    Witam

    Ja nawet nie mam czasu myśleć o urlopie :p :(
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Grześ:D
    ja od ponad 20 lat nie byłam na urlopie:(
    mam taką pracę gdzie płatny urlop się nie należy,a na bezpłatny przy moich zarobkach ( 5 zł. z groszami za godz. ) mnie nie stać:(
     
  9. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    zarabiasz 5/h?????
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dokładnie................
     
  11. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    To jakaś kpina :eek: Człowiek, który oferuje taką stawkę jest po prostu chamem. Nie wyobrażam sobie gdybym miał coś takiego zaproponować komukolwiek. Nawet dorywczo jak biorę spawacza na drobne prace płacę więcej. Bosche... świat schodzi na psy...

    A czym się zajmujesz? - Jeśli mogę spytać...
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja pracuję niby w państwowej firmie
    jestem opiekunką domową,czyli połączenie pielęgniarki,sprzątaczki,kucharki,służącej do osób starszych,chorych,niepełnosprawnych,zatrudniona w PCK...............
     
  13. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    A nie myślałaś o pracy za granicą? - bo to co Ci oferują, to jest wynagrodzenie żebracze...
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    wiesz........chyba już jestem za stara,poza tym zdrowie raczej mi nie pozwala...................
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kolezanka miala 8 za godzine.... wyjechala za granicę i w koncu nie martwi się ze nie starczy jej do konca miesiaca...zadowolona jest;)

    u mnie wszystko do bani...auto mi po miesiacu zrobili, ale przy okazji jeszcze klimatyzacja padla-sprężarka do wymiany i multifunkcję w kierownicy spitolili :(
    klima w pierwszej kolejnosci..juz stoi znowu w warsztacie-3 dni sie nacieszylam autkiem ;/
    a kierownica to tylko czesc zamowic i zawieźć do serwisu na 2 godziny i zrobione...

    poszlam dzis do babskiego lekarza z jednym problemem a ten wysluchal, przepisał tylko cos i mnie nie badał nawet....no kurka....powiedzial ze przy kolejnej wizycie za miesiac.....ale 100 zł na wejsciu trzeba bylo wydac ehhh
    a recepte na przeciwbolowe na okres tez srednio chcial wypisac....
    wczesniej jezdzilam do takiej milej pani, ale ze mam problemy z autem i bym musiala 60 km jechac to wybralam sie do tego na miejscu
    on mnie pyta ile mam lat, mowie ze 25, czy rodziłam? NIE, a on no to tak musi byc....no masakra :( a ja leze i patrze w sufit pierwszego dnia zawsze i nie moge funkcjonowac;/
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nasza polska słóżba zdrowia.................
    ja miesiąc temu poszłam do rodzinnej z ostrym bólem w prawym boku (tak mniej więcej jak przy uszkodzonych żebrach),zbadała mnie i wysłała do chirurga,on po prześwietleniu nie stwierdził uszkodzonych żeber,odesłał na nowo do rodzinnej,ta zbadała mnie dokładnie i stwierdziła zapalenie oskrzeli i opłucnej,przez miesiąc szpikowała mi antybiotyki,po czym stwierdziła,że wyzdrowiałam,a mnie po kilku dniach ból boku wrócił,a na dokładkę mam nogi spuchnięte jak balony i to nie po całym dniu chodzenia,a od rana,pani doktor zamiast wysłać mnie na jakieś badania dała mi leki moczopędne................
    do tego biorę jeszcze silne leki przeciwbólowe na granicy narkotyku,bez nich nie mogłabym funkcjonować.................
    no.............
    zmykam spać,dobrej nocki kochani:D
    witaski dziubaski:D
    już wiem,że ostatniego zadania nie skończę:(
    brak sp i żabek,na kupno mnie nie stać...........
    szkoda,bo bardzo rzadko zdarza mi się nie skończyć eventu:(
    to co mi zostało poszło na targ i dzięki temu nieco się odkułam,miałam 44 000 z groszami,a w tej chwili mam 961 tys. z groszami:D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2016
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aleś Ty marudny ostatnio:pxDxD
    Brawo:D I sorka, ale mam obsesję ortograficzną coś ostatnio:p;): służba
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2016
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    no i nie skończyłam ostatniego zadania:(
    zabrakło żabek na ok. 86 000 sg.
    trudno się mówi.............
     
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Nie martw się Mamciu :) ten event był wyjątkowo kosztowny.....

    mi też strasznie puchną nogi :eek:
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To był Pikuś w porównaniu z lipcowymi Nublonami8) Tam trzeba ich zbierać z pól (ewentualnie czego innego) i dopiero do oazy ze wszystkim, co potrzeba8)-.--.-