Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    [​IMG]:inlove::DxD
     
    Alairë i WhateverHappenes lubią to.
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    niezłe:D
    na dziś koniec zabawy..............
    stan na chwilę obecną:
    cytryna 10 284
    rozpylacz 312
    zmiotka 382
    przy tym stanie cytryny doszłam do wniosku,że czas zadbać o wypadajki i posiałam na noc moje niezawodne goździki a na wyspie i w lasu deszczowym melony
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2016
    Alairë lubi to.
  3. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    event się robi w swoim tempie. Mam nadzieję, że zdążę, bo w weekend jestem poza domem niestety. Nie cieszę się wcale, bo będę parzyć na koncertach baletowych córki. Masakra. Sam występ ok, ale te wszystkie próby, czesania, malowania i przebieranki mnie już przerastają...
    Wydaje mi się, że z wypadajkami mogę mieć pod górkę, wcale jakoś szczodrze nie lecą. Na tę chwilę jestem 100 szt. przed połową potrzebnych zmiotek i rozpylaczy. O kilkadziesiąt sztuk mam więcej buteleczek. Kasztanka użyję tylko w razie absolutnej konieczności, szkoda mi kropelek, niestety na drzewach u mnie nie rosną :(. Jak dam radę z cytryną, to posieję jakieś długaśne coś.

    U mnie od kilku dni szarawo, zimnawo i popaduje -.-, pfuj po prostu....
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    Jeden item upolowany , ten z 4 zadania, zrobione srebrne 5 i teraz brakło pyżli w srebrnym 6 zadaniu. Na razie cytryny rozsiane, ale po południu muszą być goździki bo z wypadajkami masakra.
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja narazie nic nie wrzucam,zbieram,zobaczę na koniec na co będzie mnie stać..............
    zebrałam cytrynkę i na ten moment mam:
    13101 cytrynki
    495 rozpylaczy
    579 zmiotek
    dziś jeszcze jeden zasiew cytrynki,a na noc znów goździki i melony na wypadajki,a jutro powtórka z rozrywki..............
    wydałam kupę florków na te tajemnicze drzewka i nie trafiłam żadnej nowości:cry::cry::cry:
    u mnie na ten moment:
    15 918 cytryny
    540 rozpylacza
    628 zmiotki
    z cytryną jutro skończę:D
    natomiast wypadajki krucho widzę:(
    posiałam na noc goździki i melony,rano zobaczymy ile będzie wypadajek..................
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2016
  6. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry dzien/wieczor :)
    a ja zauwazylam ze jest event wlasnie w piatek ale pracuje nadal :)
    a Nalogi gdzie sie rozpuscily? :)
     
  7. Alairë

    Alairë Generał forum

    Real zagęścił ruchy, to i z czasem na pisanie kiepsko ;).

    Wróciłam z koncertu umordowana. Jutro powtórka z rozrywki -.-.
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    z rana zebrałam goździki i melony,wyleciało 131 rozpylaczy i 137 zmiotek:D
    zmiotek mam komplet (968 ),rozpylaczy brakuje mi 36,posiałam pomidory,bo miałam tylko kilkanaście szt. i kukurydzę na handel i sp.,może wyleci te 36 rozpylaczy,a jak nie,to na wyspie i w lasku deszczowym rośnie wanilia na paszę dla czerwonych pandzioszek,a jak nie to do wieczora wyleci,potem tylko jeszcze wyprodukować środek czyszczący i wrzucić wszystko hurtem do eventu:D
    zebrałam kukurydzę z połowy głównej łąki ( na drugiej połowie rosną pomidory ),z całej dzikiej i całego lasu i wyleciało 6 rozpylaczy,do szczęścia brakuje mi jeszcze 30 szt.,mam nadzieję,że do wieczora wylecą................
    zebrałam wanilię i wyleciało " całe " 4 rozpylacze.............
    no cóż,małymi kroczkami do przodu,jeszcze tylko 24 rozpylacze:D
    z pomidorów nie wypadł ani jeden rozpylacz:(
     
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Bo pomidory nie pylą widocznie.:pxD
    Wiatm Nałogi. 50 szt mi zmiotek brakuje do działajacego pnącza. Goździki rozsiane i do jutra relaksik. Odpoczynek po wczorajszej wiejskiej imprezie-" Dniu dziecka" się należy.:)
     
    Alairë lubi to.
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Mariola:D
    a do całego eventu dużo Ci brakuje????????????
    ja już kręcę środki czystości,będą gotowe za 2 min.
    potem tylko wrzucę wszystko hurtem do eventu:D
    event zakończony:D
    czas na odpoczynek:D
    wszystkim którzy skończyli grateczki:D
    walczącym jeszcze powodzenia:D
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2016
    Alairë lubi to.
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witam nałogusie xD
    Dzwirzyno pozdrawia

    Wczoraj przyjechałam i na kolacji spotkałam panów z miasta gdzie kiedyś mieszkałam, koło recepcji państwa z, z którymi spotykałam się na basenie :p
    na jutro zapisałam się na wieczornego grilla :inlove:
    wczoraj wróciłam ze spacerku z calutką kieszenią bursztynow
     
    andziak77 i Alairë lubią to.
  12. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    po porannym zbiorze nazbierałam komplet wypadajek potrzebny do skończenia eventu.
    Kręcę teraz w młynie środki czyszczące i niebawem będę mogła powiedzieć finito :D.
    Zaparłam się, żeby nie użyć SN /tylko do rozsiewu na początku/ i tak zrobiłam.
    Ciężko było,kureczek wypadalności przykręcony. Ale prawie na styk się udało.
    Dobrze, że mam dziś wolne, bo inaczej nie zdążyłabym.
    Mało czasu miałam, a i weekend zajęty.
    Bardzo dziękuję za nałogową pomoc wypadajkową :inlove:.

    Mamciu - gratuluję zakończenia eventu :D
    Małgoś - ale Ci fajnie.... nad morzem jesteś.... :music:Urlop teraz super, bo mniej ludzi niż w sezonie. Pozdrów morze ode mnie xD
     
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    Gratuluję wszystkim co ukończyli cały evencior. Ja niestety nie zrobię całego eventu. Braknie coś koło 100 piórek. zbieram teraz ostatnie sztuki na kupon na kombajn. ale co najlepsze zgarnęłam. Resztę jakoś przeżyję. Za dużo było w realu ważniejszych rzeczy.
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    dzięki za gratki:*
    Małgoś jak ja Ci zazdroszczę morza:D
    Mariola szkoda,ale będą kolejne eventy:)
    ja zaraz zmykam do lekarza,bo mnie chyba nie doleczył:(
    a faremkę przygotowałam już na kolejny event,wszędzie sp obsiane goździkami i melonem,po bokach drzewka:D
    gdyby nie prezenty,to nie wchodziłabym wcale na farmę............
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam wtorkowo Nałogusie.
    Miłego odpoczynku wypoczywającym i owocnej pracy pracującym życzę. :)
     
  16. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Dobry dzien Nalogusie :)
    chcialabym powiedziec ze przeprowadzka zakonczona sukcesem ale nawet nie zaczelam przewozic rzeczy. Odebralam wczoraj klucze, polecialam do domku a tam syf... nawet nie przygotowali niczego... wrocilam do agencji posprzeczac sie o to a tam zamkniete. Dzisiaj udalo mi sie wreszcie wynegocjonowac sprzatanie tak wiec do czwartku siedze na starych katach. nie odpuszcze im skoro zaplacilam za to 8)
    w czwartek wyruszam tez na koncert AC/DC :inlove: tym razem w zmienionym skladzie :) to nic ze kregoslup boli, gimnastyka jest wazna :D8)
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witajcie :D
    Morze pozdrowiłam od Was, pogoda jest wspaniała :inlove:spiekłam sobie łydki :wuerg:
     
  18. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    tylko lydki? 8):music:

    Dobry dzien :)
    Dzis moja lodowka przyjedzie :) a jutro ekipa sprzatajaca mieszkanie. Udalo sie wynegocjowac :) nawet i plot naprawia bo brak w nim kilku sztachetek
     
    Alairë lubi to.
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    Eluś Ciebie to strach się bać:oops:;):p:eek::D
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Mamciu nie strach się bać Eli tylko trzeba podziwiać skuteczność :pma rację dziewczyna 8)

    Elu ja się tak piekę wybiórczo, wieczorem piekły mnie jeszcze....hmmmm....ta część siedzenia, która wystawała ze stroju:cry:

    i jak ja biedna mam pilnować czterogodzinnych róż -.-chyba będą superpola:music:co myślicie?