Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogusie,
    to coś zwane szumnie eventem ;)machnięte wczoraj.
    BB bez rewelacji, jak w sumie zawsze... :(

    A kto nie patrzy na okienka pop-up? :p
    Podpowiem - ja i Ela :D

    Gratulacje Mamciu czerwonych pandzioszek :D.
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    wieczorne itaski:D
    zrobiłam 90 % eventu,całe 6 zadań,powiem szczerze, że aż tyle się nie spodziewałam z ilością sp.,z jaką zaczynałam:oops::D
    Aluś i Eluś dzięki za sp:inlove::inlove::inlove:
    to dzięki Wam tak dużo zrobiłam:inlove::inlove::inlove:
    Aluś dzięki za gratki,jestem jeszcze w szoku,jeden TS i od razu nowość:inlove:
    ale --mamuńka- jest lepsza:na dwa ostatnie TSy ma flamingi i mrówkojada:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 21 maja 2016
    ells.w87, WhateverHappenes oraz Alairë lubią to.
  3. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witaski
    Nareszcie jest czas na nic nierobienie -:inlove:farma
    Ewuś gratulacje. Ja dopiero mogę zacząć przyjemności z BB ;). Proszę trzymajcie kciuki za moje pszczółki.
    Powodzenia Wszystkim
     
    WhateverHappenes i Alairë lubią to.
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja już skończyłam z eventem i BB z powodu niemania więcej paszy 8)trzeba zbierać na następny miesiąc ;)
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
    trzymam kciuki moooooooooooocno:D
    gratki:D
    ja też już zbieram paszę na kolejny event:D
     
  6. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    No! Jak Wam tak dobrze poszło, to w następny BB będzie trzeba dwa razy tyle paszy! :p I podrożeje :p

    Abo nie... ;)

    Miłego dnia nałogi ;)
     
  7. mamuńka-

    mamuńka- Naśladowca mistrzów

    witaski dziubaski:D
    ja --mamuńka- jestem genialna:(
    sprzedałam afro kózki i czarne owce potrzebne do eventu i teraz muszę klonować,sp. mam,ale zwierzaczki i perfumy muszę kupować,a już nie mam co sprzedawać:cry::cry::cry:
    szok................:D:D:D
    z brązowych owieczek dostałam złotą:inlove::inlove::inlove:
    a potrzebowałam czarne...............
    tylko teraz problem...........liczyć,że kiedyś trafię drugą,czy spróbować sprzedać,ale tu kolejny problem............nie wiem kiedy uda mi się zebrać dość kasy na opłatę za stoisko i czy wogóle ktoś ją kupi.............
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2016
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Mamciu zakręcona jesteś lekko :p
    łowieckę ktoś pewnie kupi pod warunkiem,że nie dasz wygórowanej ceny ;)
     
  9. mamuńka-

    mamuńka- Naśladowca mistrzów

    witaj Małgoś:D
    narazie nie dam żadnej ceny,chyba,że prawie za darmo,bo nie mam na prowizję:(
    drugi raz w mojej karierze farmera trafiłam zwierzątko z najwyższej półki,pierwszy raz trafiłam Konika Pikasso na jednej z faremek,które straciłam i też nie stać mnie było na prowizję,siedział sobie w pasku i straciłam go razem z faremką:(
    nie wiem jakim cudem,ale --mamuńce- udało się zrobić 5 zadań w całości:D
    nie liczyłam na tyle,bo sp. co prawda miałam sporo,ale perfum prawie 0,więc musiałam kupować,drzewko pachnące mam tylko 1,a sg. też miałam malutko:(
    ale udało się,mam wszystkie 3 itemy:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2016
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    hehehe..............
    mam w domu nowego lokatora:D
    córa z kolegami znalazła na trawie niedaleko domu myszkę,jest śliczna czarno-biała,malutka,chyba ktoś ją wyrzucił,bo przyszła do nich i bawili się z nią,córa zadzwoniła do mnie czy ją weźmiemy,nie wahałam się nawet chwilę,kiedyś już miałam myszkę,chomiki,świnki morskie,rybki,narazie problem był w co ją włożyć i co dać jeść,w końcu wylądowała w słoiku,a jadła chleb,jutro dostanie klatkę i wszystko czego potrzebuje:D
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam nałogi i miłego poniedziałku życzę :)

    Ja do kompletu miałam kiedyś papużki nierozłączki i żółwia czerwonolicego, istne małe, domowe zoo xD
    Ewa nie zapomnij o wodzie dla myszki ;)
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    W miasteczku wytłukłam 1571 żetonów. No i teraz problem-co wykupić? Nie wiem czy wiewiórkę, czy JC czy ostatni warsztat - kwiaciarnię. No same problemy człowiek ma. :sleepy:xDxD
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ciężkie jest życie farmera :sleepy::p

    Mamciu, Ewuś-Ateno ja kiedyś miałam dwa koty i dwie świnki morskie. Oczywiście wiadomo kto rządził ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2016
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    To ja za życia swojego byłam w posiadaniu:
    psy-Misiek, Nerwus i obecna Tajga
    Kot- (przybłęda ) Wacuś
    jeż-Kolczesław
    świnka morska-Maruda,
    Chomiki - 2 szt,
    papużki faliste -2 szt.
    szylszylka- Szylka -nadal rozrabia
    świnka wietnamodzik- Świnka -nadal rządzi
    kozy w sumie gdzieś tak 12 szt,
    kozioł-Capuś
    Jak coś zapomniałam to dopiszę do listy jak sobie przypomnę.
     
  15. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    przeczytałam w ZZ, że niebawem mają być wymienione nagrody w Renzo, więc albo się spieszymy z odbieraniem teraz, albo zachowujemy żetony ;).

    Ale Nałogi są zwierzątkolubne :D, super.
    U mnie przewinęły się 4 psy, 4 koty, 5 chomików i rybki różnorakie.
    Aktualnie mam pieseła i pana kota ;), obaj rudzielce jako żywo xD.

    Jejku, jutro poznam wyniki egzaminu szóstoklastki.... :oops: Nieco się lękam :p.
    Młoda aspiruje wyżej niż rejonówka, to punkty są ważne jak jasny gwint.
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    Ewuś nie zapomniałam o wodzie dla myszki:D
    zresztą córa dziś kupiła jej śliczny domek,z całym wyposażeniem:D
    a te wszystkie zwierzaczki miałam jednocześnie,były dwie klatki,domek dla myszki,akwarium i piesio
    tak było przez kilka lat,ale w pewnym momencie świnki zaczęły zdychać z głodu,poprostu nie wiadomo dlaczego przestały jeść,jedna nawet była u weta,dostała kroplówkę,a w nocy odeszła,w tym momencie stwierdziliśmy,że już nie będziemy kupować gryzoni,a rybki wkrótce musieliśmy oddać razem z wyposażeniem,bo zmieniliśmy regał i nie było gdzie postawić akwarium,i tak aż do wczoraj mieliśmy tylko piesy................
    Aluś trzymam kciuki za młodą:D
    a co do renzo,to jakoś nie mam do niego serca,coś tam utłukę,ale nie za wiele...................
    doszłam do wniosku,że nie ma sensu tu zaglądać,wątek umiera śmiercią naturalną,czas się pożegnać,więc żegnajcie kochani:cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2016
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    A gdzie to wywiało wszystkie nałogi ?o_O:eek:
     
  18. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Jakie zegnac??
    dobry wieczor :)
    U mnie cala masa zmian, w niedziele odwiedzam znow Polske a tydzien pozniej... przeprowadzka. Odkad rozstalismy sie *albo raczej zostalam wymieniona na nowszy, glupiutki model) cale zycie tutaj to pieklo ale jak sie wyprowadze mam nadzieje odetchnac. STad moje zaniedbania dotyczace faremki itd.
    ale obiecuje poprawe :)
     
  19. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Jeśli mogę pocieszyć, to tym nowym często szybko odpryskuje lakier i spod spodu wychodzi zwykły plastik ;)
    A sąsiedzi farmerscy na pewno wybaczą i jeszcze poleją coś słodkiego a może i mocniejszego na dobry sen i spokojne dni następne.

    A w niedzielę ma być upalnie z burzami po południu... tak zapowiadają, a co z tego wyjdzie? Pewnie kolejny ewent :p

    Miłego bądź co bądź wieczoru
     
    ells.w87 i WhateverHappenes lubią to.
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    On pewnie też zostanie kiedyś wymieniony na nowszy model :palbo bardziej luksusowy ;)

    a jeśli chodzi o burze to u mnie chyba wreszcie coś się wykluje.....
     
    ells.w87 lubi to.