Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Michaś:D
    to niech się bierze do roboty:D
     
  2. Skrzatowicz

    Skrzatowicz Naśladowca mistrzów

    a gdzie się produkuje karmę do tych basenów bo jestem na wyspie w młynie i nic nie mam

    Edit: okej już mam ;p
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Cześć Michaś :) kopę lat ;)
    Teraz pytanie czy nowy Nałóg zdobędzie tyle narzędzi na wybudowanie zagród.Tam chyba na 14lvl niewiele można postawić,bo poletek mało
     
    patrycja9922 lubi to.
  4. Skrzatowicz

    Skrzatowicz Naśladowca mistrzów

    a mam już 5 basenów ;p ha ! Ostatnio potrzebowałem skrzynek to zrobiłem zadania z jajkami żeby je zdobyć :D do eventu z gęsiami
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    najwyżej zrobisz wybraną część eventu:D
    zawsze to lepsze niż nic:D
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Pracowity Nałóg z ciebie :) mykam w real,bawcie się dobrze.W razie W pukać na farmę :)
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Moniś miłej zabawy w realu:D
    idę zarobić na chlebek:D
    będę później:D
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2015
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    O rany :eek: 42 powiadomienia xD Z czego 41 to polubienia xD

    Skrzacik, smoothie już leci na popitkę ;) Prosiłbym o 18 soli, ponieważ bardzo zależy mi na tym by dziś zrobić paszę bo jutro rano będzie 112 gorgonii + 56 z SP ;) Błagam, przypomnijcie mi o polu posągu xD
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2015
    patrycja9922 lubi to.
  9. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Nałogi. Buziole dla Wszystkich.
    No na Nałogi to zawsze można liczyć. :D:D:D
     
    Hesarenka64 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pilnie potrzebne xD ! muszę zdobyć 30 bananów do posągu ,,Pole 4'' ;) Podkarmcie mnie xD Czyli z poziomu 113 przejść na 119 ;) A potem muszę kisić na rafę xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  11. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    Witam nałogi w samo poludnie

    na razie ma 35 gongorii bo tyle basenikow postawiłam

    gratki dla 1qwa za poziomik jeszcze raz
    Skrzatowiczowi za wytrwalość w dążeniu do wybranego celu

    słonko u mnie przyswieca oplażac sie mozna , pewnie pisaeczek nad morzem cieplutki pojde na spacerek po poludniu, moze nie bedzie takiej duchoty
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  12. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Dzięki Monika.
    W ramach dnia wolnego uszyłam 3 bluzki. Jedną dla dziecięcia starszego i 2 dla mi. xDxDxD
     
    Hesarenka64 lubi to.
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Czyli moja opcja odpowiedzi byla wlasciwsza :D nalezy miec 14 poziom takze i na Bahama. Dziwne jest ze kazdy poradnik jaki czytalam (niemiecki i angielski) mial ten sam blad
    u mnie tez goraco :) juz wiem ze sobota pracujaca wiec moze w niedziele nad morze pojade?
    nie wiem czy bylam juz tam :) mam nadzieje ze strony urzedowej MODzi nie beda kazali przetlumaczyc ;)
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    podkarmcie mnie mnóstwiarstwem naleśników, proszę :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  15. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    o to pracowita z ciebie babeczka
    ja poprasowalam i ide obiadek zrobic za połtorej godziny zbiory wiec mam czas na inne zajecia
     
    Hesarenka64 lubi to.
  16. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Krasnal, trochę mnie zaczynasz denerwować swoją postawą. Albo chcesz chutneja i straszysz , że inaczej soli nie wyślesz, teraz chcesz naleśniki, bo chcesz podskoczyć na bahama. Uwierz mi każdy by chciał, ale to tak nie działa, że ktoś za Ciebie ma odwalać robotę. Każdy musi siać, naleśniki też nie robi ą się z niczego. Co innego komuś pomóż, tak jak skrzatowicz nie mógłby robić eventu, a co innego, że Ty chcesz.Nie obraź się , ale tak to nie działa. Oczywiście nie mówię za wszystkich, jak ktoś chce może wysyłać Tobie zamiast u siebie poziomy robić.
     
  17. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    hehe Mariolka jak zwykle bezposrednia :)

    co gotujecie na obiad? :)
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  18. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Pomidorowa z makaronem. I wczorajsze gołąbki. Jutro będą pierogi, dzisiaj trzeba farsza podszykować, a jutro tylko pozawijać w sreberka, tfu ciasto. Już od dawna za moją DP pierogi chodzą, to mu jutro zrobie. Niech chłopina ma trochę przyjemności z życia. :)xDxDxD
     
  19. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    pyszota :) u mnie dzis albo rybka smazona i pewnie dla DP frytki albo salatke makaranowa z tunczykiem :p tak czy inaczej rybka :D
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.
  20. Alairë

    Alairë Generał forum

    Zgadzam się z Mariolką ;). Też to niestety widzę i również mi się nie podoba.
    Postawie roszczeniowej mówię stanowcze NIE.

    Co na obiad?
    Dziś makaron z sosem z piersi kurczaka, zielonych oliwek i marchewki w sosie z serków topionych. A na jutro młode ziemniaczki z młodą kapustką i sznycelki.
    Pyszna żarełka macie kobitki, Marolcia zazdroszczę pierożków... A z czym?
     
    Hesarenka64 i patrycja9922 lubią to.