Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MarLena.83

    MarLena.83 Naśladowca mistrzów

    Jestem jestem :D :p
    o_Oooo widze nowe-stare twarze :confused: :p
     
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no tak mi zależało tamtego stworka zachować a tu kicha..:( sygienki nie wiem czy się ruszają , część userów jeszcze nie "ubrała" się ,ale myślę że tak - chyba u foczuni przez moment widziałam ruchomą sygienkę ..albo mi się coś poplątało ..:D:D:D

    Witaj szefowo -Marlenko ..:)
     
  3. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    No trudno,już za późno,to se newrati:(
    No widzisz Krasnalu,nie ma wyjścia,musimy już tu pisać,ale nie jest tak źle ;) Tylko ubierz się jakoś :p
    Witaj Gabi:)no gdybyś nie napisała,że Ty to Ty,to bym Cię nie poznała:D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ubiorę się jak moja sygnaturka będzie gotowa ;) Chyba że chcesz bym założył sygnę i awatar ze starego forum ;)
     
  5. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    No znalazłam po wielkich trudach i znojach. Uffff. Siędnę na chwilę. Na waleta na razie, ale to na jutro sobie zadanie zostawię.
     
  6. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    A mi tam wszystko jedno,ale ubrany lepiej wygląda,a Ty jak tam sobie chcesz Krasnalu:p
    Witaj Mariola,siadaj i odpoczywaj ;)
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witaj Ewunia ..hihihi no "imaż" zmieniłam - pewnie za parę dni będę aniołkiem ( w sygnie oczywiście)...:p
    Przy okazji składam Ci spóźnione , ale serdeczne życzenia ..:)
    Na razie nic nie wklejam , bo nie ogarniam forum..:rolleyes:
     
  8. radanku

    radanku Aktywny autor

    :D:D Dzień dobry, czy z racji nowego miejsca przyjmujecie nowych członków klubu?:)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nie wiem - nie jestem szefem w tym wątku :D:D:D
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Marlenko:D
    witam nie witanych:D
     
  11. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Jeszcze nie ubrana ale witam nie-witanych i oczywiście ML.
    Usiłuję się rozejrzeć i biegam sobie po watkach celem rozpoznania terenu:).
    Ale już jedno mi się podoba - albo większe tu literki albo czytelniejsze przez "obszar" do pisania - co dla mnie "lekkiego ślepaka" jest na wielki plus;)
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witaj radanku , a chyba nas Marlena nie wyrzuci ..:) ..czemu Wy macie offline przy avku a ja online ???..albo mi coś źle pokazuje , albo zamieszałam w ustawieniach ..:eek:
     
  13. babula40

    babula40 Komandor forum

    ja Ciebie witam serdecznie :)
     
  14. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    A dziękuję bardzo Gabi :D
    Z tym "offline",to podobno jakiś błąd forum;)
    Witaj Aniu:)ja tu też nie rządzę,ale nasza Szefowa to w porzo (jak to młodzież teraz mówi) dziewczyna i na pewno Cię w nasze szeregi przyjmie :D
     
  15. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    też masz offline. To chyba zaraz po napisaniu jest online, bo teraz u mnie tak piszą. :D:D:D
    Raport z sadzonek :
    pistacja kaki XL, granatowiec, Pistacja XL, surmia XXL, pinia,cytryna XXL, i Wianowłosa(nareszcie). :p:D:D:D
     
  16. radanku

    radanku Aktywny autor

    Ty widzisz swój status jako online natomiast jeśli nie zaznaczyłaś by był pokazywany znajomym to my widzimy offline :)
     
  17. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    hejka laski ale badziewiaste forum
     
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    ja nic nie grzebałam no i mam online
    :D:D:D:D
     
  19. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    Jak Nałogusie aklimatyzacja na nowym forum? Chyba nie jest tak najgorzej tu, prawda?;)
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    aha dzięki za wyjaśnienia , na razie nie cytuję kilku postów- pewnie miszmasz by wyszedł :) ..teraz czytałam regulamin forum i albo go trochę zmienili - albo był takowy na starym tylko przegapiłam :D:D:p