Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Byłem tutaj rok temu, jeden post się pojawił, zatem... Życzenia dubluję z zeszłego roku, bo kto mi zabroni, hahahxD:cry:xD

    EDIT z 09.04.2023: Radosnych Świąt Zmartchwywstania Pańskiego i umiejętności jedzenia z umiarem a nie nakładania sobie nie wiadomo ile na raz. Nie popełniajcie mojego błędu:p;)
     
  2. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Ojojojoj... Jedna strona... 3 lata... 8)-.-xDxDxDxDxD:cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. ~*♥*~Natalia~*♥*~

    ~*♥*~Natalia~*♥*~ Forumowy żółtodziób

    ano Wojtku, a kiedyś to było kilkanaście stron na dzień...xDxD Człowiek nie zdążył czytaćxDxD

    Ciekawe...co się stało...dlaczego tu nikt nie pisze? :eek: Czyżby nie było już nałogowców w tej grze?o_O8) ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wcale a wcale by mnie to nie zdziwiło po ostatnich poczynaniach BP...
     
  5. paterka

    paterka Czeladnik forum

    Witajcie I ja dołączam do nałogowców.
    Przyjmiecie?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Nałogi:)

    Uprzejmie przypominam, że nastąpiła aktualizacja (ach, to moje "obeznanie" z czego będą lecieć pomarańczowe odznaki w hodowlanym-.-) i w związku z tym szukam zagród dla owiec-zombie:)
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 tu od ponad roku nikt nie zagląda. Uważasz, że Twój post wnosi coś do tego wątku? raz jeszcze przypominam że:

    Niedozwolone jest zaśmiecanie forum postami, które nic nie wnoszą do wątku oraz wielokrotne powielanie tych samych treści na forum w różnych wątkach.
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie zgodzę się, że od ponad roku, ale jak to mawiają - z władzą nie wygrasz. Więc nawet nie próbuję z nią walczyć:)
     
    janekkostuchna lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wyjątkowo masz rację :p faktycznie klika miesięcy temu były wpisy, co nie zmienia faktu, że Twoje spamowanie w kilku albo i nawet kilkunastu wątkach (w niektórych właśnie od ponad roku nikt nie pisał) tej samej treści o Twojej "aktualizacji" niczego do tych wątków nie wnosi. Ale może się mylę i znajdzie się ktoś kto pociągnie ten temat :sleepy:
    Tutaj to nawet od ponad 5 lat: 18 czerwca 2018

    A we właściwym do poszukiwań wątku jakoś Twojego ogłoszenia nie widzę o_O
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie widzisz, bo co chwilę jest zakopywany pod gąszczem innych:p;)
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No, no jak zacząłeś tam posty wstawiać to je widzę, wszystko widzę :p no może prawie wszystko ;)
    I z tego co doczytałam to warto było ogłaszać się w dynamicznym :p
     
    krasnoludek10 lubi to.