Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Pogoda dalej jest ładna :) popatrz przez MOJE okno Krasnalu
    wczoraj jeszcze skończył mi się kombajn a na takie badziewie szkoda cennych kuponów ruszać :pbez mechanizacji mogę co najwyżek drzewka florenowe pozbierać :inlove:
     
    122qwazi, AladdinSane oraz czechu79 lubią to.
  2. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    odkurzam pokoik.

    Jak tam, utrzymujecie tempo w maratonie eventowym? :p
    Ja sobie tak na spokojnie robię każdy jak leci, ale koszulki lidera nie mam, nie aspiruję :).
    Udanej Majówki :D
     
    122qwazi, bari06 oraz czechu79 lubią to.
  3. czechu79

    czechu79 Generał forum


    Bry...
    Ja zalegam od dłuższego czasu w hamaku i....dobrze mi z tym ;)
     
    122qwazi, malina080870 oraz Alairë lubią to.
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    A ja się wlekę na końcu tego tłumu uczestników eventów jak markietanka za wojskiem :pi nie narzekam
    teraz nawet zagród i drzew nie zdejmowałam:D
     
    122qwazi i Alairë lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    hej
     
    122qwazi lubi to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Hej nałogi, nie było mnie tu dawno, ale stwierdziłam, że nie mogę tak odejść od Was bez słowa...
    Otóż jakoś w styczniu chyba zakończyłam moja przygodę z farmą. Mój tryb zycia i moje pasje niestety nie dają mi czasu na ogarnianie farmy.
    Sama byłam w szoku że udałomi sie zrezygnowac z nałogu, a stalo sie to pewnej chyba nocy czy dnia kiedy mialam zebrac cos tam do eventu... i stwierdzilam ze zwyczajnie mi sie nie chce, bo za chwile znowu wyjazd, bo trzeba zebrac bo to bo tamto....szkoda mi kasy na pomocnikow a na farmie jest tyle roboty ze zwyczajnie mi sie odechcialo...event poganiał event i miałam zwyczajnie dosc. z dnia na dzien przestalam sie logowac- nawet na forum mi sie nie chcialo wejsc...
    O dziwo wcale mnie nie korci powrot do gry, mam puzzle, mam wspaniałego chłopaka na drugim koncu kraju wiec póki co jeszcze jeździmy do siebie wykorzystując każdy możliwy czas a zimą mam narty, na ktore tez poswiecam duzo czasu i nie mam czasu na farme.
    Nie wiem co sie tutaj działo przez ten czas kiedy mnie nie bylo, ale nawet co do eventów nie interesuje mnie to....totalnie mam dosc farmy - az sama nie wierze bo na prawde bylam nalogiem...
    Bardziej ciekawi mnie co u was - moze czasem bede do Was zagladac bo Was mi tylko brakuje :)
    Pozdorwienia :)
     
    czechu79, 122qwazi oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja również dawno skończyłem z farmą - nauka do matury jest ważniejsza, czasem zrobię jakiś event (pewnie w wakacje tak będzie), ale to forum i Wy działacie jak magnes.
     
    122qwazi lubi to.
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Cześć, witam dzień dobry <3
    Ale mnie dawno tu nie było i pewnie następnym razem nieprędko się pojawię, bo ostatnio nie wiem w co mam ręce włożyć, ale najczęściej są to qupki :D

    4 kwietnia urodził się mój synuś Mikołaj :)

    Pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni :D :D :D
    Taki mi się egzemplarz trafił, który w dzień śpi tylko 15-minutówki, a i tych niewiele, bo dwie, może trzy razy. Na szczęście w nocy odsypia, ale dzień mam cały zajęty- bałagan w domu i wszędzie dookoła :D Niby grzeczny, mało płacze, ale zawsze chce mieć 100% mojej uwagi- nawet jak przez telefon rozmawiam, udając, że mówię do niego, to i tak zazdrośnik wie, że to jednak nie do niego, tylko z kimś innym rozmawiam :D Mam masę zaległości na komputerze, kilkanaście maili do wysłania, więc skoro tatuś sie synkiem zajmuje postanowiłam i Wam się pochwalić :) Pochwaliłabym sie też fotką, ale tu za dużo zachodu, żeby na serwary i inne kombinować :p

    Pozdrawiam
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Gratuluję :)
    Niech Mikołaj zdrowo rośnie :)
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ojejku Gratulacje kochana!!!!!
    I jakie piękne imie :inlove::inlove:
    Myslałam o Tobie Kalinko własnie czy juz maleństwo na świecie :)
     
    122qwazi i malina080870 lubią to.
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dużo zdrowia dla Mikołajka i cierpliwości dla mamy. :)xD
    Zajrzyj czasami pochwalić się młodego zdolnościami. :)
     
    czechu79 i malina080870 lubią to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gratulacje :)
    Dużo zdrowia dla Mikołaja, a dla Was masy cierpliwości, ale tez radości :)
    Zaległości wszystkie kiedyś nadrobisz, wiec nimi się nie przejmuj :)
     
    czechu79 i 122qwazi lubią to.
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    [​IMG]

    Najęłam fachowca. :pxDxDxD
     
  14. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Gratki i dużo zdrowia dla Mikołaja wiem jak to jest bo mnie się w styczniu urodziła Amelka :)
     
  15. alexander31

    alexander31 Naśladowca mistrzów

    Witajcie Nalogi

    Cosik Was tu malo:sleepy:
    Marcin ,,haloooo,,grasz Ty jeszcze ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Marcin już się dawno nie odzywał.
    Ano jakoś mało. Wszyscy na odwyku. ;):pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. marcin_36

    marcin_36 Komandor forum

    Dobry wieczór Nalogusie:):inlove:
    sasiedzi mu powypadli:cry: wialo albo cus:eek:, moze ktos ma miejsce za plotkiem i mnie przygarnie?
    Pozdrowienia :inlove:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam. Ostatnio miałem bana na grę i mi też wszyscy sąsiedzi powypadali.
     
  19. marcin_36

    marcin_36 Komandor forum

    Czesc Tomku to zapraszam do mnie
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jesteś pewien? Niestety bardzo często zapominam o prezentach:( Czasem nawet o zarabianiu SGxD