Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Miejmy nadzieję że spadnę jak kot na cztery łapy;)
     
    Marrylan, 122qwazi oraz MOD_Zgredek* lubią to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. :)
    Czy jest jakiś Nałóg jeszcze żywy? Bo strasznie tu pajęczynami zarosło.

    [​IMG]
    Ledwie si przedarłam. -.-8);):pxD
    Ale możecie już wchodzić śmiało.Najęłam fachowca.:p[​IMG]
     
    Alairë i malina080870 lubią to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja może na kanapie się ułożę. Żeby czyściutkiej podłogi nie zadeptać ;)
    I zastanowię się, czy już jestem nałogiem, czy jeszcze nie ;)
     
    122qwazi i dora.wilk lubią to.
  4. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej Nałogi,
    jak tam leci evencik? Lwy i ślimaczki już wystawione na łączkach? ;)
    Teraz już nie będzie można się posiłkować mikserem SPA chcąc przyspieszyć czas wzrostu roślin długorosnących - wycofują ten bonus.
    Szkoda :(
     
    halina415 i czechu79 lubią to.
  5. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    Witajcie Nalogusie....) obecne i nieobecne :inlove:
    dawno mnie tu nie bylo..ale wpadlam poczytac o nowosciac i zajrzec do "mojego" domku.....och troche smutno ze takie pustki nastaly.....ale jakos nam chyba chceci odeszly....

    Alaire..kochana sasiadeczko.*).Lew..i slimaczek zdobyte..) zagroda lwa super im wyszla i panosza sie na polanie.......)) co do oferowanych Tajemniczych zagrod..tu uwaga : zadnej nie kupilam..zero))) pokonalam gen Miecia i przyznam ze nawet bez wysilku go ujazmilam..)))

    Mixerka rzeczywiscie szkoda..nawet bardzo// Bonusy "wchodzily" zasadniczo w srebne sloty..., zdobycie ich tez nie bylo drogie))
    siegajc po produkty alchemika, skracajace wzrost...to nie bedzie taka juz bagatela .., irytowala tylko ta losowosc...,ktora u mnie jest bardzo marna zeby nie powiedzic zadna...,O..oo (!) wlasnie, dzieki niej nie kupilam stajennego))) jakos tak mam czym brdziej oni przykrecaj kurek tym bardziej maleje u mnie chec inwestycji i to jak..)) to bardziej proste niz nowe Bonusy.

    o ..wlasnie...widzialiscie je Nalogusie..., nowki Recepty i ich Bonusy...)?

    Mi ostatni jest ciut tych nowosci.., oj za duzo..!
    pociagiem pojezdzilam a owszem...w sobote, w niedziele braki czasu .., zaladowalam zaledwie cale 4 szt.

    Mariolka wpadaj czesciej z takim fociami.xD
    Podloga...hm..jest oky ..ale ten facio..,..myjacy podlage ...zacheca..oj zacheca.... na odwiedziny...:inlove:..,gdzie " wyrwalas" tak pracowite Ciacho?? ..., tak trzymaj :inlove:


    nie wpadam tez zbyt czesto.., ale jakos szkoda ze nie ma nas tu tylu jak to bywalo kiedys...
    dobra... koniec zali


    Trzymajcie sie Nalogusie...:inlove:)
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Ślimaki i lwy rzutem na taśmę zdobyte. A już myślałam, że ślimaków się nie uda, bo te wypadalce....:sleepy:
    A bo ja już taka jestem szalona, że pozwalam chłopu wszystko robić: prać, gotować i sprzątać nawet. :pxDxDxD
     
    feniks1414, malina080870 oraz Alairë lubią to.
  7. czechu79

    czechu79 Generał forum

    No i...wypadłem xD
    Leżę nie mogę się podnieść
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Co to dla takiego starego wygi jak Ty: 2.600 roślinek na surowo + 400 wypadajek :D
     
    malina080870, czechu79 oraz Marrylan lubią to.
  9. czechu79

    czechu79 Generał forum





    zdrowych i pogodnych
     
    Alairë i malina080870 lubią to.
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    krasnoludek10, tutaj również zamieszczony przez Ciebie filmik z życzeniami usuwam za reklamę.
     
    czechu79 lubi to.
  11. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    Hahahaha....)) jjaa Obiecuje Ci.... ze od dzis....tez pozwalam....oj pozwalam....) )))



    [​IMG]



    Kochane Nalogusie i odwiedzajacy Nalogusiowy Domek....
    zastawiam dla was Wszystkich i Waszych Rodzin


    WielkaNocne zyczenia...:
    Aby Zmartwychwstaly Chrystus ..obudzil to,
    co jeszcze uspione .. Ozywil to..co jest martwe i zranione:
    milosc ..,nadzieje.., wiare a ich skrzydala obudzone
    pokonaly wszystkie wasze zmartwienia.., bronily tego
    co najwazniejsze Rodzine.., Zdorowie..!

    Wesolych,Radosnych Swiat Wielkiej Nocy

    [​IMG]


     
    feniks1414, czechu79 oraz Alairë lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wczoraj kury tak gdakały, nasze jajka oszalały... malowały się w paseczki, i w kółeczka i wstążeczki. Teraz wszystkie krzyczą
    Hurra! Hurra! Wesołego Alleluja!​
     
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogowych.
    Tak po cichutku, coby śpiących nie pobudzić. Ale to dziwne trochę, wszyscy grają a Nałogów nie stwierdzono przez 10 dni:p
     
    malina080870 i feniks1414 lubią to.
  14. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    Kochani Nalogusie..sasiedzi....)

    przepraszam, ale nie wykupilam Premium...,
    przez manipulacjie BP "losowoscia" zaparlam sie na nie wydawanie wiecej kasy w gre...8)
    dzis wlasnie zauwazylam ze Premiu sie wlasnie skonczylo...i system obciąl mi sasiadow.....) od konca listy wzwyz 8 miejsc :(
    Najmocniej przepraszam...tych wszystkich wspanialych sasiadow..,ktorych przez to znikneli mi z listy za miedzy..,
    Bardzo!!! Bardzo...:oops:


    Pozdrawiam serdecznie wsie nalogusie, tych piszacych i tych nie piszacych...;):)
     
    122qwazi lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej:) Nie chce mi się ruszać tych motyli... Za delikatne są:p;)
     
    122qwazi lubi to.
  16. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bo każdy w polu orze
    wiosna nastała trza zaorać zabronować zasadzić obrzucić podlać a to się schodzi....
    pogawędki rolnicze to najszybciej na dożynkach przy szklanie samogonu i pajdzie chleba ze smalcem:p
     
    122qwazi lubi to.
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam
    Malinko, pobiegłam od razu sprawdzić pasek, iiii siedzisz u mnie grzeczniutko. :)xD i jeszcze punkciki mi dałaś kolejne. Gratuluję takich szybkich przeskoków. :)
    Z pajdą chleba ze smalcem to można nie tylko przy dożynkach. Mogę nawet ogóry zakisić do tego. o_Ooo, albo mam pierogów narobionych taka na pułk wojska.:)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Wezwałaś mnie więc jestem 8)
    Jakoś tak chce mi się ostatnio słoneczka i powietrza , chyba zmęczenie mnie dopadło :eek:

    Na farmie ostatni event to jakaś wielka pomyłka :wuerg: ten króliczek powoduje, że zastanawiam się czy jeszcze jestem w przedszkolu czy wg BP miało mnie już dopaść starcze zdziecinnienie?:p
    trochę zrobiłam ale szkoda czasu po prostu.....
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I po ładnej pogodzie... Ale i tak było strasznie par nasi ostatnio. W temacie - eventu nie robię.