Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogową Olę. :)
    U mnie skarpety zapełnią się chyba za 20 min.W realu też już zapełnione tylko jeszcze jedną przesyłkę muszę odszukać , bo kajsik się podziała,:oops:>:(
     
  2. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Kamil, usuwam Twój kolejny post dot. błyszczącego kwiatu. Kwiat otrzymasz w II etapie eventu bożonarodzeniowego. Zapoznaj się też z poradnikiem TUTAJ.
     
    122qwazi lubi to.
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Błyszczący kwiat ma strasieczną popularność. Wszędzie go szukają. Trzeba Rutkowskiego nająć do 14,00 może odnajdze.:pxDxDxDxDxD
    Witam przedświątecznie i nałogowo. Chociaż nałogowo to ja teraz robię wieńce, już zrobiłam 6 i jeszcze mam zamówienie na 2 szt.:p:)
    Jednocześnie oznajmiam wszem i wobec kieckę mam śliczną tylko że jej nie widać.:pxD:cry:
     
    WhateverHappenes i Alairë lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam po tym jakże długim okresie mym niebycia na forum i.. Jak zawsze proszę o streszczenie, co się działo od 1181strony. Wesołych Świąt przy okazji!
     
    122qwazi lubi to.
  5. Alairë

    Alairë Generał forum

    Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt wszystkim Nałogusiom :D.​


    [​IMG]
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    i po streszczeniu.:p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Widzę, że tematyka świąteczna jak zawsze na TOPiexD
     
    122qwazi lubi to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogusiów poświątecznie.
    Nareszcie może sobie człowiek spokojnie w pracy odpocząć. :pxDxDxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przynajmniej masz na własne zachcianki i z Panem Mężem nie musisz ich konsultować, bo to Twoje pieniądze, przez Ciebie zarobionexD Mejmy nadzieję, że nie musisz... Ona umiera ostatnia:p
     
    122qwazi lubi to.
  10. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Tomek, życie byłoby przepiękne jakby to co człowiek zarobi szło tylko na zachcianki. Niestety życie nie jest takie kolorowe. Ale co prawda to prawda. Mogę wydawać bez konsultacji; np zapłacić za prąd, podatki, śmieci, akademik i tym podobne zachcianki.:pxD
     
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No Monika cieszę się ,że masz takie same zachcianki jak ja.....tylko zamiast akademika mam Frania Kredytowego:wuerg:

    Święta jakoś przetrwaliśmy, teraz jeszcze Sylwestra i później już będzie po staremu8)

    Jak tam u Was eventowe TSy? Ja mogę się pochwalić kasztanami, modrzewiami i różowymi Boberkami :inlove:

    Czy ktoś może mnie oświecić co to za ustrojstwo było w największej paczce w kalendarzu ? ta half-pipa to to samo co połowo pipy:pczy jakiś specjalistyczny tor do łamania kończyn?:p
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Poświąteczne witaski Nałogom :) Jak tam, przyznać się, ile kg na licznikach przybyło?

    Tomek, ja też swoja pensję przeznaczam na zachcianki- ostatnią w sporej części wydałam na płytki do kuchni, no to faktycznie zachcianka, bo mogłabym przecież zostawić to stare linoleum, które tam było i starą farbę olejną trochę poprawić, bo się łuszczyła, a płytki to przecież zachcianka :D
    I w sumie to wzięłam mojego Pana Męża do konsultacji, ale decyzja była moja- to się liczy?

    WH nie mam pojęcia co w paczkach było, bo żadnej nie mam :p W większości przypadków to dlatego, ze ten kalendarz jest tak bardzo ukryty, ze po prostu o nim zapominałam :p Ale chyba zdążę dorwać bizony od Franka w tym miesiącu :D


    Swoją drogą- tok myślenia naszego Krasnala nadal mnie intryguje...
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ty też płytki do kuchnio_O ??? Jak fajnie:D
     
  14. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Nie wiem co w tym fajnego, ale Ok, juz nie raz pisałam, że Twój tok myślenia jest dla mnie zagadką :p
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogusie.
    [​IMG] Niech się darzy.
     
    Alairë i krasnoludek10 lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Abym zdążył powtarzam od rana
    Więc teraz złożę Wam życzenia:
    Dużo szampana
    I...
    Nigdy więcej lenia!
    :D
     
    122qwazi lubi to.
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    [​IMG]
    wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Nałogusie :)
     
    122qwazi, Alairë oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wzajemnie:) Bez postanowień noworocznych to ja chyba nie zrozumiem nigdy fenomenu obchodzenia Sylwestra i Nowego Roku..
     
    122qwazi lubi to.
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi. Dzisiaj nowy evencik z wypadalcami. :)
    Postanowień noworocznych nigdy nie robiłam i nie zamierzam nigdy robić. Tym bardziej jak słyszę, że te wszystkie postanowienia kończą się ok. 15 stycznia.
    :pxDxDxD
    Dzisiaj natomiast postanowiłam wypić zaraz kawusię i wziąć się za papierzyska następnego klienta. No i myślę, że dotrzymam postanowienia, bo czeka z remanentem coby sklep otworzyć. :pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja czekam na propozycje jako kto mogę pracować pomiędzy maturą a studiami (tak wiem, wszystko zależy od ofert, ale chodzi mi głównie o pewniaki związane z informatyką(taką podstawową) albo innym czym) :p