Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    do których oddaje się drzewka??????????
    bo zwierzaczków już mam za mało żeby oddawać:(
     
  2. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    A o co pytasz?
    No bo jak nazwa wskazuje do ogrodu się daje się drzewka, ale chyba o misje pytasz... tam najpierw zwierzaki, potem narzedzia, na koniec drzewka wrzucasz
     
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    ja mam tylko 2 magazyny na bahamie i to od niedawna i mam 7 wiertarek, u mnie ładnie lecą, jak będę miała wszystkie to już będę miała komplet wiertarek:D ale zapasów w stodole nie mam więc nie rozbuduję żadnego;)zresztą na razie muszę tyle zrobić na farmie, że magazyny są na końcu mimo że je uwielbiam:)

    dobry z rana:)

    czekam na OO w sprawie dożynek:)

    EDIT:
    i już wiemy co i jak;)

    na event ludziki policzyły i wyszło im, że potrzeba:
    kalia fioletowa 7320
    błękitna 6070
    żółta 4820
    wypadajek 900

    ale wypadajki tylko z eventówki a to może być wyzwanie, reszta na spokojnie do zrobienia, nie wiem ile mrocznych mam więc się okaże, ogólnie event jak event, do topu to się nie wybieram ale kibicować będę, jak tylko będę na farmie w przyszłym tyg. to zrobię a jak nie to ile zgarnę tyle moje;)bez spinki i nerwów, nawet adrenalina mi nie podskoczyła;):D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2016
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Jak z eventówki to zwierzaczki na noc zostają na polach. :pxD
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    kurka............z tymi wypadajkami może być bardzo kiepsko:(
    ale podstawowy oczywiście postaram się zrobić:D
    za TOP się nie biorę,za wysokie progi:oops:
    ale naszym oczywiście kibicuję:D
    zaczęłam się zastanawiać po co nam dali kasztanowe pnącze,skoro przestało być przydatne............
    kolejny event,w którym się nie przyda.............
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2016
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Ewa.
    Topy oczywiście też nie dla mnie. Podstawą jakom nałóg, się będzie robić. :)
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja mam kasztankowe ale i tak go nie używam, bo kończe bez niego eventy

    a przynajmniej wszyscy mają równe szanse ;)
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja też od jakiegoś czasu nie używam................
    nam nikt nie dawał równych szans,często nie kończyliśmy eventów,bo mieliśmy za niski poziom,dlatego uważam,że to niesprawiedliwe............
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Powitać nałogi :)
    Ewa co się wypadajkami przejmujesz, jak nasiejesz już ileś roślin to zmien na super pola i 2 razy na dzień zbierzesz eventówę ..ja mam taki zamiar ..kombajn zdobyczny to wolę mniej klikać //wydaje mi się że damy radę ???;):pxD
     
    122qwazi lubi to.
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ooooooo.................
    muszę pomyśleć:D
    dzięki:*
    ale mimo wszystko wyrównywanie szans uważam za niesprawiedliwe,a nowym i tak szybko się nudzi,widzę to po moich kurczakach,dochodzą do 2,3 poziomu i termometry im spadają,teraz na 5 kurczaków tylko dwa grają,pozostałe już mają czerwone termometry...........
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hihihi no patrz prawie to samo w eventowym napisałam ...no i tu się zgadzamy ..szkoła zeszła na psy ..a gra trudno powiedzieć :oops::pxD...sama zobacz ile odeszło "starych" graczy - może dlatego tak producenci pędzą aby gra się utrzymała i nie nudziła ??? wiesz jak wskoczyłam na setny poziom to mam dylemat czy przestać grać - tak jak Natalka zrobiła :)
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja o skończeniu gry nie myślę,jakoś mnie wciągnęła................
    ale realną kasę wkładam rzadko.....................
     
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no a ja czasem mam jej dość - chociaż jak mam chandrę stawiam drzewka i tyle mnie na farmie widać //realną kasę chyba z 5 lat temu włożyłam , zależało mi na fabryce kurzych jaj a narzędzi nie miałam i kupiłam FL na skrzynki ...- i tak mi brakło do jajcarni :D:D
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no i mamy konserwy :)
    w sumie dobrze, że teraz, akurat zmykam do miasta zaraz
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja kupuję TS............
    no i mamy przerwę techniczną na farmie....................
     
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Pewnie, że
     
    amber♥ lubi to.
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja Ts nie kupie, dla mnie to bez sensu odkąd jest nagietek :p
    U Nagietka wiem co dostane ,a Tsy zgarnę w jakimś evencie

    mam 75 florenów teraz, udaje mi sie sie od 3 dni zrobic ankiete za 12 florków wiec jakos idzie :p
    pomyslalam ze poczekam na jakąś wyprzedaż i moze jakis przepis kupie, ale potem doszlam do wniosku ze wykupie sobie slot w szklarni bo mam tylko te 4 darmowe ;)
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    u mnie kino zamknięte na wszystkie spusty:(
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie od 3 dni tez....ale ankiety są ;)