Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    pewnie się wkręcę,mam nadzieję................
    gdzie kibelki?????????
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    moj telefon wczoraj pojechal do naprawy, nie wiem co robic dalej bo mi się gwarancja konczy 26 listopada i wiecej juz go nie wysle...
    a z tego co czytałam w necie to wiele osob miało taki sam problem, bo niby była wadliwa seria...i co tu dalej robić? nie mam na co narzekać z telefonem tylko ten odklejający sie panel co jakis czas :mad:
     
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    w zgaduli;)

    chrumcia to chyba nowy telefon musisz sobie sprawić:)może tej samej marki jak lubisz tylko bez wad;)
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    na razie nie mam pieniedzy na takie wydatki :(
    a no i telefon nie miał zadnych zarzutów, chodzi jak nowy :( mam nadzieję, że teraz juz moze bedize ok i jeszcze się nim pocieszę :(
     
  5. tosia

    tosia Nadzorca forum

    rozumiem i mam nadzieję, że naprawią i będzie super służył jeszcze długo;):)
     
    chrumcia91 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przykro mi:( To muszą przyklejać te paskudne lepy-.-??? Nie mogą zrobić normalnych badań-.- ??? Gustaw z "Dziadów" może NIE być upiorem8)???
    Podziel się, dobra duszo;)
    Powiem jutro - u Was po fakcie, u mnie jeszcze nie:music:
    Dzięki mademoiselle*, jesteś wielka:inlove: Na pewno kiedyś wypróbuję:) Jak to mawiają - "Co się odwlecze, to nie uciecze":p
    No i narobiłaś mi apetytu:cry: A było spaghetti z mięchem:D
    3maj się, nie daj się ponieść negatywnym emocjom, Ewcia;) A ja przy okazji wiem, że L4 można dostać na 5 miesięcy, ale nie wiem jak:( Chociaż może to i lepiejxD
    Wróżę Ci pozytywną diagnozę i braku kolejek, takich jak w Play'u przy rejestracji karty na telefon:wuerg:
    Gratulejszyny:) !!!
    Tym bardziej wypróbuję;) Dwie pozytywne opinie to dla mnie pełnia szczęścia:p Ale chwilowo marzę tylko o herbacie/kawie/czymś rozbudzającym a mama śpi:oops:
    * panna, panienka
    Nie wiedziałem. A gdzie są?
    Nawet nic mi nie mów8) Mój się nawet nie ładuje i muszę sobie chyba w organizmie zamontować naturalny budzik albo go połknąć>:(
    To widziałem te kibelki;)
    Były tam stworzenia małe, duże
    Może było błoto, lecz nie były kałuże...
    Były tam łasice, pancerniki
    Czyżby różne firmy triki?
    Nie wiem, lecz Maraton chyba będą uwielbiać tylko zakupoholiki8)
    Takie to są firmy Niemców triki:wuerg:
    Albo i niexD
    Kto ich tam wie>:(???



    No i żesz! Zapomniałem o podstawowej zasadzie, głoszonej przez panią W:sleepy: "Wszystko znaczy nic";) Przepraszam Panią, Pani W - zawiodłem Panią:oops: A dyskusji na temat "Gustaw nie jest upiorem" chyba nie zniosę - w niezłe bagno się wpakowałem, bo większość IV części mówi, że jest:mad:



    A tak w ogóle - słyszeliście, że Rynkowskiego aresztowali? A wczoraj zremisowaliśmy towarzysko ze Słowenią 1:1 w piłce nożnej:inlove: Jesteśmyyy mistrzaaamiii:music:!!! Tylko tak dalej chłopaki a w końcu traficie na 1. miejsce rankingu FIFA;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2016
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    dziś miałam potworny dzień,dobrze,że już się kończy:(
    najpierw z rana obudził mnie komornik,ponoć od roku moja córa zalega 800 zł. za internet,tyle,że internet przez cały czas działa................
    potem pojechałam do Plusa w sprawie telefonu,pani stwierdziła,że prawdopodobnie uszkodzona jest karta SIM i trzeba zrobić duplikat,cena 12.30,zapłaciłam,pani włożyła tą tartę do telefonu,działała.........przez jakieś 15 min.,nie zdążyłam nawet do domu dojechać,coś mnie tknęło w autobusie żeby sprawdzić,oczywiście zasięg zniknął jak kamfora,wróciłam do Plusa,pani zaczęła zaczęła kombinować,chciała żebym kupiła kolejny duplikat,ale powiedziałam,że zapłacę za kolejny,ale muszę mieć pewność,że będą pozytywne efekty,pani wzięła kolejną kartę,włożyła do telefonu,ale ta wogóle nie miała zasięgu,pani wzięła nowy telefon,włożyła do niego moją kartę,ale i na tym telefonie nie zadziałała,pani zadzwoniła do Biura obsługi i dowiedziałyśmy się,że mam poczekać 24 godz. i ewentualnie zgłosić się do nich,wychodzi na to,że winny jest mój numer,już kiedyś miałam podobny problem przy wymianie dużej karty na kartę mikro,tyle,że wtedy karta okazała się całkowicie nie aktywna,tym razem mogę korzystać chociaż z neta.................
     
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Tomek pomylił Ci się klub miłośników czytania z farmerskim forum :p
    Zaczełam czytać, ale nie chciało mi sie kończyć :p

    Ewa, ja też miałam niezła akcję z telefonem :)
    Mam telefon na kartę z umową, wykupuję pakiet nielimitowane sms do wszystkich 10zł/mc, po zmianie taryfy coś im się pomyliło i się wyłączył- nie powinien, ale zadzwoniłam na infolinie (płatną), kilka razy mnie przekierowali, każdemu konsultantowi z osobna musiałam tłumaczyć od początku o co chodzi, wiec mi ciśnienie podnieśli, ale ostatecznie pani restartowała pakiet i było ok, w gratisie dostałam 3 tyg sms za free

    Myślałam, że się opłacało i byłam zadowolona

    Wczoraj przyszedł rachunek za tel stacjonarny- 60zł za rozmowę z infolinią :D:D:D

    Żebym wiedziała, mogłam sama zapłacić te 10zł i restartować pakiet
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    hehehe............nieźle się załatwiłaś...........
     
  10. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Zawsze się zastanawiałam czemu infolinia jest płatna :eek:
    W każdej sieci? ja mam orange
     
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    chyba wszędzie.......
    ja w Plusie też mam płatną...............
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja mam płatną ale a taryfie operatora czyli zjada mi z darmowych minut :)
    przygotowujecie się jakoś do dożynek? jutro będzie pewnie instrukcja obsługi :music:
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja nic się nie przygotowuję,bo nie wiem jak.............
     
  14. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    nie marze nawet o top 1000, wiec jak dla mnie to standardowy event, długorosnącyh nie sieję, bo wyglada na to, ze wypadajki tylko z eventówek
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja też o TOP 1000 nie myślę,za wysokie progi..............
    a posianą mam cebulę do chutneyków..............
     
  16. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    U mnie zagródki, można powiedzieć, że odpoczywam od farmy :D

    Wiertarki 26
    cegły 5203/8000
    deski 4298/6000
    Ziarnko do ziarnka... Jak prawdziwie to brzmi :D
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    skąd Wy macie tyle wiertarek??????????
    u mnie od początku jest tylko 1:cry:
    telefon mi się niby naprawił,mam 3 kreski na 4 możliwe,a momentami spada do 2 kresek,chyba się jednak jutro do nich wybiorę.............
     
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Masz komplet magazynów?
    Mi juz 30 wypadło, wkładam najdłuższe co się da, oprócz tych kociaków ostatnio- ale one też dały mi jedną, wiec nie ma reguły
     
    tosia lubi to.
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie..............
    mam tylko 1 na farmie,ale nic z nie nie wypada:(
     
    tosia lubi to.
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    u mnie 6, czyli można liczyć, że po 5 z każdego, ale pewnie od zwierzaków najmniej- wiecej z drzewek i fabryk, bo sporo dłuższe
     
    tosia lubi to.